Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Odpudzovač mačiek Eyenimal

Odpudzovač mačiek so svietidlom vydáva ultrazvukový signál, ktorý predchádza nežiaducej prítomnosti mačiek na vzdialenosť 6 m. Krátke vlnové dĺžky utrazvuku sú človekom nepočuteľné, ale pre mačky naopak veľmi nepríjemné. Zariadenie funguje na 9 V batérie.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks
37 € 30 € bez DPH
ks
Kód produktu: P5485
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Odpudzovač mačiek Eyenimal
Odpudzovač mačiek…
37 €

Popis produktu

Aj keď ich máme radi, občas nás naše mačky rozčuľujú. Napríklad keď začnú nepretržite mňaukať, alebo ešte horšie, začnú mňaukať uprostred noci a prebudia celú rodinu. A niekedy to trvá celé hodiny a prejde to do takej miery, že sa stanú nočnou morou pre svojich blízkych.

 

 

Odpudzovač mačiek Eyenimal je tu práve pre tých, ktorí sa chcú tomuto problému vyhnúť! Prístroj vyzerá ako baterka, ale na rozdiel od baterky, vysiela ultrazvukový signál s frekvenciou, ktorá efektívne tlmí mačacie mňaukanie. Naviac ešte svetelne bliká.

Mačky sú spočiatku prekvapené, ale následne, keď ich začne frekvencia príliš rušiť, mačka radšej odíde a mňaukanie je zastavené. A vy sa môžete otočiť na druhý bok a spokojne dosnívať sny. Následně tento odpudzovač mačiek bude slúžiť ako odstrašujúci nástroj, ktorý keď mačka uvidí, pochopí, že by nemala mňaukať. Potom, samozrejme, túžba po mňaukaní zmizne.

Dosah: 6 m
Napájanie: 9 V batérie

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Odpudzovače

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkce Ultrazvuk, Světlo
Funkce Ultrazvuk
veľkosť Pre mačky
Vodotěsnost Voděodolné
Napájení Baterie
Vodotěsnost Voděodolné
Baterie v přijímači 9V baterie
Napájení přijímače Baterie
Hmotnost přijímače 107 g

Návody k stiahnutie

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené