Petrainer PET803

Elektronický ohradník Petrainer PET803 je základné zariadenie bez možnosti nastavenia sily impulzu. Nastaviť je možné iba šírku zakázanej zóny, sila impulzu je prednastavená a je vhodná skôr pre menej citlivé plemená a väčšie psy. Prijímač je nabíjací a vydrží v prevádzke približne 1 týždeň, potom je potrebné ho dobiť. Samozrejmosťou je indikácia vybitej batérie v podobe blikania červenej kontrolky.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

90 € 75 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 26. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Petrainer PET803

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ/SK návod. 

 

 

Popis produktu

Elektronický ohradník Petrainer PET803 je vhodný pre väčšie a menej citlivé plemená. Nemá nastaviteľnú silu impulzu, radí sa ale medzi silnejšie. Prijímač je nabíjací, s výdržou na jedno nabitie 5-10 dní. Doba nabíjania je približne 2 hodiny. Zariadenie má minimálnu výstražnú zónu v podobe zvuku. Neviditeľný plot Petrainer PET803 má v balení základných 200 metrov drôtu. Možno ho rozšíriť až na dĺžku 800 metrov. Vzdialenosť, na ktorú sa môže pes priblížiť nastavujete na digitálnej základni, a pohybuje sa od 30cm do 4m, v závislosti od typu inštalácie (inštalácia na plote bude mať dlhší dosah než v krajine) a dĺžke použitého drôtu (čím viac drôtu, tým menšia zóna ). Prijímač disponuje gyro senzorom, ktorý rozpozná, či je pes práve v pohybe. Vďaka tomu dokáže šetriť energiu, keď pes napr. Spí, alebo je v pokoji. Prijímač je možné "natvrdo" vypnúť, ak ho nepoužívate, šetríte tým životnosť akumulátora, ktorá je 3-5 rokov a je možné ho vymeniť. Prijímač PET803 je vodotesný a je možné ho používať aj v prípade, keď má pes prístup k vode, kde sa môže kúpať.

 

 


Nastavenie zón

Petrainer PET803 disponuje funkciami zvuk a impulz. Zvuk sa vydáva niekoľko sekúnd pred začatím impulzu. Korekčné zóna je nastaviteľná od 30cm do 4m v závislosti od typu inštalácie a dĺžke drôtu.

 

Typ korekcie 

Petrainer PET803 nemá nastaviteľnú silu impulzu. Je vhodný skôr pre stredné a väčšie plemená do váhy 50kg.

 


drát v baleníDrôt v balení

Základné balenie Petrainer PET803 obsahuje 200 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,2mm, čo je plne dostačujúca pre väčšinu inštalácií. Ak drôt v balení nestačí, možno ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 800 metrov.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač u Petrainer PET803 je osadený nabíjacím a vymeniteľným Li-Ion akumulátorom (kapacita 240mAh), ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Má LED indikáciu o stave nabitia / vybitia a na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 7 dní. Prijímacie obojok možno kedykoľvek nabiť pomocou USB nabíjačky. Základňa je napájaná zo siete. Možno dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.

 

Vodotesnosť 

Petrainer PET803 disponuje plne ponoriteľným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psov

Petrainer PET803 je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.

 

Dĺžka obojka

Petrainer PET803 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm.

 


Váha a rozmery

Základňa má šírku 15cm, výšku 9,6cm a hĺbku 3,6cm. Prijímač má šírku 6,9 cm, výšku 4,0cm a hĺbku 3,0cm a jeho váha je 61 gramov.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • plne vodotesný a ponoriteľný prijímač
 • nabitie počas 2 hodín a výdrž až 7 dní
 • veľmi odolný prijímač
 • nabíjacie prijímač
 • možno ho "natvrdo" vypnúť
 • nemá nastavenie sily impulzu
 • nutné častejšie dobíjať

V čom vám ohradník pomôže?

 • v efektívnom odstránení nežiadúceho utiekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zavierať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať celkom volne len vo vami vytýčenej oblasti.
 • v spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozplietanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku
 • v prerušení nežiadúceho chovania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasnej záhrady)

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dĺžka obojka 10 - 70 cm
Batérie v prijímači 240 mAh
Rozmery prijímača 6,9 x 4 x 3 cm
Obvod pozemku 800 m
Hmotnosť prijímača 61 g
Drôt v balení 200 m
Počet psov neobmedzene
Vodotesnosť vodotesný
Výdrž prijímače 7 - 10 dní

Obsah balenia

 • signálny generátor (vysielacia jednotka)
 • sieťový napájač signálneho generátora
 • dobíjacie prijímací obojok s namontovanými krátkymi kontaktnými bodmi
 • USB nabíjačka prijímacieho obojku
 • 2 ks dlhé kontaktné body (pre dlhosrsté psy)
 • cievka anténneho drôtu dĺžky 200 m
 • sada 20 ks značiek (zástavky)
 • neónová testovacia výbojka
 • 2 ks skrutiek pre upevnenie signálneho generátora na stenu
 • 2 ks hmoždinky
 • originálny a slovenský návod 

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.