Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Litter Robot III - ako nastaviť čistiaci cyklus

V okamihu, keď Vaša mačka opustí záchod začne sa čakacia doba, než toaleta Litter Robot začne čistiaci cyklus. Čakaciu dobu môžete ľahko upraviť podľa svojich preferencií. Prednastavená predvolená doba čakania je 7 minút, ale sú k dispozícii aj nastavenie 3 minúty a 15 minút.

Nastavenie čakacej doby je veľmi jednoduché. Stlačením a podržaním tlačidla Empty po dobu asi 5 sekúnd vstúpite do preferovaného režimu nastavenia čakacie doby. Jedno zo svetiel začne blikať a zobrazí sa aktuálne nastavenie doby čakania. Pomocou tlačidla reset prejdite na ďalšie nastavenia. Prepnite na požadované nastavenie. Modrá je 3 minúty, žltá je 7 minút a červená 15 minút. Stlačte a podržte tlačidlo Empty pre uloženie požadovaného nastavenia. Modré svetlo bude blikať pre potvrdenie vybrané čakacie doby a potom sa vráti do pohotovostného režimu.