Garmin Upland Beeper
Garmin Upland BeeperGarmin Upland BeeperGarmin Upland Beeper
Nehodnotené

Zvukový lokátor Garmin Upland Beeper

Univerzálny, ľahký beeper je možné použiť samostatne alebo spolu s výcvikovým systémom Delta Upland XC. Tento bzučiak vám pomôže pri lokalizácii vášho psa a informuje vás, že pes vystavuje.


Ďalšie varianty:
138 € 114 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v utorok 09. 02. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Zvukový lokátor Garmin Upland Beeper

Univerzálny, ľahký beeper je možné použiť samostatne alebo spolu s výcvikovým systémom Delta Upland XC. Tento bzučiak vám pomôže pri lokalizácii vášho psa a informuje vás, že pes vystavuje.

Zvukový rozsah lokátora (bzučiaka) je cca do 400 metrov vďaka inovatívnemu reproduktoru. Vybrať si môžete zo 4 zvukov pre lov (vrátane tichého) a 2 zvukov pre vystavovanie (vrátane škreku jastraba) a jednoducho zmeniť tlačidlom.
Beeper má funkciu Locate - vyhľadanie, ktorú je možné použiť v tichom režime lovu. Poľovník stlačí tlačidlo beeper na ovládači Delta Upland XC a bzučiak bude vydávať sériu zvukov počas celej doby, keď je tlačidlo stlačené. Funkcia vyhľadania je pre poľovníka, ktorý neche počas poľovačky počúvať zvuk bzučiaka, zapne ho len vtedy, keď stratí psa z dohľadu.

Beeper je vodotesný IPX 7.

 

V čom obojok pomôže
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.