Dávkovač krmiva Fresh Element Mini Pro

Novinka

Petkit Fresh Element Mini Pre misku z nerezovej ocele je malý, ale veľmi šikovný dávkovač krmiva pre domácich miláčikov. Dávkovač pojme až 2,8 l suchého krmiva a umožní nastaviť dávky od 5 do 50 g. Petkit dávkovač môžete vďaka svojej mini veľkosti umiestniť kdekoľvek vo vašom dome a nezaberie veľa miesta, dávkovač môžete ovládať jednoducho cez inteligentnú aplikáciu vo vašom mobilnom telefóne automaticky, alebo aj manuálne.

 

 

 

140 € 115 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 17. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dávkovač krmiva Fresh Element Mini Pro

Automatický dávkovač krmiva Petkit Fresh Element Mini Pro ponúka luxusný dizajn a inovatívne patentované technológie. s nízkou spotrebou energie. Tento dávkovač je dodávaný s novou a vylepšenou metódou dodávania potravín, ktorá zaisťuje presnejší a pružnejší stravovací plán pre vášho domáceho maznáčika. Vaše domáce zviera bude kŕmené včas a bude pre nich presné množstvo. Tiež s našou novou mini veľkosťou môžete umiestniť toto zariadenie kdekoľvek vo vašom dome a nezaberie veľa miesta. Chcete nakŕmiť vášho maznáčika ľahko a dokonca aj na diaľku? Vyriešte zdravé kŕmenie pre vášho maznáčika jednoducho a kedykoľvek to potrebujete! Šikovný dávkovač krmiva Fresh Element Mini Pro vám kŕmny plán ľahko obstará. Zaručí čerstvé kŕmenie, jeho správne rozostupy a dokonca vás informuje o stave krmiva v zásobníku. Dávkovač ovládate jednoducho cez inteligentnú aplikáciu automaticky, alebo aj manuálne. Dávkovač je možné rozobrať a ľahko umyť takmer akýkoľvek z jeho prvkov, takže sa nemusíte obávať o zdravie domáceho maznáčika.

 

 

Hlavné funkcie:

 • Ovládanie na diaľku - ednoduché ovládanie cez inteligentnú aplikáciu PETKIT APP. Aplikácia je kompatibilná pre Android aj iOS a jej ovládanie je veľmi intuitívne.
 • Nízká spotřeba energie - dávkovač je úsporný a vyznačuje sa nízkou spotrebou energie
 • Vždy čerstvá strava - Petkit je priekopníkom technológií na zachovanie čerstvej kvalitnej stravy, disponuje dvojfázovým systémom na ochranu krmiva pred vlhkom a kontamináciou.
 • Automatické dávkování - Jednoducho nastavíte veľkosť porcie, ich počet aj časové rozostupy medzi kŕmením. Vášmu miláčikovi doprajete zdravé stravovanie aj napriek tomu, že sa nenachádzate v jeho blízkosti.
 • Kŕmny plán na mieru - Petkit spočíta optimálny stravovací režim pre vášho maznáčika na mieru. Stačí cez aplikáciu zadať údaje o váhe, starobe a plemene vášho stravníka a múdra aplikácia cez algoritmus vypočíta optimálny príjem kalórií. Môžete ho naprogramovať až na 10 jedál denne. Každá porcia je približne 5 g - 50 g (veľkosti granúl mínus 5-12 mm).
 • Patentovaný priechod krmiva - Vnútorný mechanizmus zamedzí vlhnutiu a zlepeniu stravy. Silikónový otáčací motor zaistí optimálny priechod krmiva a strava sa tak nezlepuje a nezaklinie sa v zariadení.
 • Snadné čistění:Každú časť dávkovača je možné rozobrať a vyčistiť
 • Stav krmiva pod kontrolou - Váhový senzor vám poskytne záznam o množstve krmiva v zásobníku a to vám zobrazí v aplikácii. Pokiaľ krmivo dochádza, aplikácia vás upozorní.
 • Nerezová miska -odolná voči poškodeniu a bezpečná pre všetkých domácich miláčikov
 • Podavač také vezme záložní baterie v případě, že dojde k výpadku napájení (4 x AA baterie, baterie nejsou součástí dodávky).
 • Rozměry dávkovače: 31,5 x 31,9 x 17 cm, váha: 2,2 kg

 

Veľká kapacita zásobníka

Dávkovač malých rozmerov, ale veľkou kapacitou dokonale vyhovuje malým domácim miláčikom, ako je mačka, alebo malé plemená psov. Petkit dávkovač sa vyznačuje zapečatenou štruktúrou, vďaka ktorej zostanú granule dlho čerstvé. Otvor, cez ktorý sa granule sypú do misky, sa automaticky uzavrie, takže do jedla nemôže vniknúť žiadny vzduch. Zariadenie má také zabudovanú nádobu na ventiláciu, aby sa zabránilo plesniam.

 

 

Kŕmny plán pod kontrolou

Aplikácia Petkit vám pomôže naplánovať dokonale presný kŕmny plán. V aplikácii nájdete mnoho cenných rád, ako aj navrhované plány kŕmenia pripravené pre vášho miláčika na základe zadaných informácií. Potom môžete nastaviť čas kŕmenia, alebo nakŕmiť svoju mačku správnymi dávkami sami pomocou niekoľko kliknutí na svojom smartphonu. Aplikácia umožňuje nielen diaľkové ovládanie podávača, ale odosiela aj potrebné upomienky. Aplikácia je pre vás pripravená na stiahnutie pre Android a iOS.

 

Jednoduchá údržba dávkovača

Konštrukcia dávkovača umožňuje pohodlné čistenie. Môžete ľahko umyť takmer akýkoľvek z jeho prvkov, takže sa nemusíte obávať o zdravie domáceho maznáčika. Miska je vyrobená z nerezovej ocele, čo znamená, že je odolná voči poškodeniu a bezpečná pre zvieratá. Magnetický držiak nielen uľahčuje pripevnenie neba demontáž, ale také zabraňuje jeho posunutiu.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Kŕmenie pre vaše domácich miláčikov ľahko a odkiaľkoľvek
 • Ovládanie automaticky alebo manuálne stlačením tlačidla
 • Dvojfázový systém uzáveru pre zachovanie krmiva vždy čerstvého
 • Vnútorný mechanizmus proti zaklineniu krmiva
 • Senzor váhy pre prehľad o množstve krmiva v zásobníku
 • Návrh priebehu kŕmenia vášmu miláčikovi na mieru, cez múdru aplikáciu
 • Aplikácia Android alebo iOS
 • Energeticky úsporný
 • Nerezová oceľová miska
 • Jednoduchá údržba
 • Moderný design

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pro kočky
Pre nejmenšie psy
Malé psy

Obsah balenia

 • Dávkovač Fresh Element Mini Pro

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.