Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Novinka

Laserová hračka Petoneer Smart Dot

Mačky sú rodení lovci. Ak chcete svojho domáceho miláčika zabaviť a zároveň ho udržať v perfektnej kondícii, kúpte si interaktívnu hračku Petoneer Smart Dot. Zariadenie vysiela pohyblivú, laserovú bodku, ktorú môže vaša mačička naháňať - je to skvelá zábava na dlhú dobu! Vďaka viacerým režimom prevádzky, nabíjaniu cez Micro USB a možnosti ovládania pomocou aplikácie je tento inteligentný laser mimoriadne jednoduchý. Vyberte si z 3 trajektórií a 3 prevádzkových režimov pre 3 rôzne uhly.

Viac informácií ›

4 týždne Viac informácií › Objednávky do 20:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 17. 7.
31.94 € 26.39 € bez DPH

Strážiť dostupnosť

ks
Kód produktu: P54887
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Mačky sú rodení lovci. Ak chcete svojho domáceho miláčika zabaviť a zároveň ho udržať v perfektnej kondícii, kúpte si interaktívnu hračku Petoneer Smart Dot. Zariadenie vysiela pohyblivú, laserovú bodku, ktorú môže vaša mačička naháňať - je to skvelá zábava na dlhú dobu! Vďaka viacerým režimom prevádzky, nabíjaniu cez Micro USB a možnosti ovládania pomocou aplikácie je tento inteligentný laser mimoriadne jednoduchý.

Dokonalý spôsob, ako zastaviť nudu

Keď mačka zostane doma sama, často sa nudí a začne robiť neplechu. Petoneer Smart Dot tomu zabráni. Zariadenie bolo vytvorené tak, aby stimulovalo mačacie inštinkty a prebudilo v zvierati skrytého lovca. Poskytne vášmu domácemu miláčikovi skvelú zábavu, keď zostane doma sám. Môžete ich zariadiť tak, aby sa váš domáci miláčik neustále zabával - váš mačací priateľ si ani nevšimne, že ste preč! Tento interaktívny spoločník zabráni tomu, aby sa mačky začali nudiť.

Niekoľko režimov prevádzky

Vyberte si z 3 trajektórií a 3 režimov prevádzky pre 3 rôzne uhly. Vďaka tomu môžete prevádzku zariadenia ľahko prispôsobiť potrebám a zvykom vášho domáceho maznáčika. Máte 2 mačky? Žiadny problém - vyberte najväčšiu plochu a nechajte svojich domácich miláčikov spokojne a slobodne naháňať červenú bodku po ešte väčšom teréne.

Nastavte plán pre svojho domáceho miláčika

Pre ešte viac možností spárujte zariadenie Smart Dot s aplikáciou. Môžete tak napríklad nastaviť individuálne rozvrhy hier pre vaše mačky. Voľne nastavte pracovný čas zariadenia, ako aj konkrétne režimy prevádzky. Prekvapte svojich domácich miláčikov a poskytnite im skvelú zábavu, aj keď ste mimo domova.

Bavte sa

Pomocou aplikácie môžete laserový bod ovládať aj na diaľku. Moderná technológia zabezpečuje stabilnú prevádzku bez rušenia. Stačí pohnúť smartfónom ľubovoľným smerom a sledovať, ako vaše mačiatko naháňa malú červenú bodku po miestnosti. Je to skvelá zábava pre vás oboch!

Navrhnuté pre vás a vašu mačku

Čím sa ešte líši Smart Dot Petoneer? Štýlový, originálny dizajn! Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby pripomínalo tvar mačky - takže hneď viete, že je určené pre vášho chlpatého priateľa. Malý a prenosný - môžete ho prenášať a umiestniť, kamkoľvek chcete. Napájanie pomocou portu USB - stačí ho zapojiť do elektrickej zásuvky alebo powerbanky. Takmer neviditeľné citlivé tlačidlo dokonale zapadá do dizajnu zariadenia a zabezpečuje pohodlné ovládanie.

Spolupráca so systémom TUYA

Inteligentný laser Petoneer Smart Dot je založený na platforme TUYA. To znamená, že je kompatibilný s ostatnými produktmi, ktoré používajú systém TuyaSmart. Aby ste mali čo najlepší používateľský zážitok, aplikácia Petoneer je založená na protokole Tuya. Vďaka tomu je mimoriadne intuitívna, ľahko použiteľná a funkčná a poskytuje vám celý rad ďalších možností.

Technické údaje

 • Rozmery 122 x 90 x 90 mm
 • Hmotnosť 173 g
 • Špeciálna mobilná aplikácia
 • Laser (inteligentný laser na hru so zvieratami)
 • Komunikácia prostredníctvom WiFi
 • Funkcia inteligentnej domácnosti
 • Napájanie 5 V / 1,2 A (USB)

Produkt je zaradený v kategóriách

Smart hračky pro kočky Chovateľstvo Hračky Pre mačky Typ hračky Laserové Interaktívne hračky pre mačky

Zobraziť celý popis

Návody k stiahnutie

Doplňujúce informácie

Výhody 

 • Individuálny herný plán 
 • Rôzne pracovné režimy 
 • Možnosť spárovania s aplikáciou, čo prináša mnoho výhod
 • Nekonečná zábava

Nevýhody

 • Žiadne

Obsah balenia

 • Petoneer Smart Dot
 • Manuál 
 • Kábel USB

Súvisiace produkty

Hračka pre mačky, PetSafe, Dancing Dot

Skladom u dodavateľa, v utorok 25. 6. u vás
35.94 €

Porovnať

KitiDOT laserový obojok pre mačky

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
27.85 €

Porovnať

Automatický laser pre mačky Eyenimal

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
27.85 €

Porovnať

FroliCat® Multi

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
44.02 €

Porovnať

Automatický laser pre mačky Patpet

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
48.06 €

Porovnať