Dvierka pre mačky Sureflap Microchip Cat Door Connect

Novinka Doporučujeme

Microchip Cat Door Connect pre mačky sú prvé automatická dvierka na batérie prepojená s chytrou aplikácií pre zdieľanie, diaľkový zámok a dôležité upozornenia. Presná technológia snímania mikročipov umožní priechod iba miláčikom, ktoré sami určíte. Individuálne nastavenia až pre 32 rôznych zvierat, prepojenie odkiaľkoľvek a kontrola aktivity ďaleko presahujú všetko, čo od obvyklých dvierok čakáme. Už nikdy k vám nevkročí zviera, ktoré doma nechcete!

253 € 208 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dvierka pre mačky Sureflap Microchip Cat Door Connect

Automatická dvierka s mikročipom Sure Flap pre mačky sú prvé dvierka prepojená s chytrou aplikácií. Dvierka na batérie môžete blokovať alebo odomykať kedykoľvek aj na diaľku! Dvierka disponujú presnou technológiou rozlíšenie zvieraťa s pamäťou pre 32 rôznych ID. Využite aj ďalšie prednosti ako časový zámok, notifikácia o vychádzkach či aktivite maznáčika alebo zdieľajte profil svojho štvornohého kamaráta s priateľmi. K dispozícii sú 4 varianty zámku s možnosťou nastavenia pre každé zviera zvlášť. Vďaka progresívnej technológii snímania mikročipov k vám už nikdy nevkročí žiadne cudzie zviera! Čítačku mikročipov možno pre bežný režim deaktivovať. Dvierka vyhovujú väčším plemenám mačiek aj menším psom.

 

 

Hlavní funkce:

 • Technologie snímání mikročipů přesné rozliší jednotlivé mazlíčky 
 • Snímá všechny běžně užívané kódy mikročipů - 9, 10 a 15ti místné kódy nejčastěji používané v rámci EU. Ke každému mikročipu zvířete jsou přiřazeny údaje o majiteli a adrese v registru TASS pro identifikaci ztracených či odcizených mazlíčků a lékařské informace.
 • Propojení s chytrou aplikací - Zařízení HUB připojte k vaší domácí síti. HUB po té komunikuje mezi dvířky a vaší aplikací pomocí internetu a zajistí hladký přenos dat. A co více? Veselá svítící ouška blikáním signalizují, že jste obdrželi notifikaci. 
 • 4 varianty zamykání: Volný vstup, zablokovaný výstup - mazlíček projde dvířky dovnitř, po té zůstanou blokována; Volný východ, zablokovaný vchod -  zvíře může volně projít ven, ale vstup zůstane uzamčen; Časový zámek - nastavíte předem čas pro uzamčení/odemčení dvířek; Úplné zamčení dvířek pro vstup i výstup
 • Dálkový zámek - Ťuknutím na jedinou ikonu pohotově zajistíte dvířka, ať jste kdekoliv.  
 • Časový zámek - Rozvrh uzamykání zadáte v nastavení dopředu a o nic se již nemusíte starat! 
 • Možnost uchování 32 různých ID - Uchování množství různých ID v paměti je funkce na míru pro majitele vícero mazlíčků. Případně také zpřístupní domov zvířatům vašich hostů v době návštěvy.
 • Kvalitní podsvícený displej - Veškeré údaje o vašem nastavení máte k dispozici na kvalitním podsvíceném displeji dvířek
 • Manuální nastavení: Nastavení lze libovolně přepnout z automatického do manuálního a čtečku mikročipů deaktivovat. Dvířka po té fungují v běžným způsobem.
 • Vyměnitelné baterie- Sure Flap fungují na 4 ks AA baterií, které zajistí provoz funkcí až na 6 měsíců. Na stav baterie upozorňuje LED ikona.
 • Rozměry dvířek - Vnější rám (š 21 x v 21 cm), průchozí otvor (š 14,2 , x 12 cm), hloubka tunelu 7 cm

  

 

Pouze váš mazlíček vejde!

