Automatický dávkovač PetSafe Smart Feed 2.0

Akcia Novinka Novinka

Automatický dávkovač PetSafe Smart Feed 2.0 pomôže naplánovať, monitorovať a upravovať rozvrh Vašich domácich maznáčikov na diaľku pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie pre Vás smartphone. Dávkovač pojme 5,6 litrov suchého alebo polo vlhkého krmiva a umožní naplánovať dávkovanie až 12 krát denne.

Platí už len
do 12. 06. 2023
Pôvodne 237 € 225 € 186 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Automatický dávkovač PetSafe Smart Feed 2.0

Vďaka dávkovačmi PetSafe Smart Feed 2.0 pre psov a mačky môžete naplánovať, monitorovať a upravovať rozvrh ich kŕmenie na diaľku pomocou ľahko použiteľné aplikácie pre smartphony. Stiahnite si bezplatnú aplikáciu do svojho telefónu alebo mobilného zariadenia, pripojte zberný k domácej sieti Wi-Fi a vychutnajte si pohodlné plánovanie jedla odkiaľkoľvek. V kŕmidlo je zásobník na 5,6 litra suchého alebo polo vlhkého krmiva. Unikátny dizajn dokáže podávať rôzne tvary a veľkostí suchých granúl a zároveň zabraňuje ich uviaznutiu.

Dávkovanie je možné naplánovať až 12-krát denne od 29ml až do 946 ml na 1 porciu. Možnosť nastavenia pomalého kŕmenie vám umožňuje dávkovanie v malom množstve až po dobu 15 minút. Navyše s funkciou "Feed Now" môžete podať krmivo okamžite priamo z aplikácie telefónu alebo stlačením tlačidla v kŕmidla.

Miska z nerezovej ocele s odnímateľným držiakom, ktorá je súčasťou balenia, zabraňuje prevráteniu alebo premiestnenie misky. Všetky komponenty, ktoré slúžia na výdaj krmiva sú vhodné do umývačky. K prepojeniu automatického kŕmidla PetSafe® Smart Feed s aplikáciou smartphonu je potrebný bezdrôtový router 2,4 GHz (802.11b / g / n). Zariadenie, kompatibilné s mobilnou aplikáciou, sú telefóny iPhone alebo iPod so systémom iOS 9.0 alebo novším a kompatibilné smartphony s Androidom verzie 6.0 alebo novší.

 • Automatický dávkovač je len na vnútorné využitie
 • Možno nastaviť na 12 kŕmenie denne s porciami od 29 ml do 946 ml
 • Funkcia Feed Now umožní podať krmivo okamžite mimo obvyklé doby kŕmenia, priamo z aplikácie v smartphonu
 • Kŕmidlo Smart Feed možno spárovať s viacerými smartphony členov rodiny
 • Miska je nerezová a vyberateľná
 • Objem krmítka je 5678 ml vhodné pro různé velikostí granulí
 • Aplikace odešle upozornění, když se pes krmí nebo je hladina krmiva v krmítko nízká či prázdná
 • V případě výpadku napájení se o plynulý chod postarají 4 alkalické baterie typu D
 • Rozměry: d.51,5 x š.23,9 x v.32 cm

 

V čem dávkovač pomůže?

Dávkovače vody a krmiva jsou chytrá zařízení pro zdravé celkové stravovací návyky vašich mazlíčků. S podporou progresivních technologií s jednoduchým ovládáním na dálku přes vás chytrý telefon.                           

 • Zabezpečí vašemu zvířeti pravidelný a průběžný přístup k potravě
 • Zajistí domácímu mazlíčkovi spolehlivý krmný plán po celé dny i na dálku
 • Poskytuje vám průběžné a detailní informace o množství a rozložení stravy. Pohodlně, odkudkoliv, přímo na váš smart telefon
 • Získáte přehled o dosavadních návycích a snadno je upravíte na vhodnější režim mazlíčkovi na míru
 • Umožňuje automatické nastavení a přesné odměření vhodných porcí
 • Pomáhá efektivně řešit problémy s nadváhou, která přináší další závažné zdravotní komplikace
 • Obstará vaší domácí šelmě důležitý přísun vody
 • Pro vašeho mazlíčka pohodlný přístup a pro vás designový estetický servis krmení zvířete

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozměr 51,5 x 23,9 x 32 cm

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.