Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Zľava -21%

Petrainer 856

Petrainer PET856 je protištěkací obojok pre malé i veľké psy s využitím korekcie zvuk, vibrácie, impulz. Petrainer PET856 je vodeodolný. Jedná sa o zariadenie s veľkou výdržou batérií a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok rozpozná štekanie alebo vytie psa pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. V Petraineru PET856 je zabudovaný vylepšený mikroprocesorový čip proti samovoľnému spusteniu.

 

Viac informácií ›

Nie je dostupné
58 € Pôvodná cena
45 € 37 € bez DPH
Zľava -21%
Ušetríte 13 €
Kód produktu: P45394
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Protištěkací obojok Petrainer PET856 využíva pre korekciu zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz. Petrainer PET856 umožňuje korekciu vo variantoch: zvuk, vibrácie, impulz, zvuk + impulz alebo zvuk + vibrácie. Petrainer PET856 je moderný protištěkací obojok pre malé i veľké psy. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré má veľkú výdrž batérií, je vodeodolný a vhodný pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok rozpozná štekanie alebo vytie psa pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, kedy chcete aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekanie. Ak psík zašteká, ihneď príde korekcia v podobe Vami vybranej korekcie. U obojka PET856 máte možnosť nastaviť silu elektrostatických impulzov a vibrácie v 9 úrovniach.

 

             

 

Detekcia štekanie

Obojok rozpozná štekanie alebo vytie psa pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikroprocesora v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, obojok zaznamená štekot a aktivuje sa. Špeciálny mikrofón dokáže rozpoznať až 26 druhu štekotu.

 

Typ korekcie

Obojok proti štekaniu Petrainer PET856 disponuje tromi druhmi korekciou s možnosťou kombinácie a nastavenia intenzity v deviatich úrovniach. Možnosti nastavenia: zvuk, vibrácie, impulz, zvuk + vibrácie alebo zvuk + impulz. Škála citlivosti a voliteľné korekcia ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľké, stredné aj malé psíkov.

 

Nastavenie obojku

Intenzit a vibrácií či elektrostatického impulzu je k dispozícii v deviatich nastaviteľných úrovniach. Z deviatich stupňov sily vibrácií a impulzu ľahko vyberiete tú optimálnu pre psíka. Obojok je vhodný pre psy malé, stredné i veľké. Všetky funkcie ovládate veľmi jednoducho stlačením pomocou dvoch tlačidiel a vaše nastavenia uvidíte na miniatúrnom displeji.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Petrainer PET856 využíva pre napájanie 3V batéria s označením CR2450. Výdrž obojku sa pohybuje rádovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií a ako často sa obojok používa. Do obojku odporúčame kupovať kvalitné alkalické batérie Energizer.

           

Vodotesnosť

Petrainer PET856 je vodeodolný.

 

Plemeno 

Petrainer PET856 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. U naozaj malých psov, môžu byť poslednej úrovne impulzu moc silné.

 

Délka obojku

Petrainer PET856 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm.

 


Váha a rozměry

Petrainer PET856 má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 5,7 cm, výšku 3,4 cm, hĺbku 2,5cm a jeho váha je iba 52 gramov. Malé rozmery tak psíkom veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si naň zvyknú.

 

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Obojky proti štekaniu Elektrické obojky Protištekacie obojky Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Pro největší psy Elektrické Vodeodolné Petrainer Obojky proti vytiu Ponoriteľné

Zobraziť celý popis

Parametre

Detekcia zvuk
veľkosť Malé psy, Stredné psy, Veľké psy

Súbory

Doporučené príslušenstvo

Protištekacie obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
  • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
  • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
  • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
  • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Súvisiace produkty