Odstraňovač pachu a škvŕn Liquid Ate™ , 500ml
Nehodnotené

Odstraňovač pachu a škvŕn Liquid Ate™ , 500ml

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Liquid Ate™ odstraňuje organické nečistoty a pachy. Pach nemaskuje, ale skutečne odstraňuje. Zdroje škvŕn a pachov sú často skryté pod povrchom. Liquid Ate™ napadá koreň problému, takže Váš domov je čistejší a zdravší.

21 € 17 € bez DPH
Skladom 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 07. 06. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Odstraňovač pachu a škvŕn Liquid Ate™ , 500ml

Liquid Ate™ obsahuje špecálne látky, ktoré dávajú domácemu miláčikovi na vedomie, aby opätovne nepoužil rovnaké miesto na svoju potrebu. Vďaka jedinečnému vzoru enzýmov, ktorý neobsahuje škodlivé chemikálie, je Liquid Ate™ bezpečný a šetrný k životnému prostrediu.

* Nezanecháva za sebou žiadne zvyšky, nečistoty alebo baktérie
* Na bázy enzýmov
* Odradí zvieratá od opakovaného použitia vyčisteného miesta
* Účinné na škvrny od krvi, potravín, odstraňuje pachy z varenia a športového vybavenia
* Neobsahuje žiadne chemické látky


Eco-friendly: bezpečný pre ľudí, domáce zvieratá a planétu
Vyrobené v USA

Není určený na použitie pre  Pet Loo™ toalety alebo na iné miesta kde chcete, aby Vaše zvieratko robilo potrebu!

Testované!

Liquid PetSafe 

Na obrázku je pekne vidieť,v akom mieste fľaku (od psej moči) bol Liquid Ate správne použitý (drhnuté hubkou). 

 

V čem vám kosmetika pomůže?   

  • Zamedzí defektom spôsobujúcim vášmu maznáčikovi nepohodlie a bolesť ako je strapatá srsť, neošetrené pazúriky, kožné exémy, zlý chrup či očné a ušné problémy.
  • Zo širokej škály vyberiete špecializované pre dukty určené pre vaše konkrétne požiadavky, vzhľadom na plemeno, vek a zdravotný stav vašich maznáčikov.
  • Obstará ich zdravie aj krásu pre každú situáciu vrátane zmeny ročných období.
  • Dopraje vášmu zvieratku pocit sviežosti, kondície a pohodlia.
  • Poskytne potrebné vitamíny, minerály, prírodné výťažky a ďalšie prvky pre dlhodobú krásu a skvalitnenie všetkých nevyhnutností.

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.