Litter Robot III - ako zapnúť alebo vypnúť nočné osvetlenie

Mačky majú všeobecne vynikajúce zrak, ale starnutie a choroba môžu znížiť ich schopnosť vidieť za zhoršených svetelných podmienok. Litter-Robot je vybavený automatickým nočným osvetlením, ktoré mačke napomáha so zlou viditeľnosťou.

Litter-Robot prichádza s funkciou automatického nočného svetla, svetelný senzor umiestnený nad tlačidlom Cycle automaticky zapína a vypína nočné svetlo. Keď svetelný senzor detekuje zlú viditeľnosť, zapne sa nočné svetlo.

Skontrolujte funkciu nočného svetla zakrytím svetelného senzora (umiestneného nad tlačidlom Cycle na ovládacom paneli) a skontrolujte, či sa nočné svetlo rozsvieti alebo nie.

Ak chcete funkciu Night Light vypnúť, stlačte a podržte tlačidlo Power približne 5 sekúnd. Nočné svetlo sa rozsvieti a potom zhasne.

Ak chcete funkciu Night Light zapnúť, stlačte a podržte tlačidlo Power približne 5 sekúnd. Nočné svetlo bude blikať a v závislosti na okolitom svetle bude nočné svetlo buď svietiť (ak je slabé svetlo), alebo zhasne (ak je jasné svetlo).Súvisiace produkty

Je nám ľúto, ale podľa zadaných kritérii neboli nájdené žiadne položky