Petkit Trees hračka pre psy 3v1
Zľava
5 €
Nehodnotené

Petkit Trees hračka pre psy 3v1

Akcia

Hračka pre psy 3v1 v sebe kombinuje hračku na maškrty, pískaciu a žuvaciu hračku pre psov a motivuje majiteľa k ich údržbe. Balenie obsahuje praktický stojanček, na ktorom hračka po umytí ľahko uschne. Po umiestnení na stojanček predstavuje hračka dekoráciu v podobe stromčeka.

Výber varianty produktu
  • Farba

  • Veľkosť


Ďalšie varianty:
Pôvodne 9 € 5 € 4 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 19. 02. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petkit Trees hračka pre psy 3v1

Hračka pre psy 3v1 v sebe kombinuje hračku na maškrty, pískaciu a žuvaciu hračku pre psov a motivuje majiteľa k ich údržbe. Balenie obsahuje praktický stojanček, na ktorom hračka po umytí ľahko uschne. Po umiestnení na stojanček predstavuje hračka dekoráciu v podobe stromčeka.

 

Petkit Fun Tree ponúka 3 typy hračky: hladký hnedý tvar pre naplnenie pamlskami, žuvacia zelená varianta s drážkami pre čistenie chrupu a žltá pískacia, skvelá pre vonkajšiu zábavu.

Nepredvídané psie maškrtenie

Prečo bude táto hračka psíka baviť dlhšie, než ostatné hračky na maškrty? Petkit plniaca hračka je navrhnutá tak, aby vďaka nepravidelnému tvaru a štrbinám vnútri trúsila maškrty nepredvídateľne. Hra tak stimuluje psíkovu zvedavosť a motivuje k hre na dlhšiu dobu, než u hračiek s predvídateľným dávkovaním. Hnedá oválna "loptička" s hladkým povrchom je preto skvelá, keď musí psík nejakú dobu vydržať sám. S hračkou na maškrty sa totiž aj na dlhšiu dobu môže zabaviť sám. Bude sa sústrediť na hru a jeho smútok bude znesiteľný.

 

 

Zábavná hra i zubná hygiena psa

Vyrobiť hryzaciu hračku tak, aby bola pružná a pevná zároveň, aby bola mäkká i odolná a sadla psiemu skusu, to už je skoro umenie! Petkit je však majstrom vo svjom odbore a preto vytvoril pre psíky plniacu a hryzaciu hračku, ktorá vyhovie ich inštinktu hryzenia, prečistí a premasíruje chrup i ďasná. Materiál je však zároveň veľmi odolný proti prehryznutiu.

 

 

Na inú schovávačku

Varianta v žltej farbe vydáva 6 rôznych pískacích tónov a stimuluje pozornosť psíka hneď na dvoch rovinách: sluchové a zrakové. Je tak ideálnou voľbou tiež ako hádzacia hračka na von, pretože svojou výraznou farbou i písknutím pri dopade alebo zhryznutí napovedá psíkovi, kde hľadať.

 

Na hranie i na výstavu!

Petkit Fun Tree je hračka, ktorá je trochu zámerne vzhľadovo sympatická i pre oko majiteľa. Značka sa tak snaží podporiť starostlivosť chovateľa o sortiment hračiek psieho maznáčika. Takú hračku totiž nenecháme len tak niekde váľať a tiež na ňu ani nezabudneme. Svojim vzhľadom podnecuje výrobok k pravidelnému umývaniu po použití a nedochádza tak k zbytočnému plytvaniu, strate alebo zlej hygiene hračiek pre psov. Umytú hračku jednoducho postavíte na priložený stojanček, aby na vzduchu dostatočne preschla a nemusela vám doma prekážať. Po umiestnení na stojanček hračka tvorí dekoráciu v tvare stromu a vďaka tvaru nebude voda kvapkať okolo.

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Hračka pre psov 3v1: plniace, hryzenie a pískacie
  • Stimuluje zvedavosť, sluch a zrak psa
  • Dekoratívne dizajn
  • Stojanček umožní usychanie hračky na vzduchu
  • ŽiadneDoplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.