Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Piškóty, ktoré ste zakúpili, boli doručené do útulku H4P

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli kúpou psích dobrôt! V uplynulých dňoch dorazila do útulku Home For Pets zásielka piškót. 
 
V živote každého milovníka zvierat sú chvíle, ktoré nás napĺňajú hrejivým pocitom, že robíme niečo dobré. Jednou z takýchto príležitostí bola nedávna návšteva psieho útulku. Po príchode do útulku nás zamestnanci privítali s úsmevom a vďačnosťou, ktorá bola rovnako úprimná ako štekot našich štvornohých priateľov za plotom.  Hneď nám bolo jasné, že sme na mieste, kde je každá pomoc nielen vítaná, ale aj potrebná. 
 
V útulku sme videli množstvo psov rôzneho veku a plemien, z ktorých každý mal svoj vlastný príbeh a túžil po novom domove. Ich oči svedčili o nádeji a túžbe po láske, ktorú si každý z nich zaslúži.  Šteniatkam sme rozdali piškóty, ktoré sme nakúpili vďaka štedrosti našich zákazníkov. Verte či nie, radosť, ktorú sme videli v očiach šteniatok, bola nezabudnuteľná. Naša návšteva nebola len o rozdávaní pamlskov. Bola to aj príležitosť poďakovať zamestnancom útulku za ich nekonečnú prácu a starostlivosť, ktorú zvieratám poskytujú. Ich oddanosť a láska k psom je naozaj obdivuhodná. 
 
Na záver by sme chceli vyjadriť veľké poďakovanie vám, našim zákazníkom, ktorí ste sa rozhodli prispieť na nákup sušienok. Vaša štedrosť a srdce pre zvieratá dokazujú, že na svete nie je núdza o dobrých ľudí, ktorí sú ochotní podať pomocnú ruku. Každý z vás má srdce a spoločne meníme životy tých, ktorí to najviac potrebujú.