Elektronický kľúč SmartKey pre PetSafe SmartDoor™ dvierka
Elektronický kľúč SmartKey pre PetSafe SmartDoor™ dvierkaElektronický kľúč SmartKey pre PetSafe SmartDoor™ dvierka
-5%
Nehodnotené

Elektronický kľúč SmartKey pre PetSafe SmartDoor™ dvierka

Akcia
Platí už len
do 12. 06. 2023
Pôvodne 42 € 40 € 33 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Elektronický kľúč SmartKey pre PetSafe SmartDoor™ dvierka

Dodatočný elektronický kľúč SmartKey slúži pre ďalšie domáce zvieratá v domácnosti s elektronickými dvierkami SmartDoor™. Elektronické dvierka SmartDoor™ detekujú rádiofrekvenčný signál z elektronického kľúča Smartkey, ktorý má vaše zviera zavesený na obojku. Kľúč tak odomkne dvierka a domáci maznáčik nimi môže prejsť. Akonáhle dvierka prestanú registrovať signál z elektronického kľúča SmartKey, klapka sa automaticky uzatvorí. Dvierka dokážu detekovať až 5 naprogramovaných elektronických kľúčov SmartKey.

  • dodatočný elektronický kľúč SmartKey pre dvierka SmartDoor™
  • možnosť naprogramovania až 5 kľúčov na dvierka
  • vodotesný a ponoriteľný až do 1,5 m
  • pasuje na všetky obojky do šírky 2 cm
  • kompatibilita s elektronickými dvierkami pre psy SmartDoor

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.