Kamera pre psov Eyenimal Dog Cam

Digitálna kamera pre psov. Pozrite sa na svet očami Vášho štvornohého kamaráta. Hmotnosť 63 g, 2 a pol hodiny záznamu. 736 x 480 pixelov.


Ďalšie varianty:
Micro SD karta 8gb Micro SD karta 8gb 10 dní 15 € Kamera pro psy Eyenimal Dog CAM Kamera pre psov Eyenimal Dog Cam na ceste 1 ks 94 €
94 € 77 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Kamera pre psov Eyenimal Dog Cam

Digitálna kamera navrhnutá priamo pre psov. Pozrite sa na svet očami vášho štvornohého kamaráta. Jedinečný spôsob, ako zaznamenať a uchovať cesty a zážitky vášho štvornohého priateľa, sledovať jeho príbehy, objavy a stretnutia. Mimoriadne jednoduché použitie a jej hmotnosť je len 63g. S touto kamerou pre psov môže natáčať váš pes, ale aj vy a to vďaka priloženej čiapke s úchytom na kameru. 

Technické údaje:

Pamäť: integrovaná pamäť: flash 4 GB
Zvukový záznam: hlasový rekordér s integrovaným mikrofónom
Rozlišenie videozáznamu: 736 x 480 pixelov
Záznamová rýchlosť: 24 snímkov za sekundu
Videoformát: AVI
Zaostrenie: od 80 cm
Prenos do PC a nabíjanie batérie: cez kábel USB (USB 2.0, vysokorychlostný)
Kompatibilný: Microsoft Windows 2000, XP, Windows 7, Vista, Mac OS 10.x
Vodeodolnosť: proti striekajúcej vode (nie proti ponoreniu); s mikrofónom nie je vodeodolná!
Výdrž baterie: cca 2 hodiny 30 minút
Upevnenie k obojku: klips
Pracovná teplota: -10°C až +50°C
Rozmery: dĺžka 84 mm, priemer 26 mm
Hmotnosť: 63 g

 
 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • špeciálne navrhnutá kamera pre psov
 • môžete natáčet videa aj vy
 • výdrž baterií až 2,5 hodiny
 • čiapka pre uchopenie kamery v balení
 • nízká hmotnosť
 • jednoduché použitie
 • žiadne

V čom vám kamera pomôže?

 • Kamery ponúkajú vynikajúci spôsob, ako zaznamenať a uchovať cesty Vašich domácich zvierat, vyprávať ich príbehy a objavy, ich stretnutia, výlety, poznať veľké a malé radosti ich života.
 • S IP kamery môžete sledovať chovanie psov aj mačiek v ich domácom prostredí, keď odídete z domu. Vidíte čo robia, ako sa chovajú, môžete ich počúvať alebo im na diaľku dávať povely. Jednoducho máte psa pod kontrolou, nech ste kdekoľvek.

 
Obsah balenia

 • Kamera DOG CAM
 • Držiak na kameru
 • Značková čiapka Eyenimal
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.