Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Nápady na vianočné darčeky pre vašich mačacích kamarátov

Vianoce sú obdobím radosti, lásky a dávania. Pre mnohých z nás zahŕňa hľadanie ideálnych darčekov pre našich blízkych, a to zahŕňa aj naše mačky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou našich rodín. Ak váhate, čo kúpiť pre svoje mačky, nižšie nájdete niekoľko nápadov na originálne a zábavné vianočné darčeky pre našich chlpatých priateľov.

Pelechy pre mačky

Pelechy pre mačky sú skvelým vianočným darčekom, ktorý poskytuje vašej mačke pohodlie a teplo. Každá mačička sa rada schováva, a tak niet pochýb, že naša Reedog iglu pre mačky si zamiluje aj tá vaša. Iglu alebo kukaň pre mačky je obľúbeným mačacím pelechom v každej domácnosti. Odolný materiál v spojení s príjemným a mäkkým matracom, ktorý ukrýva tento pelech vnútri, sa zapáči vám, ale predovšetkým aj vašej mačičke.

PETKIT Fresh Element Gemini dávkovač krmiva pre mačky

PetKit Fresh Element Gemini je inteligentný dávkovač krmiva s premysleným dizajnom as inovatívnou dvojitou násypkou s objemom 2l a 3l. Moderné riešenie riešením udržuje krmivo čerstvé a zabraňuje jeho upchávaniu v nádržke. Priehľadný indikátor vám dá vedieť, koľko krmiva je v nádržke. Zariadenie môžete ovládať z chytrej aplikácie, alebo manuálne a demontáž a čistenie pre vás nebudú problémom.

Dvierka SureFlap s mikročipom pre mačky

Dvierka pre mačky SureFlap sú batériami poháňané dvierka s mikročipom, ktoré dovolia vstup iba vašej mačke! Na vstup nie je nutnosť použitia obojku, dvierka môžete nastaviť až pre 32 mačiek. Môžete ich používať za pomoci prívesku na obojku, alebo pomocou mikročipu, ktorý mačke aplikuje veterinár. Pokiaľ ale vaše zviera nie je, alebo nemôže byť očipované a rozhodnite sa pre obojkovú známku SureFlap.

PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelech pre mačky

Mačky sú známe svojou láskou na škrabanie, a to z mnohých dôvodov. Škrabanie je pre nich prirodzeným správaním, ktoré má niekoľko kľúčových výhod pre ich zdravie a pohodu. Chápanie potreby mačacieho škrabania je kľúčové pre každého majiteľa mačky, a práve preto sú škrabadlá pre mačky nevyhnutným doplnkom každej domácnosti s týmto domácim miláčikom. Ako vyzerá moderné škrabadlo pre mačky? Je multifunkčný, ponúka mačke pohodlie a vám ľahkú údržbu, spája prirodzenú potrebu mačky so zábavnou hrou, je vysoko odolné a samozrejme zdravotne nezávadné. PetKit, jednička v starostlivosti o miláčikov, prichádza s perfektným dizajnom odpočívadla, hračky a škrabadla v jednom prevedení, ktoré sa hodí doslova pre mačku.

Flamingo ryba z lisovaného catnipu

Hračka ve tvaru ryby s šantou kočičí, sen každé kočky! Hračka pro kočky Flamingo je vyrobena z různých druhů textilu a pevného catnipu, která zaručí našim kočkám hodiny zábavy a zároveň zajistí zdravý, bezpečný a ekologický způsob hraní. Roztomilá kočičí hračka pro ni zůstává skvělou kořistí, do které může strkat zuby a drápy! Velikost hračky je 9 cm.

Automatický laser pre mačky Patpet

Laserová interaktívna hračka Patpet, poskytne vášmu domácemu miláčikovi hodiny hrania, aj keď nie ste doma, alebo keď sa s mačičkou práve nemôžete hrať. Hračku klame umiestniť kamkoľvek, najlepšie na vysoké miesto, aby nedošlo k náhodnému zrazeniu mačkou, alebo ju držať v ruke. Táto úžasná hračka je ideálna na to, aby umožnila vašej mačičke prejaviť svoje prirodzené lovecké inštinkty. Môžete si byť istí, že po návrate domov bude vaša mačka šťastná a vo skvelej kondícii. Tichý motor hračky zaručí, že sa zameria iba na svetlo a zvuky hračky jej nebudú rušiť. Hračka je dobíjacia pomocou USB kábla, alebo je možné použiť 4x AA batérie (nie sú súčasťou balenia). Úroveň pomalého a rýchleho režimu môžu byť vhodné na viacúčelové hry.

Nadchádzajúce sviatky sú skvelou príležitosťou urobiť mačičke radosť a prispieť k jej pohodliu a zábave. Ak hľadáte ideálny vianočný darček, môže byť výber ťažký, pretože mačky majú svoje vlastné preferencie a osobnosť. Nech už si vyberiete akýkoľvek darček, pamätajte, že najlepší darček je ten, ktorý reflektuje osobnosť a potreby vašej mačky. S láskou vybraný darček urobí z Vianoc pre nezabudnuteľný zážitok.


Súvisiace produkty

Automatický laser pre mačky Patpet

Skladom, v utorok 23. 4. u vás
47.11 €

Porovnať

Dvierka pre mačky SureFlap s mikročipom
Varianty (2)
biela hnedá

Dvierka pre mačky s mikročipom SureFlap

Skladom, v utorok 23. 4. u vás
157.93 €

Porovnať