Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Hračka pre mačky, PetSafe, Laser Tail Light

Petsafe Laser Tail Light je pútavá hračka pre mačky všetkých vekových skupín. Hračka s laserovým svetlom sa pohybuje po podlahe sama a vytvára množstvo zábavných herných vzorov, ktoré mačky bavia. Hračka na batérie stimuluje prirodzené inštinkty mačky na prenasledovanie, stopovanie a vrhanie.

Viac informácií ›

Skladom 3 ks
33 € 27 € bez DPH
ks
Kód produktu: P52918
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Hračka pre mačky, PetSafe, Laser Tail Light
Hračka pre mačky,…
33 €

Popis produktu

Podlaha sa vďaka hračke pre mačky PetSafe Laser Tail Light a jej automatickému laserovému svetlu stáva oveľa zábavnejším miestom na hranie! Hračka sa pohybuje po podlahe, zatiaľ čo ju jej laserový „chvostík“ nasleduje a vytvára rôzne vzory, ktoré sú pre vášho domáceho maznáčika vizuálne zaujímavé. Hračka sa vždy pohybuje preč od lasera, takže vaša mačička naháňa hračku a nie naopak. Hračku spustíte stlačením jediného tlačidla na jej spodnej strane, položíte ju na zem a zábava môže začať. Aby vaša mačka nebola nadmerne stimulovaná hrou, tak sa PetSafe Laser Tail Light po 10 minútach automaticky vypne.

Hlavní funkce:

  • Hands Free zábava – hračka sa pohybuje sama a vytvára zábavné herné vzory, ktoré mačky bavia
  • Bezpečná – hračka je vybavená laserom triedy IIIa s maximálnym výkonom 5 mW pre bezpečný zážitok z hry
  • Jednoduchá obsluha - hračka automaticky vypne po 10 minútach, aby sa zabránilo nadmernej stimulácii a udržalo sa vzrušenie z hry
  • Podporuje zdravý životný štýl – stimuluje prirodzené inštinkty mačky na prenasledovanie, stopovanie a vrhanie
  • Hračka vyžaduje 3 AA batérie (nie sú súčasťou balenia)

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Hračky Pre mačky Typ hračky Laserové Podle značky PetSafe

Zobraziť celý popis

Parametre

veľkosť Pre mačky
Napájanie Batéria

Súbory

Hračky pre mačky

Akú hračku zaobstarať mačičke:

  • Pokiaľ vaša mačka patrí medzi tie akčnejšie, ocenia poriadny mačací strom, po ktorom bude môcť šplhať a skákať. Ten môže byť kombinovaný so škrabadlom na brúsenie pazúrikov.
  • Interaktívne hračky rozvíja inštinkt, s týmto typom hračky si mačky väčšinou vystačia samé. Napr. guľodráhy, automatické prúty s pierkami, alebo hračky so šantou mačacou, ktorú mačky úplne zbožňujú a jej vôňu nedokážu odolať.
  • Škádlítka, ako prúty zakončené pierkom, myškou, alebo farebným strapcom zaistí mačke aktívnu hru a prehĺpi vzťah medzi Vami, mačka vás bude mať pri spoločnej aktivite o to radšej
  • Obľúbenou hračkou je laserové ukazovátko, kedy sa mačka naháňa za červenou bodkou, zábava, ktorá neomrzí ani pri dlhšom hraní.
  • Mačka nie je vyberavá, je úplne jedno, aký má hračka tvar, veľkosť, alebo materiál. V každom pelechu vašich mačacích kamarátov by však nemala chýbať myš v podobe hračky, ktorú mačka môže loviť.

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené