SUPRA Tracker
SUPRA TrackerTracker SUPRA
Nehodnotené

Tracker SUPRA

Nový GPS obojok SUPRA od Tracker prináša úplne nové riešenie GSM antény, zaoblený tvar a nový software so schopnosťou počítať frekvenciu štekania psa. GPS obojok pre psy SUPRA využíva siete 2G + 3G a satelity GPS a GLONASS

938 € 775 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 14. 02. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Tracker SUPRA

Nový GPS obojok SUPRA od Tracker prináša úplne nové riešenie GSM antény, zaoblený tvar a nový software so schopnosťou počítať frekvenciu štekania psa. GPS obojok pre psy SUPRA využíva siete 2G + 3G a satelity GPS a GLONASS rovnako ako  sledovací obojok G1000.

 

 

 

S novým gps obojkom SUPRA máte príjem mobilnej siete aj v tých najnáročnejších podmienkach, a to vďaka novému riešeniu antény. Anténa je vďaka svojim vlastnostiam ideálna pre zachytenie a prenos mobilnej siete. Pre zabezpečenie optimálnej funkcie je umiestnená smerom od tela psa. V laboratórnych testoch (Radiated Performance Test, NRPHP +-30°) dosiahla SUPRA 2,5krát lepší príjem signálu ako predošlé modely.

 

Z čoho sa Tracker systém skladá?
 

 • Z jedného alebo viacerých obojkov podľa počtu psov.
 • Akejkoľvek SIMkarty s dátami (napr. Tracker SIM)
 • Mobilnej aplikace Tracker for Android alebo Tracker for iOS
 • Vášho mobilného zariadenia

Jeden mobilný telefón môže prijímať pozície psov aj z iných mobilných zariadení s Tracker aplikáciou bez obmedzení počtu zariadení.


Jak Tracker systém funguje?

Pozíciu psa posiela každý obojok na centrálny server s vlastným ID do Fínska. Ten potom posiela pozície automaticky do Vášho mobilu. Prenos pozícií ide cez mobilné dáta, preto je možné sledovanie v reálnom čase (aktualizácia každé 3 sekundy). Dátový prenos je pri obojku minimálny (asi 0,5MB za 1 deň sledovania v reálnom čase), sú náklady na používanie skoro nulové.

Kompatibilná aplikácia: Tracker pro Androind, Tracker Web App

Ukážka aplikácie Tracker:

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • sledovanie pozície vašich psov a psov vašich priateľov
 • veľmi dobré rozlíšenie máp
 • rýchlejšie a spoľahlivejšie dátové 3G pripojenie
 • nepotrebuje vysielačku, stačí váš mobil
 • lepší príjem mobilného signálu
 • žiadne

V čom vám GPS pomôže?

 • rýchle nájdenie strateného či zatúlaného psa 
 • zaručí vám prehľad o každom kroku vášho psa pri love, záchranárskej činnosti či prechádzke

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 236 g

Obsah balenia

 • GPS obojok
 • nabíjačka
 • český manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.