Dvierka Staywell 500 biele s infra-red

Priechodné dvierka Staywell 500 EFS s infra-red otváraním a štvorpolohovým bezpečnostným zámkom. Prechodné dvierka umožnia vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný prechod tam a späť, alebo iba jedným smerom. Vhodné pre psov psov a mačky do váhy 7kg.


Ďalšie varianty:
Dvířka Staywell 500 bíle s infra-red BAZAR - Dvířka Staywell 500 bíle s infra-red Skladom 1 ks 73 € Dvierka Staywell 500 biele s infra-red Dvierka Staywell 500 biele s infra-red Skladom 1 ks 93 €
93 € 77 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 04. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dvierka Staywell 500 biele s infra-red

Priechodné dvierka pre psov a mačky Staywell 500 EFS od výrobcu PetSafe so štvorpolohovým bezpečnostným zámkom. Prechodné dvierka umožnia vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný priechod tam a späť, alebo iba jedným smerom. Špeciálny infra-red kľúč, ktorý nosí mačka na krku, otvára dvierka keď sa k nim pes alebo mačka priblíži. InfraRed technológia je najmodernejšia dostupná na trhu. Najlepšie riešenie ako zabezpečiť prístup a voľný pohyb mačke počas dňa či cez noc. Dvierka sa dajú nastaviť aj na manuálne ovládanie (4-smerné) bez použitia infra kľúča. Vhodné na inštaláciu do max. hrúbky materiálu cca 5,4cm. Pokiaľ je materiál hrubší možné dvierka nainštalovať s tunelom. Biele prevedenie, vhodné pre mačky a malé psy do 7kg, maximálnej šírky hrude 15 cm, odolné proti poveternostným podmienkam. Zamykanie (len dovnútra, len von, otvorené, zatvorené). Vhodné pre inštaláciu do: dreva, PVC, skla a tehly. Pozor u dvojitých a tvrdených skiel, odporúčame konzultáciu s odborníkom. Užívateľský manuál pre všetky dvierka v balení.

Rozmery dvierok: šírka 24,1 cm, výška 25,2 cm. Rozmery flapu: šírka 16,8 cm, výška 17,5 cm. Tunel má 5 cm.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • vhodné pre malých psov a mačky
 • otváranie dvierok pomocou infra technológie
 • jednoduchá inštalácia
 • možnosť inštalácie do dreva, PVC, kovu, skla a tehly.
 • 3 druhy otvárania
 • záruka 3 roky
 • žiadne

V čom dvierka pre psov pomôžu?

 • Priechodné dvierka pre psov a mačky zaistia vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný priechod tam aj spať.
 • Inštalácia dvierok je veľmi jednoduchá a je možné ich inštalovať do dreva, PVC, kovu, skla a tehly. 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pro kočky
Malé psy
Stredné psy

Obsah balenia

 • Dvierka Staywell
 • Magnetický kľúč
 • Príslušenstvo pre inštaláciu
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.