Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Dvierka pre psov Sureflap Microchip Pet Door Connect

Microchip Pet Door Connect pre psov sú prvé automatické dvierka napájané batériou, ktoré sú prepojené s inteligentnou aplikáciou na zdieľanie, vzdialené zamykanie a dôležité upozornenia. Presná technológia skenovania mikročipov umožní vstup len zvieratám, ktoré určíte. Už nikdy sa nestane, že by do vášho domova vstúpil domáci miláčik, ktorého nechcete!

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 22. 7. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 24. 7.
276.78 € 228.74 € bez DPH
ks
Kód produktu: P12665
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(5)
Dvierka pre psov Sureflap Microchip Pet Door Connect
Dvierka pre psov…
276.78 €

Popis produktu

Automatické dvere Sure Flap s mikročipom pre psov sú prvé dvere prepojené s inteligentnou aplikáciou. Batériou napájané dvierka môžete kedykoľvek zamknúť alebo odomknúť, a to aj na diaľku! Využite aj ďalšie funkcie, ako je časový zámok, upozornenia na prechádzky alebo aktivitu domáceho maznáčika alebo zdieľanie profilu vášho štvornohého priateľa s priateľmi. K dispozícii je niekoľko variantov zámku s nastaveniami pre jednotlivé domáce zvieratá. Vďaka progresívnej technológii skenovania mikročipov už žiadne cudzie zviera nevkročí do vášho domova! Čítačku mikročipov možno deaktivovať pre bežný režim. Dvierka sú vhodné pre väčšie plemená mačiek a menšie psy.

 

Hlavné funkcie:

  • Technológia snímania mikročipov presne rozlišuje jednotlivé domáce zvieratá 
  • Skenuje všetky bežne používané kódy mikročipov - 9-, 10- a 15-miestne kódy, ktoré sa najčastejšie používajú v EÚ. Ku každému mikročipu domáceho zvieraťa sú v registri TASS priradené informácie o majiteľovi a adrese na identifikáciu stratených alebo odcudzených domácich zvierat a zdravotné informácie.
  • Pripojenie k inteligentnej aplikácii - Pripojte HUB k domácej sieti. HUB potom komunikuje medzi dverami a vašou aplikáciou prostredníctvom internetu, aby sa zabezpečil plynulý prenos údajov. A čo viac? Veselé svietiace zástavky blikajú, aby signalizovali, že ste dostali oznámenie. Zariadenie HUB umožňuje pripojiť až 10 zariadení SureFlap Connect.
  • Diaľkové zamykanie - Ťuknutím na jedinú ikonu okamžite zamknete dvere, nech ste kdekoľvek.  
  • Časový zámok - v nastaveniach vopred nastavíte plán uzamykania a nemusíte sa o nič starať! 
  • Možnosť uloženia 32 rôznych ID - Uloženie mnohých rôznych ID do pamäte je prispôsobená funkcia pre viacerých majiteľov domácich zvierat. Prípadne sprístupní dom aj domácim miláčikom vašich hostí, keď vás navštívia.
  • Vysokokvalitný podsvietený displej - Všetky nastavenia sú k dispozícii na vysokokvalitnom podsvietenom displeji dvierok
  • Manuálne nastavenie: nastavenie možno ľubovoľne prepínať z automatického na manuálne a čítačku mikročipov možno deaktivovať. Dvere potom fungujú normálne.
  • Vymeniteľné batérie - Sure Flap funguje na 4 batérie typu C, ktoré zabezpečia až 6 mesiacov prevádzky. Úroveň nabitia batérií indikuje ikona LED.
  • Rozmery dvierok - vonkajší rám (š 26,2 x v 28,1 cm), priechodný otvor (š 17,8 x 17 cm), hĺbka tunela 7 cm

 

 

Vhodný je len pre vášho domáceho miláčika!

Čítačka mikročipov presne rozlíši, ktoré zviera do nej vstupuje. Vtrhnú do vášho domu divé zvieratá zo susedstva alebo domáce zvieratá od susedov? Prvé dvere prepojené s aplikáciou vám umožňujú ľubovoľne nastaviť, ktoré zviera vpustíte dovnútra. Čítačka prečíta identifikačný kód mikročipu a ak sa líši od vami zadaného kódu alebo ak zviera nie je začipované, dvere sa zablokujú. Jediným kľúčom je správny mikročip vášho domáceho maznáčika!

