Petwant PW-108 Fontána pre psy a mačky

Novinka Novinka

Štvorcová fontána Petwant PW-108 s filtračným systémom a veľkou kapacitou vody 3,1 l pomáha dodržiavať pitný režim všetkých domácich maznáčikov bez ohľadu na veľkosť plemena. Fontána je vybavená voľne padajúcim prúdom vody s nastaviteľným ovládaním prietoku vody.

 

64 € 52 € bez DPH
Skladom 6 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 30. 05. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petwant PW-108 Fontána pre psy a mačky

Doprajte svojmu miláčikovi čerstvú, filtrovanú vodu s veľkokapacitnou 3,1 l fontánou Petwant PW-108. Pomôže vám udržať vášho maznáčika zdravého a hydratovaného. Neustála cirkulácia vody zabraňuje rastu baktérií, zatiaľ čo filtre odstraňujú pachy a pachy. Voľne padajúci prúd vody povzbudzuje vašu mačku alebo psa, aby viac pili, čo môže pomôcť predchádzať ochoreniam močových ciest a obličiek. Veľkokapacitná fontána Petwant je ideálna, ak máte viac domácich maznáčikov alebo veľkého psa. Štvorcový fontánový dizajn je dostatočne veľký na to, aby sa z neho mohlo napiť niekoľko domácich maznáčikov súčasne a minimálne množstvo vody striekalo z fontány von. Fontána Petwant PW-108 využíva uhlíkový a penový filter na odstránenie zlej chuti a zápachu z vody vášho maznáčika a udržuje ju vždy čistú a čerstvú.

Rozměry: Spodní část 27 x 24 cm x Výška 18,3 cm

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Kapacita 3,1 l
 • Nastaviteľná regulácia prietoku vody
 • Odnímateľné diely
 • Tichý chod fontány
 • Pre viac domácich maznáčikov
 • Štvorcový design

V čom vám fontána pomôže?

 • Kvalitný pitný režim znamená zníženie rizika vytvorenia močového piesku a kameňov
 • Nabáda všetkých miláčikov k dostatočnému príjmu tekutín
 • Vašim zvieracím zverencom poskytujú vodu v potrebnej kvalite, to znamená bez chlpov, zvyškov krmiva a ďalších nečistôt.
 • Predchádza prevrhnutým miskám, kalužiam vody a prázdnej miske na vodu
 • Prispieva k lepšiemu estetickému dojmu prostredia
 • Buduje zdravú kondíciu a prevenciu obezity, obličkových a iných závažných ochorení

 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre mačky
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozměr 27 x 24 x 18,3 cm

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.