Petkit Eversweet Travel cestovná fľaška pre psov

EVERSWEET Travel je unikátna cestovná fľaška pre psa, pomocou ktorej môžete dať svojmu smädnému zvieratku napiť aj v prípadoch, keď použitie obyčajnej misky nie je možné. Vojde sa do nej až 400ml vody a obsahuje filtračný systém, ktorý zabraňuje tomu, aby sa pes dostal do kontaktu s baktériami. Fľašku môžete bezpečne uzavrieť, je ľahká a vojde s do tašky, takže nie je problém vziať ju so sebou napríklad aj na výlet do prírody. Jej použitie je pohodlné ako pre vás, tak aj pre samotného psa. 

 

Výber varianty produktu
 • Farba


Ďalšie varianty:
Petkit One Touch cestovní láhev pro psy 300ml Petkit One Touch cestovní láhev pro psy 300ml 4 týždne 29 € Petkit Eversweet Travel cestovná fľaška pre psov Petkit Eversweet Travel cestovná fľaška pre… 4 týždne 33 €
33 € 27 € bez DPH
4 týždne
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 22. 09. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petkit Eversweet Travel cestovná fľaška pre psov

Beriete svojho psíka často na výlety? Ste nútení prekonávať spoločne s ním veľké vzdialenosti a pendlovať napríklad medzi mestami? To je samozrejme známka toho, že sa oňho dobre staráte a že ho nenechávate často samého. V tom prípade určite dobre viete, že cestovanie so psom býva občas trochu náročné a že voziť so sebou misku a nalievať do nej vodu na benzínovej pumpe nemusí byť zrovna pohodlné. Práve pre podobné prípady vyvinuli Američania jedinečnú cestovnú fľašu EVERSWEET Travel, ktorá takéto cestovateľské peripetie úplne odbúrava. Stačí ju schovať do batoha alebo kabelky a dať psíkovi napiť kedykoľvek bude smädný, či už je to v aute, v prírode, v meste alebo na cvičisku. Jednoduché, že?

 

 

 

Hlavné výhody a funkcie

 • Moderný dizajn prispôsobený potrebám vášho psa: Fľaša EVERSWEET Travel je nie len elegantná, ale aj veľmi praktická. Nemusíte sa báť, že by bola pre psa o niečo menej pohodlná ako obyčajná miska. Práve naopak, špeciálny dizaj napájacieho žliabku vyhovuje psiemu ňufáku. 
 • Do fľaše sa vojde až 400 ml: je malá, ľahká a vojde sa aj do batohu alebo kabelky.
 • Filtračný systém: Filter je vymeniteľný. Pred výmenou dokáže prefiltrovať až 100 x 400 ml vody, ide teda o veľmi ekologické riešenie. 
 • Vhodná predovšetkým na cesty: Je možné ju bezpečne uzavrieť a tak sa nemusíte báť, že sa voda omylom dostane von a spôsobí škody. 
 • Ľahké použitie: Ak je modrý uzáver vľavo, stačí ho stlačiť a voda začne vytekať von. Ak ho necháte vpravo, voda zostane vo vnútri fľašky. 
 • Kvalitný a unikátny materiál: Materiál obsahuje výťažky zo šupiek kokosových orechov. Vďaka nim fľaša absorbuje zápach a pôsobí antibakteriálne. Navyše má aj omnoho lepšiu chuť.

 

 

Produkt s unikátnym dizajnom

Psy sú samozrejme zvyknutí piť trochu iným spôsobom ako ľudia. Využívajú svoj jazyk ako lyžicu, s ktorou sa snažia nabrať čo najväčšie množstvo vody. Fľaša pre psy EVERSWEET Travel je vysoko kvalitný americký produkt, ktorý v roku 2017 získal za svoj jedinečný dizajn ocenenie Reddot designe award. Táto fľaša bola totiž špeciálne vyrobená tak, aby vyhovovala psiemu ňufáku

 

 

Vysoká kvalita a jednoduché ovládanie

Rozhodne nie je dobré nechávať psa piť len tak z hocijakého zdroja. Ako ale vodu prenášať? EVERSWEET Travel sa ľahko drží aj v jednej ruke, je ľahká a môžete ju jednoducho vložiť do kabelky alebo batoha a vziať si ju zo sebou na cesty. Nemusíte sa báť, že by voda spôsobila v taške neplechu, je totiž dobre uzatvárateľná a dobre tesní

 

Prepracovaný čistiaci systém

Materiál fľaše EVERSWEET Travel absorbuje nepríjemné zápachy a zvyšky chlorinitu a zlepšuje chuť vody. Zatiaľčo sa do otvorenej misky môžu dostať baktérie a nečistoty, EVERSWEET Travel obsahuje vymeniteľný filter, ktorý dokáže pred výmenou prefiltrovať až 100x 400 ml vody a odstrániť tak baktérie alebo prebytky chlóru. Používanie fľaše je veľmi ekologické, pretože filter nie je nutné tak často meniť.   

 

Antibakteriálny materiál

Keďže zamedziť vzniku baktérií nie je možné len uzavretím fľaše, americký vývojári zvolili BioCleanAct™ ako hlavný materiál, z ktorého je fľaša vyrobená. Vďaka tomu nedochádza k množeniu baktérií, ktoré sa do fľaše dostanú (ako je to u iných výrobkov).

 

Uvolnite vodu jediným stlačením

Pokiaľ je modré tlačítko naľavo, stlačte ho a voda sa uvolní von. Pokiaľ je tlačítko na pravej strane, fľaša je uzavretá a voda sa von nedostane za žiadnej situácie.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Luxusný dizajn a spracovanie
 • Maximálne hygienická
 • Až 400 ml vody
 • Kvalitný materiál
 • Jednoduchá údržba
 • vyššia cena

V čem dávkovač pomůže?

Dávkovače vody a krmiva jsou chytrá zařízení pro zdravé celkové stravovací návyky vašich mazlíčků. S podporou progresivních technologií s jednoduchým ovládáním na dálku přes vás chytrý telefon.

 

                                

 

 • Zabezpečí vašemu zvířeti pravidelný a průběžný přístup k potravě
 • Zajistí domácímu mazlíčkovi spolehlivý krmný plán po celé dny i na dálku
 • Poskytuje vám průběžné a detailní informace o množství a rozložení stravy. Pohodlně, odkudkoliv, přímo na váš smart telefon
 • Získáte přehled o dosavadních návycích a snadno je upravíte na vhodnější režim mazlíčkovi na míru
 • Umožňuje automatické nastavení a přesné odměření vhodných porcí
 • Pomáhá efektivně řešit problémy s nadváhou, která přináší další závažné zdravotní komplikace
 • Obstará vaší domácí šelmě důležitý přísun vody
 • Pro vašeho mazlíčka pohodlný přístup a pro vás designový estetický servis krmení zvířete

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre nejmenšie psy
Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Kapacita 400 ml

Obsah balenia

 • Fľaša
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.