 

 

Číta všetky bežne používané kódy mikročipov

V EÚ sa na čipovanie najčastejšie používajú 9-, 10- a 15-miestne kódy. Mikročipy sa dajú naskenovať pomocou čítačky a kód sa dá použiť na identifikáciu stratených alebo ukradnutých domácich zvierat v centrálnej databáze. Integrovaná čítačka mikročipov vo vašom zariadení Pet Door Connect funguje rovnakým spôsobom a číta všetky uvedené typy kódov. Je to veľmi presná a spoľahlivá technológia. Nie je alebo nemôže byť vaše zviera začipované? Použite prívesok s mikročipom a jednoducho ho pripnite na obojok svojho chlpatého priateľa. Všetko bude tak, ako má byť! Jednoducho skontrolujte kompatibilitu mikročipu vášho domáceho maznáčika tu na konci stránky.

 

Len vy máte kľúč od dverí... na diaľku!

Pomocou zariadenia Hub spárujte dvere s inteligentnou aplikáciou a máte k dispozícii diaľkový zámok. Stačí si vybrať, či chcete režim uzamknutia nastaviť vopred, alebo potrebujete zamknúť hneď? Ťuknutím na jedinú ikonu okamžite zamknete dvere, nech ste kdekoľvek. S aplikáciou Sure Pet Care je každá možnosť hračkou. Rýchlo a odkiaľkoľvek!

 

Zámok, ktorý vám umožní viac!

Dvere pre psov s mikročipom Connect vám umožnia zablokovať vstup do vášho domu pred neznámymi zvieratami. Už nikdy nebudete mať vo svojej obývačke nevítaného návštevníka. Na diaľku, pomocou aplikácie, môžete dvere kedykoľvek zablokovať alebo odblokovať. Môžete tiež použiť časované zamykanie a odomykanie

 

Dvířka pro psy s mikročipem Connect vám umožní zablokovat vchod do domu zvířatům, která neznáte. Už nikdy se vám nestane, že budete mít nevítanou návštěvu u vás v obývákuNa dálku, pomocí aplikace, můžete dvířka kdykoliv zamknout anebo odemknout, jak se vám líbí. Využít můžete i časované zamknutí a odemknutí. 

 

 

Pomocou aplikácie môžete získať užitočné informácie a byť v kontakte so svojím domácim miláčikom...

Zaujíma vás, čo váš túlavý pes robí a koľko chodí na prechádzky? Upozornenia vás na telefóne upozornia vždy, keď váš domáci miláčik použije dvere. Svojho domáceho miláčika poznáte najlepšie. Keďže však len málo ľudí zostáva so svojím zvieraťom celý deň, upozornenia na akékoľvek zmeny správania vám určite uľahčia starostlivosť oň. Nástup choroby je obzvlášť nenápadný a včasná liečba môže mať veľký význam. Preto sú monitorovanie zmien aj snímanie aktivity neoceniteľné. Navyše, ak ste na cestách, spojenie s vaším štvornohým parťákom odkiaľkoľvek vás určite poteší. Okrem toho mu môžete vytvoriť profil a zdieľať rôzne informácie s priateľmi alebo skupinami.

 

 

4, 8, 12... alebo 128 labiek prekračujúcich váš prah?

Dverami môže bezpečne prejsť až 128 labiek alebo 32 domácich zvierat. Nezáleží teda na tom, či máte jedného spoločníka alebo chovnú stanicu. Čítačka si v pamäti pamätá až 32 rôznych identifikačných kódov pre bezpečný priechod všetkých domácich zvierat.  A režim môžete nastaviť pre každé z nich samostatne. Vysoká pamäť je praktická aj na to, aby sa domáci miláčikovia vašich hostí mohli počas ich návštevy voľne pohybovať.

 

 

 

Majú podsvietený displej s ovládaním nastavení!

Všetky údaje o vašich výberoch sa okamžite zobrazia priamo na vysokokvalitnom podsvietenom displeji dverí. Prehľadne a rýchlo skontrolujte, či je nastavené všetko, čo potrebujete. Vašej pozornosti neunikne žiadne nedopatrenie ani "kliknutie". 

