Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Vianočné plyšové hračky pre psov Reedog

Neviete, čo zaobstarať psíkovi pod stromček? Kto sa hrá, nehnevá a roztomilou hračkou ako darčekom nikdy nič nepokazíte a ak chcete byť naozaj originálny, kúpte psíkovi vianočnú hračku Reedog. Plyšové, alebo šuštiace hračky z vianočnej kolekcie urobia radosť každému chlpáčovi.

 

Reedog Santa Clausa plyšová pískacia hračka, 25 cm

Originálna hračka pre psov Reedog je v tvare Santa Clausa. Hračka je vyrobená z plyšu a je vhodná na preťahovanie, hryzenie, alebo maznanie, pre všetky plemená a veľkosti psov. Nadšenie z hry zvyšuje pískatko, ktoré je ukryté vo vnútri hračky. Santa Claus je mäkký, odolný a vnesie do domu príjemnú Vianočnú atmosféru, ktorú si môžete spoločne užíť.

Hračka je veľká 25 cm a váži 66 g

Reedog vianočný sobík, šuštiaca plyšová hračka, 31 cm

Vianočnú plyšovú hračku Reedog, je možné použiť na preťahovanie, hryzenie a mnohým ďalším obľúbeným psím aktivitám malých i veľkých psov. Šustivé telo bez výplne, roztomilý vzhľad a pískatko vo vnútri hračky vyzívajú k energickému lomcovaniu a zábave na dlhé hodiny.

Hračka je veľká 31 cm a váži 88 g

Reedog vianočný perníček, plyšová pískacia hračka 25 cm

Originálna hračka pre psov Reedog je v tvare vianočného perníčka. Hračka je vyrobená z plyšu a je vhodná na preťahovanie, hryzenie, alebo maznanie, pre všetky plemená a veľkosti psov. Nadšenie z hry zvyšuje pískatko, ktoré je ukryté vo vnútri hračky. Perníček je mäkký, odolný a vnesie do domu príjemnú Vianočnú atmosféru, ktorú si môžete spoločne užíť.

Hračka je veľká 25cm a váži 65 g

Reedog vianočná plyšová loptička Sob, 10 cm

Roztomilý sob Reedog je zábavnou vianočnou hračkou s pískacou loptičkou vo vnútri. Hračka je vyrobená z pevného plyšu, ktorá vnáša do domu vianočnú atmosféru a zaistí skvelú zábavu pre všetky veľkosti a plemená psov. Hračka je vhodná na hryzenie, aport, ale aj maznanie v pelechu.

Priemer loptičky je 10 cm a váži 72 g

Reedog vánoční sob Rudolf, plyšová pískací hračka, 35 cm

Sob Rudolf poteší každého psíka všetkých plemien a veľkostí. Hračka je vyrobená z pevného plyšu, ktorá vnáša do domu príjemnú Vianočnú atmosféru a zaistí skvelú zábavu pre Vašich štvornohých kamarátov. Roztomilá hračka s pískatkom je vhodná na preťahovanie, hryzenie, alebo maznanie. Psíka bude lákať ožužlávat a hrýzť prečuhujúce časti ako sú laby, alebo rohy soba.

Hračka je veľká 35 cm a váži 114 g

Reedog vianočné preťahovadlo Sob, plyš + lano, 22 cm

Vianočné preťahovadlo Reedog je ideálna hračka pre interaktívne hry s Vaším psom. Hračka má mäkký povrch vyrobený z bavlnených vlákien a lanom a je vhodná na hranie, preťahovanie, alebo maznanie. Zabudované pískatko zaistí ešte väčšiu zábavu pre vašich miláčikov. Preťahovadlá sú skvelou a zábavnou hračkou psami aj pánikmi, ktoré sú príjemné do papule a zároveň niečo vydržia.

Hračka je veľká 22 cm a váži 84 g


Súvisiace produkty