PetSafe Pawz Away domáci ohradník pre psov a mačky

Pawz Away bariéra zabezpečí problematické miesta pred vyčíňaním vášho maznáčika. Vodotesný prijímač na obojku odradí psíka či mačku zvukom rastúcim impulzom až na vzdialenosť cca 1 m od objektu. Umožňuje zabezpečiť väčšie množstvo zón vnútri aj vonku neobmedzený počet zvierat. Vhodný pre domáce zvieratá s hmotnosťou od 2,25. Pawz Away bariéra využíva pre prenos rádiový signál.

 


Ďalšie varianty:
BAZAR - PetSafe Pawz Away domácí ohradník pro psy a kočky BAZAR - PetSafe Pawz Away domácí ohradník pro… Skladom 1 ks 82 € PetSafe Pawz Away domáci ohradník pre psov a mačky PetSafe Pawz Away domáci ohradník pre psov a… na ceste 2 ks 102 €
102 € 84 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

PetSafe Pawz Away domáci ohradník pre psov a mačky

Lezie váš pes na stôl, gauč alebo rozhrabáva kôš? Pawz Away je domáci ohradník, ktorý zabezpečí problematické miesta každej domácnosti pred vyvádzaním vášho maznáčika. Vodotesný prijímač na obojku odradí psíka či mačku zvukom rastúcim impulzom na vzdialenosť cca 1 m od daného objektu. Pawz Away disponuje vodotesnými vlastnosťami pre prijímač aj ovládač, preto ho bez obáv využijete vnútri ale aj vonku. Či už sa strachujete o svoju obľúbenú vázu, záhony alebo odpadkový kôš, pri dokúpení Extra Mini Pet Barriers dohliadnete jednoducho na všetky potrebné objekty! Pawz Away bariéra využíva pre prenos rádiový signál.

 

 

V požadovanej vzdialenosti udržíte toľko maznáčikov, koľko máte prijímačov a to bez obmedzenia množstva! Vysielač funguje na 3 ks AAA batérií a disponuje displejom pre lepšiu orientáciu.

 

 

Paws Away je praktické zariadenie, ktoré je tvorené ľahkým prijímačom na obojku miniatúrnou bariérou na predmete zabezpečenia. Zariadenie šíri rádiový signál v okruhu podľa vášho nastavenia, maximálne však 1 m. Rádiový prenos aktivuje obojok maznáčika kontaktom s nastavenou virtuálnou hranicou. Pokiaľ teda váš nezbedník zónu prekročí, upozorní ho obojok korekciou na nežiaducu oblasť prístupu. Korekciu zaháji zvuk a potom impulz. Pokiaľ váš chlpatý spolubývajúci signál ignoruje, upozornenie sa stupňuje. Po 15 sekundách sa obojok resetuje a pokiaľ nie je korekciu potreba, šetrič energie pohotovostným režimom.

 

Váš pes či mačka si vďaka presnej korekcii rýchlo uvedomia, čo spôsobuje nepríjemný zvuk či impulz a danému miestu sa rýchlo začne vyhýbať. S Pawz Away môžete nechať maznáčikov bez dozoru a po návrate domov nájdete všetko na svojom mieste. Zariadenie tak výrazne zlepšuje komfort spolunažívania s vašimi štvornohými spolubývajúcimi. Dosah ochrannej zóny regulujete jednoducho stlačením tlačidiel + a -.

Rádiový signál zariadenia sa navyše šíri aj cez fyzické bariéry. Nábytok, stena či podlaha preto nebudú žiadnou prekážkou. Zariadenie je navyše vodotesné ako pre vysielač (bariéra), tak aj pre prijímač (obojok), preto môžete bariéru využiť bez obáv a obmedzenia prostredia.

Typ korekcie:

Pawz Away využíva 2 fázovú korekciu zvukom a elektrostatickým impulzom. Korekcia impulzom sa postupne predlžuje každé 3 sekundy na maximum na 15 sekúnd. Obojok disponuje bezpečnostnou poistkou a po 15 sekundovej korekcii funkciu pozastaví a potom sa resetuje. 

 

Nastavenie obojka:

Dosah zóny predstavujú 0,76 m od stráženého objektu. Nastavenie regulujete tlačidlami + a -. Obojok disponuje 2 stupňovou korekciou od série zvukov cez narastajúci impulz. Maximálny stupeň predstavuje 15 sekúnd a potom obojok funkcie resetuje. Intenzita korekcií je vhodná pre malé až stredne veľké psy či mačky. 

 

Batérie a nabíjanie:

Prijímač obojka napája 2 batérie 3 V, ktoré sú súčasťou balenia. 3 AAA batérie pre fungovanie ovládača balenie neobsahuje.

 

Vodotesnosť: 

Zariadenie disponuje vodotesnými vlastnosťami pre prijímač aj pre ovládač. Pawz Away je vhodný pre použitie vnútri aj vonku v nepriaznivom počasí. Pawz Away je tak skutočne všestranným riešením domácich nehôd, ktoré sú spôsobené výtržnosťami neposedných domácich zvierat. 

 

Plemeno 

Pawz Away sa hodí pre usmernenie menších až stredných plemien psov a mačiek, s hmotnosťou od 2,25 kg. Optimálna veková hranica pre užitie výchovnej korekcie činí 6 mesiacov. Pri dokúpení jednotky na obojok postrážite ľubovoľný počet domácich maznáčikov.

 

Dĺžka obojka

Kvalitne nastaviteľný obojok z pevného nylonu bude pohodlne sedieť všetkým maznáčikom s obvodom krku 15,2 - 71 cm. Obojok je súčasťou balenia. Pokiaľ vám ale prevedenie nebude vyhovovať, zariadenie jednoducho môžete pripevniť na obľúbený obojok vášho miláčika. 

 

 

Hmotnosť a rozmery:

Malý a ľahký prijímač má rozmery 10,4 x 8,9 x 11,9 cm a váži iba 0,14 kg. S menšími rozmermi a nízkou hmotnosťou vyhovuje obojok menším až stredne veľkým plemenom či mačkám. Obojok je vhodný pre maznáčikov s hmotnosťou od 2,25 kg.

 

 

 

 

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Nastaviteľná ochranná zóna do 0,76 m
 • Možnosť rozšírenia na ľubovoľný počet maznáčikov a zón
 • Vodotesný obojok aj bariéra
 • 2 stupne korekcia
 • Šetrič energie
 • Bezpečnostná poistka
 • Vyžaduje adaptáciu maznáčika na zariadení
 • Neobsahuje batérie pre vysielač

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pro kočky
Malé psy
Stredné psy

Obsah balenia

 • 1 x vodotesné zariadenie Pawz Away bariéra
 • 1 x vodotesný prijímač s obojkom
 • 2 ks 3 V batérií pre prijímač
 • 1 ks testovacie dióda

Návody

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.