 

 

Všetko pod rukou s manuálnym nastavením

Kedykoľvek prepnite na manuálny režim a čítačka sa deaktivuje. Potom dvere fungujú normálne, bez čítania mikročipov.

 

 

Potrebujete ešte vedieť, ako si zviera zvykne na dvere a je rozhodnuté?

Školenie bude zábavné a nezaberie veľa času. Stačí sa zamerať na prirodzenú zvedavosť a tiež na mlsné jazýčky vašich štvornohých priateľov. Postavte dvere do priestoru a privolajte svojho domáceho miláčika. Do priechodu umiestnite niekoľko pamlskov a za každý pokrok zviera chváľte, chváľte a chváľte! Dobre vykonané! Keď bude prechádzať sem a tam, radosť bude dvojnásobná. Rovnaký postup môžete zopakovať aj po inštalácii dvierok, aby váš chlpatý priateľ vedel, kadiaľ vedie cesta.

 

 

Prečo je skvelé vlastniť HUB?

Zariadenie umožňuje nielen bezproblémový prenos údajov pre vašu aplikáciu, ale môžete doň pridať až 10 ďalších inteligentných položiek, hračiek a iných vymožeností a jednoducho ich ovládať pomocou telefónu. Svietiace karty indikujú oznámenia. Pripojte sa k svojej aplikácii, nech ste kdekoľvek, pomocou funkčného HUB-u.

 

 

Niekoľko tipov pre inštaláciu

Dvere sú kompatibilné na montáž so všetkými bežne používanými materiálmi. Sú preto vhodné na montáž do stien, dreva a s inštalačným nadstavcom aj do skla. Na inštaláciu možno použiť aj tunel, ktorý upravuje priechod o ďalších 5 cm. Tunely sa dajú navzájom spájať, takže ani špeciálne rozmery priechodu nie sú problémom. So zariadením Sure Flap bude váš štvornohý spoločník v bezpečí a mikročip mu poskytne spoľahlivý kľúč od vášho domova! 

 

Inštalácia do dreva: 

Inštalácia do skla:

Inštalácia do steny:

Produkt je zaradený v kategóriách

SmartPet Chovateľstvo Dvierka Podľa funkcií Dvierka na čip Podľa značky SureFlap

Zobraziť celý popis

Parametre

Tunel 7 cm
Farba Biela
Materiál plast
Funkcie otváranie na čip
Dvierka (š x v) 26,2 x 28,1 cm
Otvor (š x v) 17,8 x 17 cm
Veľkosť Malé psy, Pre nejmenšie psy
Napájanie Batéria
Napájanie Batérie

Návody k stiahnutie

Súvisiace produkty

Dvierka pre mačky SureFlap s mikročipom
Varianty (2)
biela hnedá

Dvierka pre mačky s mikročipom SureFlap

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
114.44 €

Porovnať

Zľava -30%

Dvierka pre psov Reedog EasyFlap Large White

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
39.56 €
27.69 €

Porovnať

Zľava -9%

Náhradný flap pre sériu Staywell 620

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
31.25 €
28.43 €

Porovnať

Zľava -30%

Dvierka pre psov Reedog EasyFlap Mini Brown

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
27.68 €
19.38 €

Porovnať

Zľava -9%

Dvierka Staywell 420 drevené s magnetom

Na ceste 1 ks, v pondelok 29. 7. u vás
62.92 €
57.26 €

Porovnať

Zľava -30%

Dvierka pre psov Reedog EasyFlap Mini+tunel Brown

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
31.64 €
22.15 €

Porovnať

Zľava -30%

Zadná strana Reedog Mini Brown

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
9.47 €
6.63 €

Porovnať

Zľava -9%

Dvierka Staywell 600 hliníkové

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
58.96 €
53.66 €

Porovnať

Zľava -30%

Dvierka Reedog EasyFlap Mini White

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
27.68 €
19.38 €

Porovnať

Zľava -9%

Dvierka Staywell 620 hliníkové

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
74.80 €
68.07 €

Porovnať

Zľava -30%

Predná strana Reedog Large White

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
13.43 €
9.40 €

Porovnať