Petrainer 856
Petrainer 856Petrainer 856Petrainer 856
Zľava
12 €
Nehodnotené

Petrainer 856

Akcia

Petrainer PET856 je protištěkací obojok pre malé i veľké psy s využitím korekcie zvuk, vibrácie, impulz. Petrainer PET856 je vodotesný a ponoriteľný do 1m. Jedná sa o zariadenie s veľkou výdržou batérií, je plne vodotesné a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekanie psa a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami. V Petraineru PET856 je zabudovaný vylepšený mikroprocesorový čip proti samovoľnému spusteniu.

 


Ďalšie varianty:
Pôvodne 51 € 39 € 32 € bez DPH
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petrainer 856

Protištěkací obojok Petrainer PET856 využíva pre korekciu zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz. Petrainer PET856 umožňuje korekciu vo variantoch: zvuk, vibrácie, impulz, zvuk + impulz alebo zvuk + vibrácie. Petrainer PET856 je moderný protištěkací obojok pre malé i veľké psy. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré má veľkú výdrž batérií, je plne vodotesný, ponoriteľný a vhodný pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok je aktivovaný vibráciami hlasiviek pri štekanie daného psa, preto nie je nijako ovplyvňovaný štekaním iných psov a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami. Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, kedy chcete aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekanie. Ak psík zašteká, ihneď príde korekcia v podobe Vami vybranej korekcie. U obojka PET856 máte možnosť nastaviť silu elektrostatických impulzov a vibrácie v 9 úrovniach.

 

        

       

 

 

 

Detekcia štekanie

Petrainer PET856 využíva pre detekciu štekanie vibrácie hlasiviek. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikroprocesora v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, obojok zaznamená vibrácie hlasiviek a aktivuje sa. Vďaka detekcii pomocou vibrácií hlasiviek je vhodný pre použitie v domácnostiach s viacerými psami.

 

Typ korekcie

Obojok proti štekaniu Petrainer PET856 disponuje tromi druhmi korekciou s možnosťou kombinácie a nastavenia intenzity v deviatich úrovniach. Možnosti nastavenia: zvuk, vibrácie, impulz, zvuk + vibrácie alebo zvuk + impulz. Škála citlivosti a voliteľné korekcia ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľké, stredné aj malé psíkov.

 

Nastavenie obojku

Intenzit a vibrácií či elektrostatického impulzu je k dispozícii v deviatich nastaviteľných úrovniach. Z deviatich stupňov sily vibrácií a impulzu ľahko vyberiete tú optimálnu pre psíka. Obojok je vhodný pre psy malé, stredné i veľké. Všetky funkcie ovládate veľmi jednoducho stlačením pomocou dvoch tlačidiel a vaše nastavenia uvidíte na miniatúrnom displeji.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Petrainer PET856 využíva pre napájanie 3V batéria s označením CR2450. Výdrž obojku sa pohybuje rádovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií a ako často sa obojok používa. Do obojku odporúčame kupovať kvalitné alkalické batérie Energizer.

           

Vodotesnosť

Petrainer PET856 je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra s označením IPX7. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa i snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

Petrainer PET856 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetkých psov s váhou od 10 do 90kg. U naozaj malých psov, môžu byť poslednej úrovne impulzu moc silné.

 

Délka obojku

Petrainer PET856 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70cm.

 


Váha a rozměry

Petrainer PET856 má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 5,7 cm, výšku 3,4 cm, hĺbku 2,5cm a jeho váha je iba 52 gramov. Malé rozmery tak psíkom veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si naň zvyknú.

 

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Podsvietený LCD displej
  • Možnosť nastavenia intenzity
  • Zvuk, vibrácie a impulz
  • Plne vodotesný
  • Žiadne

V čom obojok pomôže
Obsah balenia

  • Protištěkací obojok
  • Nastaviteľný obojok
  • Gumové nástavce
  • Testovacie výbojka
  • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.