Čítačka mikročipov rozlíši presne, ktoré zvieratko vchádza. Dobývajú sa k vám domov voľne žijúce zvieratá z okolia alebo maznáčikovia od susedov? Prvé dvierka prepojená s aplikáciou vám umožní ľubovoľne nastaviť, ktorého maznáčika necháte prejsť. Čítačka sníma ID kód mikročipu a ak sa odlišuje od vášho zadania alebo zviera nie je čipovanie, dvierka sa zablokujú. Jediným kľúčom je správny mikročip vášho maznáčika!

 

 

Sníma všetky bežne používané kódy mikročipov

V rámci EÚ sa k čipovanie užívajú najčastejšie 9, 10 a 15ti miestne kódy. Mikročipy je možné snímať pomocou čítačky a podľa kódu v centrálnej databáze identifikovať stratené či odcudzené miláčikov. Rovnakým spôsobom pracuje integrovaná čítačka mikročipov vo vašich dvierkach Pet Door Connect, ktorá číta všetky vyššie uvedené typy kódov. Ide o veľmi presnú a spoľahlivú technológiu. Nie je alebo nemôže byť váš maznáčik čipovanie? Využite prívesok na mikročip a jednoducho ho pripnite chlupáčům na obojok. Všetko bude tak, ako má byť! Kompatibilitu mikročipu vášho domáceho zvieraťa si overíte jednoducho tu v dolnej časti stránky.

 

Len vy máte od dvierok kľúč ... na diaľku!

Pomocou Hub zariadenie spárujte dvierka s chytrou aplikácií a máte diaľkový zámok k dispozícii. Stačí si len vybrať, či nastavíte režim zamykanie vopred, alebo potrebujete zamknúť práve teraz? Ťuknutím na jedinú ikonu pohotovo zaistíte dvierka, nech ste kdekoľvek. S aplikáciou Sure Pet Care bude každá možnosť hračka. Pohotovo a odkiaľkoľvek!

Zámok, ktorý vám umožní viac!

Využite režim, ktorý vašej situácii presne vyhovuje! Skvelá aplikácia pre váš telefón zmení dvierka pre maznáčikov v šikovný zámok na diaľku aj s nastavením. Režim zámku zvoľte vopred a o nič sa už nemusíte starať! Vyberte si: 1) Voľný vstup, zablokovaný výstup - maznáčik prejde dvierkami dovnútra a dvierka sa po tej zablokujú; 2) Voľný východ, zablokovaný vchod - zviera môže voľne prejsť von a po tej sa vstup uzamkne; 3) Časový zámok - stanovíte s akýkoľvek presný čas pre uzamknutie / odomknutie dvierok; 4) Má všetko zostať tak, ako je? Ťuknite na možnosť zamknutia dvierok pre vstup aj výstup.

 

 

S aplikáciou získavajte užitočné informácie a udržujte s miláčikom kontakt ...

Zaujíma vás čo váš tulák robí a koľkokrát ide na vychádzky? Notifikácia vás upozorní na telefón, kedykoľvek zvieratko dvierka využije. Svojho maznáčika poznáte najlepšie vy sami. Pretože však málokto zostáva s miláčikom celý deň, určite vám starostlivosť uľahčí upozornenie na prípadné zmeny správania. Obzvlášť počiatky chorôb bývajú nenápadné a včasné riešenie môže byť rozhodujúce. Preto sú stráženie zmien aj snímanie aktivity nedoceniteľnú funkcií. Ak ešte naviac cestujete prepojenie s vaším štvornohým parťákom odkiaľkoľvek vás určite poteší. Môžete mu navyše vytvoriť profil a rôzne informácie zdieľať s priateľmi alebo skupinami.

 

 

4, 8, 12 ... alebo 128 labiek prechádza cez váš prah?

