Ohradník pre psov StayFence

StayFence je elektronický ohradník s možnosťou nastavenia sily impulzu v 3 úrovniach. Prijímač ohradníka je vodeodolný, môže byť používaný v daždi, nie však ponorený pod vodu. Ohradník je vhodný pre plemená psov nad 4 kg a pokryje pozemok s obvodom až 1000 m, ovláda sa pomocou magnetu a je možné ho použiť pre neobmedzený počet psov.

 

 

 

 

 

 

286 € 236 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 31. 01. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Ohradník pre psov StayFence

Elektronický ohradník StayFence je vhodný pre všetky plemená psov nad 4 kg. Je veľmi jednoduchý na inštaláciu i použitie. Prijímač je napájaný vymeniteľnou 3V batériou s označením CR2, ktorá ho vydrží napájať 4-6 mesiacov. Disponuje funkciami zvuku a impulzu. Zvuk je vydávaný niekoľko sekúnd pred vstupom do korekčné zóny a začatím impulzu. Pokiaľ pes korekčné zónu neopustí, intenzita impulzu sa bude automaticky navyšovať. Odporúčame nastaviť výstražnú vzdialenosť na 2 m a korekčné zónu na 1,5 m. S ohradníkom StayFence pokryjete pozemok s obvodom až 1000 m. Prijímač ohradníka je vodeodolný, môže byť používaný v daždi, nie však ponorený pod vodu. Stay Fence je možné použiť pre neobmedzený počet psov.

 

Nastavení zón

Ohradník StayFence disponuje funkciami zvuk a impulz. Zvuk je vydávaný niekoľko sekúnd pred začatím impulzu. Výstražná a korekčné zóna: Odporúčame nastaviť výstražnú vzdialenosť na 2 m a korekčné zónu na 1,5 m.

 

Typ korekce 

StayFence má 3 úrovne elektrostatické korekcie. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou pomocou magnetu na prijímači.

 


drát v baleníDrát v balení

Základné balenie StayFence obsahuje 200 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,8mm, čo je plne dostačujúca pre väčšinu inštalácií. Ak drôt v balení nestačí, možno ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 1000m.

 

Baterie a nabíjení

Prijímač StayFence je napájaný 3V batériou, typ CR2. Batéria je ľahko dostupná a vydrží v prevádzke pri bežnom použití 4-6 mesiacov. Jej výmena je ľahká, skrýva sa pod odnímateľným krytom, ktorý odstránite pomocou mince. Základňa je napájaná zo siete. V prípade straty je možné dokúpiť náhradné sieťový adaptér.

 

Vodotěsnost 

StayFence nemá ponoriteľný prijímač. Je iba vodeodolný s označením IPX4. Je vhodný maximálne do mierneho dažďa. Základňa nie je vodotesná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psů 

Stay Fence je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.

 

 

Délka obojku

Ohradník Stay Fence má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 10 až do 65 cm.

 


Váha a rozměry

Základňa má šírku 9cm, výšku 13,5 cm, hĺbku 3,5cm a váhu 156g. Prijímač má šírku 4cm, výšku 6,5 cm a hĺbku 3cm a jeho váha je 100 gramov.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Vhodné pre všetkých psov nad 4 kg
 • Neobmedzený počet psov
 • 3 úrovne elektrostatické korekcie
 • Prijímač vydrží v prevádzke 4-6 mesiacov
 • Ovládanie prijímača pomocou magnetu
 • Korekčné a varovná zóna
 • Vodotesný prijímač
 • Ohradník funguje aj v blízkosti elektrických kosačiek
 • Exkluzívne v našom e-shope - dovezené z Írska

V čom vám ohradník pomôže?

 • V efektívnom odstránení nežiaduceho utekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zatvárať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať úplne voľne iba vo vami vytýčenej oblasti.
 • V spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozpletanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku.
 • V prerušení nežiaduceho správania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasné záhrady)
 • Ohradník vám zabezpečí vzájomnú slobodu. Bez starostí sa tak vzdialite od pozemku a váš pes nebude trpieť zatvorený
 • Vymedzíte si jednu alebo aj viac ľubovoľných zón na pozemku podľa vašich konkrétnych potrieb.

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy
Pre tvrdohlavé psy

Technické parametre

Sila impulzu 3
Dĺžka obojka 27 - 66 cm
Batérie v prijímači CR2
Rozmery prijímača 4 x 6,5 x 3 cm
Obvod pozemku 1000 m
Hmotnosť prijímača 100 g
Drôt v balení 200 m
Počet psov neobmedzene
Vodotesnosť vodotesný
Výdrž prijímače 3 - 6 mesiacov

Obsah balenia

 • Základňa
 • Přijímač
 • Elektrody
 • 200 m drôtu
 • Testovacie výbojka
 • Magnet
 • 50 ks zástaviek
 • CR2 batérie
 • 2x Gélové spojovače drôtu
 • Návod na obsluhu

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.