PetSafe® Lite

Protištěkací obojok PetSafe® pomáha odstrániť rušivé štekanie výnimočne citlivých psov. PetSafe využíva pokrokovú technológiu presného rozlíšenie štekotu aj vytie a psa upozorní impulzom v 15tich úrovniach. Zariadenie je nabíjateľná a vodotesné.


Ďalšie varianty:
91 € 75 € bez DPH
Skladom 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 21. 02. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

PetSafe® Lite

Protištěkací obojok PetSafe® pomáha odstrániť rušivé štekanie výnimočne citlivých psov. PetSafe využíva pokrokovú technológiu presného rozlíšenie štekotu aj vytie a psa upozorní impulzom v 15tich úrovniach. Zariadenie je nabíjateľná a vodotesné.

Hlavné funkcie:

 • Reaguje na štekanie, ale aj vytie psa
 • Postupné navýšenie impulzu v 15tich úrovniach
 • Zariadenie je nabíjateľná a vodotesné
 • LED indikácia stavu batérie
 • Dlhé aj krátke elektródy v balení

 

Vlastnosti a prevádzku zariadení

Obojok PetSafe je nabíjacia a nevyžaduje pre svoju funkciu žiadne nastavenia. Extra jemné prechody medzi úrovňami korekciou, rovnako ako veľkosť obojku sú prispôsobené citlivým psom. Obojok je dodávaný s elektródami v dvoch dĺžkach, takže správne dosadnú aj psom s dlhšou srsťou.

Zariadenie sa vďaka modernému citlivému senzoru spustí pri štekanie aj vytie psa, zároveň však predchádza nechcenému spusteniu zvuky z okolia.

Obojok proti štekaniu PetSafe využíva ku korekcii postupne vzrastajúcej impulz v 15tich úrovniach. Pri štekanie alebo vytie psa aktivuje obojok najnižší stupeň impulzu. Pokiaľ pes na podnet nereaguje a štekanie neustáva, stimulácia postupne vzrastá vždy o jeden stupeň až do maximálnej úrovne 15. Táto metóda je veľmi efketivní, pretože učí psa poslúchnuť už na nízku úroveň a štekanie postupne ustáva.

Pre maximálne bezpečie vášho psa je obojok vybavený bezpečnostnou poistkou a po dosiahnutí úrovne 15 sa zariadenie resetuje. Obojok deaktivuje korekcie aj v prípade nepretržitého štekanie po 1 minútu a 20 sekúnd. Režim bude neaktívne po dobu 3 minút a po tej zaháji funkciu opäť od najnižšej úrovne.

 

 

Detekce štěkání

Protištěkací obojok PetSafe disponuje modernou technológiou, ktorá reaguje tak na štekanie, tak vytie psa. Funkciu umožňuje senzor snímajúci zvuk aj vibráciu hlasiviek psa. Rozlíšenie je preto veľmi presné a zabraňuje nechcenému spusteniu obojku okolitými hluky.

 

Typ korekce 

Zariadenie využíva na korekciu štekanie a vytie impulz s automatickým navýšením od úrovne 1 po úroveň 15. Pri zaštekanie psa sa obojok aktivuje na najnižšej úrovni 1. Ak psík na podnet nereaguje a štekanie neustáva obojok zvyšuje korekciu vždy o jednu úroveň až do maximálnej hranice 15. po tej sa obojok funkcie resetuje a zotrvá v neaktívnom režime po dobu 3 minút. Ak pes ďalej šteká, obojok začne funkcie opäť od najnižšej úrovne 1.

Nastavení obojku

Protišktěkací obojok PetSafe koriguje štekanie psa bez potreby akéhokoľvek nastavenia. Impulz disponuje automatickou reguláciou pri postupnom narastania sily do max úrovne 15. Po tej sa obojok z bezpečnostných dôvodov sám resetuje a nedôjde tak k prevýšenie impulzu. Bezpečnosťou poistka sa takisto aktivuje, ak pes šteká dlhšie ako 1 minútu a 20 sekúnd.

Baterie a nabíjení

Obojok PetSafe funguje na dobíjacie Li-ion batériu. Dobíjanie obojku potrvá 4 - 5 h.

 

Vodotěsnost 

Protištěkací obojok PetSafe je vodotesný a vydrží aj silnejšie dážď. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie.

 

Plemeno 

Obojok je vďaka extra jemným prechodom medzi úrovňami korekciou prispôsobený pre citlivé psy.

 

Délka obojku

Obojok PetSafe Lite s pohodlným a ľahkým prijímačom je nastaviteľný pre objem krku 15 - 61 cm. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku.


Váha a rozměry

Obojok PetSafe Lite má veľmi pohodlný a malý prijímač s váhou iba 48 gramov. Rozmery prijímača činí 5,5 x 2,9 x 3 cm.

 

 

 

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Reaguje na štekanie a vytie psa
 • Vodotesná ochrana
 • 15 úrovní impulzu s extra jemnými prechodmi
 • Automatická prevádzka bez nastavenia
 • Bezpečnostná poistka
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Zariadenie je nabíjateľná
 • Pohodlný a ľahký prijímač
 • žiadne

V čom obojok pomôže
Obsah balenia

 • Protištěkací obojok PetSafe Lite
 • Nastaviteľný obojok
 • Dlhé i krátke elektródy
 • Sieťový adaptér pre dobitie
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.