Až 128 labiek čiže 32 zvieracích maznáčikov môže bezpečne prechádzať dvierkami. Nezáleží preto, či máte jediného spoločníka, alebo chovnú stanicu. Čítačka si zapamätá až 32 rôznych ID v pamäti pre bezpečný priechod všetkých maznáčikov. A režim môžete nastaviť pre každého samostatne. Vysoká pamäť sa hodí aj pre voľný pohyb zvierat vašich klientov v čase návštevy.

 

 

 

Majú podsvietený displej s kontrolou nastavenia!

Všetky údaje o vašich voľbách sa ihneď zobrazí priamo na kvalitnom podsvietenom displeji dvierok. Jasne a pohotovo si overíte, že je nastavené všetko, čo potrebujete. Žiadny prehmat alebo "preklik" neujde vašej pozornosti.

 

 

Všetko pod vašou rukou s možnosťou manuálneho nastavenia

Kedykoľvek prepnite do manuálneho režimu a čítačka sa deaktivuje. Dvierka po tej fungujú bežným spôsobom, bez snímania mikročipov.

 

Potrebujete ešte vedieť, ako si maznáčik na dvierka zvykne a je rozhodnuté?

Trénovanie bude legrace a príliš času vám nezaberie. Stačí sa zamerať na prirodzenú zvedavosť a tiež maškrtné jazýčky štvornohých kamarátov. Dvierka postavte do priestoru a maznáčika privolajte. Do priechodného priestoru vložte niekoľko maškŕt a za každý pokrok zviera chváľte, chváľte a chváľte! Výborne! Akonáhle bude prechádzať tam aj späť bude radosť dvojnásobná. Rovnaký postup možno ešte zopakovať po inštalácii dvierok, aby váš chlpáč vedel, kadiaľ vedie cesta.

 

 

 

 

Proč je skvělé vlastnit HUB?

Zariadenie vám umožní nielen bezproblémový prenos dát pre vašu aplikáciu, ale môžete tiež pridať až 10 ďalších smart predmetov, hračiek a ďalšie vymožeností a ľahko ich na vašom telefóne kontrolovať. Svietiace ušká signalizujú notifikácia. Pripojenie k aplikácii máte vďaka HUB funkčné nech ste kdekoľvek.

 

Pár tipů k instalaci

Dvierka sú kompatibilné pre inštaláciu so všetkými bežne používanými materiálmi. Preto sú vhodné pre zasadenie do stien, dreva a s inštalačným nástavcom tiež do skla. Pre inštaláciu možno využiť aj tunel, ktorý priechod ešte o 5 cm nastaví. Tunely možné medzi sebou prepojiť, takže ani špeciálne rozmery priechodu nie sú problém. S Sure Flap bude váš štvornohý spolubývajúci v bezpečí a mikročip mu zaistí od vášho domova spoľahlivý kľúč!

Inštalácia do dverí

Inštalácia do skla

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Presné rozlíšenie pre prístup požadovaných maznáčikov
 • Propojení s mobilní aplikací pomocí HUB
 • Časový automaticky nebo aktuální zámek
 • 4 varianty uzamknutia
 • Umožní nastaviť individuálny režim pre každé zviera
 • Kontrola aktivity, zmeny v správaní a zdieľanie profilu s priateľmi
 • Diaľkové nastavenie zámku v aplikácii
 • Automatické alebo manuálne nastavenie
 • Podsvietený displej pre kontrolu údajov
 • Inštalácia do všetkých bežných materiálov

V čom dvierka pre psov pomôžu?

 • Priechodné dvierka pre psov a mačky zaistia vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný priechod tam aj spať.
 • Inštalácia dvierok je veľmi jednoduchá a je možné ich inštalovať do dreva, PVC, kovu, skla a tehly. 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pro kočky

Technické parametre

Napájanie Batériový

Obsah balenia

 • Dvierka pre mačky SureFlap
 • Skrutky v 3 rôznych veľkostiach
 • rozbočovač SureFlap Hub
 • ethernetový kabel (d 1,5m)
 • USB kabel (d 1,5m)
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.