Odpudzovač mačiek Eyenimal
Odpudzovač mačiek EyenimalOdpudzovač mačiek Eyenimal
Nehodnotené

Odpudzovač mačiek Eyenimal

Odpudzovač mačiek so svietidlom vydáva ultrazvukový signál, ktorý predchádza nežiaducej prítomnosti mačiek na vzdialenosť 6 m. Krátke vlnové dĺžky utrazvuku sú človekom nepočuteľné, ale pre mačky naopak veľmi nepríjemné. Zariadenie funguje na 9 V batérie.

37 € 30 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 31. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Odpudzovač mačiek Eyenimal

Aj keď ich máme radi, občas nás naše mačky rozčuľujú. Napríklad keď začnú nepretržite mňaukať, alebo ešte horšie, začnú mňaukať uprostred noci a prebudia celú rodinu. A niekedy to trvá celé hodiny a prejde to do takej miery, že sa stanú nočnou morou pre svojich blízkych.

 

 

Odpudzovač mačiek Eyenimal je tu práve pre tých, ktorí sa chcú tomuto problému vyhnúť! Prístroj vyzerá ako baterka, ale na rozdiel od baterky, vysiela ultrazvukový signál s frekvenciou, ktorá efektívne tlmí mačacie mňaukanie. Naviac ešte svetelne bliká.

Mačky sú spočiatku prekvapené, ale následne, keď ich začne frekvencia príliš rušiť, mačka radšej odíde a mňaukanie je zastavené. A vy sa môžete otočiť na druhý bok a spokojne dosnívať sny. Následně tento odpudzovač mačiek bude slúžiť ako odstrašujúci nástroj, ktorý keď mačka uvidí, pochopí, že by nemala mňaukať. Potom, samozrejme, túžba po mňaukaní zmizne.

Dosah: 6 m
Napájanie: 9 V batérie

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • nízka cena
  • jednoduché ovládanie
  • dosah

V čom vám odpudzovač pomôže?

  • zastaví nežiadúce chovanie psa, ich priblíženie k vám či k vášmu pozemku
  • zabudovaný alarm upozorní okolí, že ste v nebezpečí
  • odpudí cudzieho psa a niektoré ďalšie nevítané zvieratá

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pro kočky

Obsah balenia

  • 1 x odpudzovač 

Návody

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.