Protištěkací budka PetSafe (PBC19-11794)
Protištěkací budka PetSafe (PBC19-11794)Protištěkací budka PetSafe (PBC19-11794)Protištěkací budka PetSafe (PBC19-11794)
Nehodnotené

BAZAR - PetSafe protištěkací budka

Ultrazvuková búdka PetSafe slúži na obmedzenie štekanie psa na záhrade. Búdku zavesíte na strom / plot / stenu a namierite na miesto, kam chodia pes štekať. Vo chvíli keď pes zašteká, ultrazvuková búdka sa aktivuje a vydá psovi nepríjemný ultrazvuk.

Výber varianty produktu
  • Stav produktu

61 € 50 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 05. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

BAZAR - PetSafe protištěkací budka

1) Rozbalené

Zariadenie je len rozbalené, prípadne bol poškodený obal a bolo preto prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nebol nikdy použité.

2) Zánovný

Tovar bolo používané ako predvádzacie, na predajni, alebo bolo zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, maximálne niekoľko ľahkých odrenín.

3) Ľahko použitej

Zariadenie bolo používané 5 - 15 dní, sú na ňom už viditeľné škrabance od pazúrov.

4) Ťažko použité

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom veľmi viditeľné škrabance, alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repase.

Záruční doba u stavu „zánovní“ či „rozbalené“ je stejná, jako u nového zboží, u stavu zboží „lehce použité“ je záruční doba 12 měsíců, u stavu „těžce použité“ je doba 6 měsíců. Zboží lze do 30ti dnů vyměnit nebo vrátit. Vždy obsahují kompletní příslušenství, není-li uvedeno jinak.

Protištěkací búdka PetSafe je jednotka, ktorá využíva na zamedzenie štekanie ultrazvuk. Protištěkací búdka sa aktivuje keď zabudovaný mikrofón zachytí neustály psí štekot v dosahu 15 metrov. Zariadenie vyšle dvoj-sekundový ultrazvukový signál, ktorý môže počuť iba pes (frekvencia 20kHz, korekcia cca 120dB nepočuteľná pre ľudí). Vysielaný ultrazvuk by mal byť pre štekajúceho psa natoľko nepríjemný, aby prestal štekať. Zariadenie je vhodné pre vonkajšie použitie a je plne vodotesné. Vhodné na zavesenie do záhrady (na strom, plot a pod.) Statická jednotka napomáha k odnaučenie nadmerného štekanie. Je vhodná pre väčšinu psíkov avšak nie pre všetkých.

Upozornění: Statická jednotka napomáhá k odnaučení nadměrného štěkání. Je vhodná pro většinu pejsků avšak ne pro všechny. Nejlepší je zvážit citlivost pejska na vnější podněty a jeho povahu. Nepoužívat na psy, kteří mají sluchové problémy. Zařízení by se mělo používat pouze v době, kdy si neželáte, aby pes štěkal, protože někteří psy si po čase neustálého používání tohoto zařízení vytvoří určitou "necitlivost" k ultrazvuku, a tak může dojít k tomu, že pes bude absolutně imunní vůči zařízení. V případě, že váš pejsek nereaguje na protištěkací jednotku, doporučujeme zakoupit některý z protištěkacích obojků

 

Dosah

Dosah protištěkací búdky PetSafe je nastaviteľná. Môžete ju nastaviť na 4, 9 alebo 15 metrov. Zariadenie je vhodné na záhradu a malo by byť umiestnené čo najbližšie ku stekajúcemu psovi, kde pes najčastejšie šteká (pri dverách, okná ... a pod.).

 

Typ korekce 

Protištěkací búdka PetSafe má možnosť využiť ako korekciu ultrazvukový signal, ktorý je počuteľný iba psy, nie pre ľudí.

 


Baterie a nabíjení

Protištěkací búdka PetSafe je napájaná štandardné 9V batériou, ktorá nie je súčasťou balenia. Batéria by mala vydržať približne 2000 spustenie.

 

 

Vodotěsnost

Protištěkací búdka PetSafe je len vodeodolná. Môžete jej zavesiť na stôl, alebo na strom či plot.

 

 

Počet psů

Protištěkací jednotka PetSafe vysiela ultrazvuk, je tak vhodná ako pre jedného psa, tak pre viac psov od váha 3,6 kg.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Môžete použiť na viac psov naraz
  • Najšetrnejší korekcia
  • Nemusí učinkovat na každého psa
  • Spúšťa sa na akýkoľvek zvuk

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Nastavenie citlivosti nie
Batéria 9V
Dosah 30 m
Druh korekcie ultrazvuk
Vodotesnosť vodeodolný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekania pomocou zvuku
Výdrž v prevádzke 1 - 3 mesiace

Obsah balenia

  • Protištěkací budka PetSafe
  • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.