Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Vysvetlenie častých technických pojmov

Ochrana proti vode

Bez ochrany – zariadenie je určené len do suchého prostredia. Vyvarujte sa ponoreniu, použitiu v daždi či mokrej tráve. Pokiaľ dôjde ku kontaktu s vodou, okamžite elektronický obojok vysušte.

Vodeodolné – zariadenie môže krátkodobo prísť do kontaktu s dažďom alebo mokrou trávou. Vyvarujte sa ponoreniu pod vodu. Po každom styku s vodou odstaňte všetky krytky a zariadenia umiestnite na suché miesto.

Vodotesné – zariadenie je plne chránené proti vniknutí vody. Pokiaľ nie je uvedené inak, môže byť ponorené až 0,5 metru pod hladinu.

DryTek – vodotesné až do 7,6 metrov.

Pre zlepšenie vodeodolných vlastností a predĺžení životnosti všetkých zariadení doporučujeme pravidelne mazať spoje silikónovou vazelínou.

 

Booster

Okamžité zvýšení síly impulzu o niekoľko úrovní. 

Väčšinou je pre túto funkciu vyhradené zvláštne tlačítko, prípadne je možné tlačítko určiť/funkciu aktivovať. 

Booster využijete napríklad v situácii, kedy sa pes vrhne za zver, a na štandardne nastavenú hodnotu impulzu nereaguje. Okamžite môžete reagovať použitím Boosteru.