Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play

Neviditeľný bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play, vďaka ktorému nepotrebujete viesť žiadne drôty po vašom pozemku. Základňa ohradníku vysiela signál až do vzdialenosti 64 metrov (32 m polomer). Pre rozšírenie plochy možné dokúpiť ďalšiu základňu. Dva druhy upozornení: zvuk a impulz, ktorý môžete nastaviť v 5-tich úrovniach. Možnosť pridaní neomedzeného počtu psov dokúpením ďalších prijímačov. 

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play BAZAR - Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe… Skladom 3 ks 435 € Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay +… Skladom 2 ks 493 €
493 € 407 € bez DPH
Skladom 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 06. 12. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play

Elektronický bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play je ohradník americké firmy PetSafe, ďaka ktorému nepotrebujete viesť žiadne drôty po vašom pozemku. Toto zariadenia vám zaručí dlhoročný a predovšetkým bezproblémovú prevádzku ochrany vašeho psa. Tento neviditeľný plot je pre malé, ale aj pre veľké plemená psov. Základňa ohradníku vysiela signál až do vzdialenosti 64 metrov (32 m polomer). Pre rozšírenie plochy možné dokúpiť ďalšiu základňu. Dva druhy upozornení: zvuk a impulz. Impulz má nastaviteľnú silu v 5-ti úrovniach. Jedná sa o najsilnejší ohradník na trhu, zaberá tam, kde sú ostatné zariadenia nedostatočné. Ak chcete mať absolútnu istotu, že Váš pes bude mať zo zakázanej zóny rešpekt, je elektronický ohradník PetSafe jasnou voľbou.Výhodou je možnosť pridaní neobmedzeného počtu psov dokúpením ďalších prijímačov. 

 

Nastavenie zón

U elektronického bezdrôtového ohradníku PetSafe Play + Stay nastavujete zónu pre výstrahu v 8 úrovniach, kde môžete vybrať medzi LOW a HIGH úrovňou. Tzn. ak chcete nastaviť zónu len na 10 m, nastavíte zónu LOW. Maximálna vzdialenosť, na ktorej sa môže pohybovať pes od základne je 32 metrov (jedná sa teda o polomer). Minimálna vzdialenosť je cca 5 metrov.

 


Typ korekcie 

Bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play má 5 úrovní elektrostatickej korekcie a zvukové upozornenie. Vďaka nastavení sily impulzu je vhodný pre malé aj väčšie plemená. Jedná sa o najlepší bezdrôtový ohradník na trhu, ktorý spoľahlivo stráži vášho psa a nedovolí mu opustiť vytýčený priestor. Obojok disponujeme bezpečnostnou poistkou, tzn. že impulz môže byť maximálne po dobu 15 sekúnd, potom sa vypne. 

 
drát v baleníDrôt v balení

Bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play, ako už názov napovedá, nemá v balení žiadny drôt. Signál je vysielaný až do vzdialenosti 32 metrov od základne každým smerom.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač u PetSafe Play + Stay je nabíjací. Jedno nabitie trvá cca 2-3 hodiny. Jeho výdrž v neprerušovanej prevádzke je 3 týždne, záleží však od toho ako je obojok často spúšťaný. Obojok má LED indikáciu o stave batérie. Základňa je napájaná zo siete. Odporúčame dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu - vzhľadom k tomu, že pri prerušení vysielaní signálu zo základne dôjde k aktivácii korekcie. 

 

Vodotesnosť 

PetSafe Play + Stay disponuje plne vodotesným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazénu a kúpať sa ľubovolne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame ju umiestniť do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psov

PetSafe ohradník pre psov Stay + Play je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť. 

 


Dĺžka obojku

PetSafe ohradník Stay + Play má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 58 cm. 

 

Váha a rozmery

Základňa má šírku 24 cm, výšku 24 cm a hĺbku 20 cm. Prijímač má šírku 6,1 cm, výšku 2,7 cm a hĺbku 4,2 cm a jeho hmotnosť je 71 gramov.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • veľmi jednoduchá inštalácia
 • plne vodotesný prijímač
 • nabíjací
 • 5 úrovní impulzu
 • zvuk
 • vzdialenosť až 34 metrov
 • pre neobmedzený počet psov
 • možnosť len kruhového ohraničenia

V čom vám ohradník pomôže?

 • v efektívnom odstránení nežiadúceho utiekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zavierať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať celkom volne len vo vami vytýčenej oblasti.
 • v spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozplietanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku
 • v prerušení nežiadúceho chovania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasnej záhrady)

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 71g
Rozmer prijímača šířka 6,1cm x výška 2,7cm x hloubka 4,2cm
Rozmer vysielača šírka 24cm x výška 24cm x hĺbka 20cm
Dĺžka obojku 10 až 70 cm
Druh korekcie zvuk + impulz
Nastavenie impulzov 5 úrovní
Počet psov neobmedzene
Vodotesnosť vodotesný
Napájanie prijímača Speciální baterie
Bateria v prijímači RFA-67
Nastavenie zvuku 1 úroveň
Výdrž prijímača 3 až 6 měsíců

Obsah balenia

 • základňa
 • sieťový adaptér základne
 • prijímač s obojkom
 • krátke a dlhé elektródy
 • sada 50 ks vlajok
 • neonová testovacia výbojka
 • SK/EN návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.