Petkit Pura Air odstraňovač pachu a baktérií

Odstraňovač zápachu pracuje s negatívnou ionizáciou a infračerveným senzorom, aby efektívne odstránil zápach, baktérie i prach z vášho domova. Vďaka senzoru pracuje zariadenie iba vtedy, keď je zviera v dosahu.

37 € 30 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 25. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petkit Pura Air odstraňovač pachu a baktérií

Odstraňovač zápachu pracuje s negatívnou ionizáciou a infračerveným senzorom, aby efektívne odstránil zápach, baktérie i prach z vášho domova. Vďaka senzoru pracuje zariadenie iba vtedy, keď je zviera v dosahu.

 

Petkit odstraňovač zápachu produkuje negatívne ionty, ktoré pôsobia proti vírusom, baktériám a aj prachu. Tým prečisťuje okolitý vzduch. Funkcia sa spustí, keď sa Váš domáci miláčik ocitne v blízkosti odstraňovača, čo zaistí infračervený senzor. Zásobník s oviežovačom rozptýlí po okolí príjemnu vôňu. Zariadenie funguje na 3 ks AAA batérií, ktoré zotrvajú v prevádzke približne 3 mesiace. Stav batérií jednoducho kontrolujte pomocou svetelnej kontrolky.

3 farby svetelných kontroliek indikujú: 1) červené svetielko signalizuje nutnosť výmenu batérie, 2) žlté svetielko signalizuje potrebu doplniť zásobník osviežovača, 3) biela kontrolka ukazuje aktívny režim zariadenia.

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Pohltí zápach
  • Odstraňuje baktérie aj prach
  • Rozpozná prítomnosť maznáčika pomocou senzora
  • Osvieži vzduch
  • ŽiadneObsah balenia

  • 1 x odstraňovač zápachu Pektit Pura Air

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.