Spojky anténneho drôt u + smršťovacie bužírky
Nehodnotené

Spojky anténneho drôtu + smršťovacie bužírky

Spolky anténneho  drôtu + smršťovacia bužírka.  Balenie obsahuje 5ks spojok a 5ks bužírky. Vhodné pre drôty s priemerom 0,25 - 1,5 mm2

3 € 3 € bez DPH
Skladom 2 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 30. 09. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Spojky anténneho drôtu + smršťovacie bužírky

Jak spojit drát

Pokud drát nevede v zemi, není potřeba žádné složité spojování. Pouze je nutné zajistit, aby nedošlo k přetržení. Můžete využít například klasickou elektrikářskou čokoládu. Nebo využít naší sadu pro spojení drátu, kterou doporučujeme především při instalaci do země.

  1. Oba dráty na koncích oholíte od izolace, na jeden navlečete smršťovací bužírku
  2. Dráty spojíte spojkou na kabely
  3. Smršťovací bužírku navléknete na spoj a zatavíte zapalovačem
  4. Můžete spojení ještě omotat izolační páskou

 

Více tipů k instalaci drátu

VIDEO - nástroje a rady pro instalaci do země

Najširšia ponuka príslušenstva

  • Len u nás nájdete najširšiu ponuku príslušenstva pre elektronické obojky, neviditeĺné ploty, protištekacie obojky, dvierka pre psov a mačky, fontány, smart pet a mnoho ďalšieho.Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.