Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Novinka Novinka

Petwant PW-108 Fontána pre psy a mačky

Štvorcová fontána Petwant PW-108 s filtračným systémom a veľkou kapacitou vody 3,1 l pomáha dodržiavať pitný režim všetkých domácich maznáčikov bez ohľadu na veľkosť plemena. Fontána je vybavená voľne padajúcim prúdom vody s nastaviteľným ovládaním prietoku vody.

 

Viac informácií ›

Skladom 5 ks
62 € 51 € bez DPH
ks
Kód produktu: P50758
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Doprajte svojmu miláčikovi čerstvú, filtrovanú vodu s veľkokapacitnou 3,1 l fontánou Petwant PW-108. Pomôže vám udržať vášho maznáčika zdravého a hydratovaného. Neustála cirkulácia vody zabraňuje rastu baktérií, zatiaľ čo filtre odstraňujú pachy a pachy. Voľne padajúci prúd vody povzbudzuje vašu mačku alebo psa, aby viac pili, čo môže pomôcť predchádzať ochoreniam močových ciest a obličiek. Veľkokapacitná fontána Petwant je ideálna, ak máte viac domácich maznáčikov alebo veľkého psa. Štvorcový fontánový dizajn je dostatočne veľký na to, aby sa z neho mohlo napiť niekoľko domácich maznáčikov súčasne a minimálne množstvo vody striekalo z fontány von. Fontána Petwant PW-108 využíva uhlíkový a penový filter na odstránenie zlej chuti a zápachu z vody vášho maznáčika a udržuje ju vždy čistú a čerstvú.

Rozměry: Spodní část 27 x 24 cm x Výška 18,3 cm

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Misky a dávkovače Fontány Fontány podľa plemena Pre mačky Pre malé psy Pre stredné psy Podľa značky Petwant

Zobraziť celý popis

Parametre

Objem vody 3,1 litrů
veľkosť Pre mačky, Veľké psy, Stredné psy
Rozměr 27 x 24 x 18,3 cm

Návody k stiahnutie

Fontány

V čom vám fontána pomôže?

  • Kvalitný pitný režim znamená zníženie rizika vytvorenia močového piesku a kameňov
  • Nabáda všetkých miláčikov k dostatočnému príjmu tekutín
  • Vašim zvieracím zverencom poskytujú vodu v potrebnej kvalite, to znamená bez chlpov, zvyškov krmiva a ďalších nečistôt.
  • Predchádza prevrhnutým miskám, kalužiam vody a prázdnej miske na vodu
  • Prispieva k lepšiemu estetickému dojmu prostredia
  • Buduje zdravú kondíciu a prevenciu obezity, obličkových a iných závažných ochorení

 

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené