Beco Jungle Ring lano pre psa
Nehodnotené

Beco Jungle Ring lano pre psa

Hračka pre psa Beco Jungle Ring - spojené laso s jedným uzlom je vyrobené z krátkych konopných vlákien, čo umožňuje ľahký priechod črevom pokiaľ pes časť hračky náhodou prehltne.

Výber varianty produktu
  • Veľkosť


Ďalšie varianty:
8 € 7 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 17. 10. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Beco Jungle Ring lano pre psa

Ekologická hračka pre psa BecoRope Double - lano s dvomi uzlami. Vyrobené z krátkych konopných vlákien, čo umožňuje ľahký prechod črevom ak pes časť hračky náhodou prehltne. Bez umelých vlákien a pesticídov. Lano je extrémne odolné a má antibakteriálne vlastnosti. Vhodné pre menších psov, na hru a zároveň na čistenie zubov. Skvelé na hru a zároveň na čistenie zubov.

Veľkosti: S priemer 15-25 cm, M priemer 25-36 cm, L priemer 30-45 cm

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.