Kamera pre psov a mačky Eyenimal Pet Cam

S digitálnou kamerou vo vreckovom prevedení s rozlíšením 680 x 480 pixelov, kedykoľvek zistíte čo celý deň  bez dozoru vyvádza váš domáci miláčik. Využite kameru a urobte si až 2, 5 h. dlhé záznamy so zvukom! Vodeodolná kamera disponuje 4 GB pamäťou pre vaše záznamy. Manipulácia je veľmi jednoduchá! 

93 € 77 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 20. 04. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Kamera pre psov a mačky Eyenimal Pet Cam

S digitálnou kamerou vo vreckovom prevedení s rozlíšením 680 x 480 pixelov, kedykoľvek zistíte čo celý deň  bez dozoru vyvádza váš domáci miláčik. Využite kameru a urobte si až 2, 5 h. dlhé záznamy so zvukom! Vodeodolná kamera disponuje 4 GB pamäťou. Manipulácia je veľmi jednoduchá! 

 

Obraz, pamäť, zvuk - v jedinom šperku na obojku!

Miniatúrna kamera (60 x 45 x 15 mm) váži len 32 g a vyzerá ako šperk na obojku vášho štvornohého kamaráta a pritom všetkom zaznamenáva a uchováva aj jeho zážitky. Priamo z perspektívy chlpáča a so zvukovým doprovodom, môžete pozerať nespočetne veľa každodenných dobrodružstiev zvieracích hrdinov. Nezabudnuteľné dobrodružstvá tiež jednoducho prevediete pomocou USB kábla do vášho PC. S 4 GB kapacitou pamäti sa neobávajte, že o niektoré dobrodružstvá prídete. 

Miesta je dosť! 

 

Dlho rozmýšľate o tom aké miesta váš maznáčik využíva, kam sa chodí "prikrmovať", alebo ktorého psa zo susedstva sa obáva? S kamerou na jeho obojku jednoducho získate prehľad o všetkom. A to priamo jeho očami! 29 snímkov za sekundu určite upokojí vašu zvedavosť. Máte nejaké obavy, neváhajte si pomocou kamery s integrovaným mikrofónom zaobstarať prehľad o tom, či sú cesty vášho hrdinu bezpečné. Kamera je tiež vhodná do mierneho dažďa. 

Kamera získala prestížnu, hlavnú cenu za najlepší exponát na veľtrhu Global Pet Expo 2011 v Orlande na Floride a USA. 

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • nízka cena
  • kvalitný materiál
  • prehľad o denných aktivitách vášho miláčika
  • jednoduché použitie
  • žiadne

V čom vám kamera pomôže?

  • Kamery ponúkajú vynikajúci spôsob, ako zaznamenať a uchovať cesty Vašich domácich zvierat, vyprávať ich príbehy a objavy, ich stretnutia, výlety, poznať veľké a malé radosti ich života.
  • S IP kamery môžete sledovať chovanie psov aj mačiek v ich domácom prostredí, keď odídete z domu. Vidíte čo robia, ako sa chovajú, môžete ich počúvať alebo im na diaľku dávať povely. Jednoducho máte psa pod kontrolou, nech ste kdekoľvek.

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Obsah balenia

  • Kamera Pet Cam
  • USB kábel
  • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.