Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Fontána PetSafe Current

Kompaktný plastová fontána PetSafe Current s nepretržitou cirkuláciou vody je vyrobená zo zdravotne nezávadného plastu. PetSafe Current zvyšuje kvalitu vody filtráciou aktívnym uhlím. Vďaka dvom úchytkám sa s miskou ľahko manipuluje a jednoducho sa čistí. Priložená krytka chráni ponorné čerpadlo pred zvedavými miláčikmi.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks
53 € 44 € bez DPH
ks
Kód produktu: P12603
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Kompaktný plastová fontána PetSafe Current s nepretržitou cirkuláciou vody je vyrobená zo zdravotne nezávadného plastu. PetSafe Current zvyšuje kvalitu vody pomocou filtra z aktívneho uhlia. Vďaka dvom úchytkám sa s miskou ľahko manipuluje a jednoducho sa čistí. Priložená krytka navyše chráni čerpadlo pred zásahmi zvedavcov a môžete preto pokojne zanechať vašich miláčikov pri fontáne bez dozoru. Zdravú vodu od PetSafe Curremt ocení vaša mačka či pes v troch veľkostiach fontány. Plast bez obsahu BPA (Bisfenol A) predstavuje zdravotne nezávadný materiál vhodný pre konzumáciu potravín.

 

 

Prírodné filtrácia vody

Fontána na vodu PetSafe Current užíva na čistenie vody prírodný produkt aktívne uhlie. Uhlie zbaví vodu účinne baktérií i ďalších škodlivín. Odbúra ťažké kovy, vodu zmäkčí a odstráni chlór, alebo aj prípadný zápach. Kvalitu vody zlepšuje navyše neustála cirkulácia vody ponořitelným čerpadlom. Efekt tečúcej vody láka vaše chlpaté obyvateľov na pitie.

 

 

V rôznych veľkostiach pre pohodlie každého maznáčika

S fontánou PetSafe Current sa zaobchádza veľmi ľahko. Úchytky v spodnej časti misky zabezpečí pohodlný prenos fontány. Možno umývať v umývačke! Pre správnu funkciu zapojte fontánu do siete pomocou prikladaného adaptéra.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Misky a dávkovače Fontány Fontány podľa plemena Pre mačky Pre malé psy Pre stredné psy Podľa značky

Zobraziť celý popis

Parametre

veľkosť Pre mačky, Malé psy, Stredné psy

Návody k stiahnutie

Fontány

V čom vám fontána pomôže?

  • Kvalitný pitný režim znamená zníženie rizika vytvorenia močového piesku a kameňov
  • Nabáda všetkých miláčikov k dostatočnému príjmu tekutín
  • Vašim zvieracím zverencom poskytujú vodu v potrebnej kvalite, to znamená bez chlpov, zvyškov krmiva a ďalších nečistôt.
  • Predchádza prevrhnutým miskám, kalužiam vody a prázdnej miske na vodu
  • Prispieva k lepšiemu estetickému dojmu prostredia
  • Buduje zdravú kondíciu a prevenciu obezity, obličkových a iných závažných ochorení

 

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené