PetSafe Deluxe pre malých psov a mačky

Elektronický neviditeľný ohradník PetSafe PCF-1000-20 Deluxe disponuje najmenším prijímačom na trhu. Vo svete je veľmi obľúbený vďaka svojej jedinečnosti a kvalite. Disponuje nastaviteľnou silou korekcie, teda je vhodný pre všetky malé psy a mačky. Je napájaný batériou RFA-188, ktorá vydrží v nepretržitej prevádzke 3 až 6 mesiacov. Prijímač je vodotesný a preto môže byť vystavený vode a vlhkému prostrediu. Základňa je napájaná zo siete. Veľkosť zakázanej oblasti nastavujete na základni a pohybuje sa od 30 centimetrov do 4 metrov.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

265 € 219 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 12. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

PetSafe Deluxe pre malých psov a mačky

Elektronický ohradník PetSafe PCF-1000-20 Deluxe je zariadenie najlepšej kvality, ktoré Vám zaručí dlhoročnú bezproblémovú prevádzku a bezpečie pre Vášho psa či mačku. Tento neviditeľný plot je určený pre psov a mačky, pretože disponuje najmenším vyrábaným prijímačom. Možno ho využiť takmer pre všetky typy inštalácií, aj tie najzložitejšie. PetSafe Deluxe má nastaviteľnú silu impulzu, a to v 5-tich úrovniach. Ak chcete mať absolútnu istotu, že Váš miláčik už neutečie, je zariadenie PetSafe jasnou voľbou. Prijímač je napájaný špeciálnou batériou RFA-188, ktorá ho udrží v prevádzke na 3 až 6 mesiacov.

 

 


Nastavenie zón

U ohradníku PetSafe Deluxe nastavujete zónu pre výstrahu a korekciu jedným ovládačom na základni spoločne. Nastavenie šírky zóny sa pohybuje v rozmedzí od 30cm do 4m, v závislosti od typu inštalácie a dĺžke drôtu.

 

Typ korekcie 

PetSafe PCF-1000-20 Deluxe má 5 úrovní elektrostatické korekcie a zvukové upozornenie. Sila impulzu je vhodná pre najmenšie a malé plemená psov, či akúkoľvek mačku. Ide o najmenší ohradník na trhu, spoľahlivo stráži Vášho psa a nedovolí mu opustiť vytýčený priestor.

 


drát v baleníDrôt v balení

Základné balenie PetSafe PCF-1000-20 obsahuje 150 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,5mm, čo je plne dostačujúca pre väčšinu inštalácií. Ak drôt v balení nestačí, možno ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 1,3 km.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač u PetSafe PCF-1000-20 Deluxe je napájaný špeciálnou batériou RFA-188, ktorú zakúpite u nás, alebo akéhokoľvek predajca značky PetSafe. Jej výdrž v neprerušovanom prevádzke je 3-6 mesiacov. Disponuje LED indikáciu o stave batérie. Základňa je napájaná zo siete. Možno dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.

 

Vodotesnosť 

PetSafe PCF-1000-20 Deluxe disponuje plne ponořitelným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes či mačka môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psov 

PetSafe PCF-1000-20 Deluxe je možné použiť pre neobmedzený počet psov alebo mačiek. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.

 

Dĺžka obojka

PetSafe PCF-1000-20 Deluxe má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 5 až do 32cm.

 


Váha a rozmery

Základňa má šírku 10,9cm, výšku 12,5cm a hĺbku 5,4cm. Prijímač má šírku 5,2 cm, výšku 1,9cm a hĺbku 2 cm a jeho váha je 41 gramov (vrátane batérie). 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • najmenšia prijímač na trhu
 • plne vodotesný a ponoriteľný prijímač
 • dlhá výdrž batérie
 • 5 úrovní impulzu
 • vhodné ai pre veľké pozemky
 • nie je nabíjacia
 • vyššia cena

V čom vám ohradník pomôže?

 • v efektívnom odstránení nežiadúceho utiekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zavierať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať celkom volne len vo vami vytýčenej oblasti.
 • v spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozplietanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku
 • v prerušení nežiadúceho chovania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasnej záhrady)

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pro kočky
Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 41g
Dĺžka obojku 5 až 32 cm
Druh korekcie zvuk + impulz
Nastavenie impulzov 5 úrovní
Počet psov neobmedzene
Vodotesnosť vodotesný
Napájanie prijímača Speciální baterie
Bateria v prijímači RFA-188
Frekvencia 10.65kHz
Nastavenie zvuku 1 úroveň
Výdrž prijímača 3 až 6 měsíců

Obsah balenia

 • základňa
 • sieťový adaptér základne
 • prijímač s obojkom
 • batérie RFA-188
 • 4 ks elektródy
 • cievka anténneho drôtu dĺžky 150 m
 • sada 20 ks zástavky
 • 2 ks vodotesné spojky anténneho drôtu
 • neónová testovacia výbojka
 • originálny a slovenský návod na použitie

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.