Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Interaktívna zábava pre mačky a malé psy: Cheerble Wicked Egg

Rozmýšľate nad darčekom, ktorý poteší vášho domáceho miláčika a zároveň mu poskytne dávku pohybu. Stopercentná automatická interaktívna hračka pre domáce zvieratá s dávkovačom pamlskov. Hojdá sa, točí, kotúľa, svieti, vydáva zvuky, dávkuje pamlsky.  Wicked Egg je navrhnutý tak, aby kŕmil, zabával a trénoval vášho domáceho miláčika všetkými možnými spôsobmi, aké si len dokážete predstaviť.

Túto hračku sme testovali a sme nadšení. V obchode máme mačku a psa a obe zvieratá sa skvele bavili. Hre venovali všetku svoju energiu.  Hračka nám umožnila pracovať v pokoji, môj pes sa v tom čase venoval hračke a ja som obsluhovala iného zákazníka. Hračka odviedla fantastickú prácu. Je to ďalší výrobok od tejto spoločnosti, ktorý je dokonale vyrobený pre domáce zvieratá. Hračku Wicked Egg sa oplatí vyskúšať!


 
Teraz je čas na konkretizáciu. Naše dojmy po hraní. V prvom rade nás prekvapil veľmi pevný materiál hračky. Očakávali sme , že väčší pes bude môcť túto hračku okamžite rozbiť, zlomiť, ale mýlili sme sa, uvedomila som si, že je veľmi kvalitná. Je tiež dostatočne veľká, aby sa mu nezmestila tak hlboko do tlamy, aby ju naozaj rozhrýzol. To je určite plus pre psy veľkých plemien :)


Z hľadiska funkčnosti je všetko tak dobré, ako len môže byť. Hračka v tvare vajíčka sa vrtí a vibruje, čím núti zvieratko poháňať ju do pohybu. Zvuk hračky je príjemný a psa nevystraší, ale vzbudí jeho zvedavosť. Keď sa pes o hračke presvedčí (možno mu bude potrebné ukázať, ako funguje), nebude sa chcieť prestať hrať. Okrem toho vyskakujúce pamlsky pôsobia na psa ako odmena, ktorá ho povzbudzuje k ďalšej a ďalšej hre!


 
Hračka Wicked Egg je vybavená aj farebným LED svetlom, ktoré ešte viac povzbudí vášho domáceho miláčika k hre. Ľahko sa tiež udržiava v čistote, stačí ho utrieť handričkou. Wicked Egg možno nabíjať pomocou USB kábla - približne po 50 minútach bude opäť pripravené na použitie. Zariadenie funguje 10 minút a potom sa na ďalších 30 minút prepne do režimu spánku. Váš štvornohý miláčik ho môže kedykoľvek jednoducho reaktivovať - stačí jeden dotyk!
 
Hračka má 3 režimy obtiažnosti, ktoré prispôsobia aktivitu hračky vášmu domácemu miláčikovi! Štartovací režim poskytuje 10 minút zábavy, pričom každý dotyk hračky skracuje čas o jednu minútu. Po uplynutí času dostane váš chlpatý priateľ pochúťku. Keď sa režim Starter stane príliš jednoduchým, prepnite na úroveň Advanced - 10-minútové odpočítavanie, kde každý dotyk uberá 20 sekúnd. Na druhej strane v režime Expert každý dotyk spustí 10-sekundové odpočítavanie, než váš maznáčik dostane pamlsok. Náš tip na veľkosť pamlskov - vyberte správnu veľkosť, pretože malých pamlskov vypadne niekoľko naraz, je lepšie vybrať o niečo väčšie, aby vypadávali po jednom!


Celkovo si naši domáci miláčikovia hru s touto hračkou absolútne zamilovali. Naháňajú ju po celom obchode a vrhajú sa na ňu vždy, keď vyhodia kúsok jedla. Sú ňou skutočne fascinované! Je naozaj dobre vyrobená. Batéria má dlhý čas prevádzky. Povrch je mimoriadne pevný a robustný. Dokonca ani nášmu psovi sa ho ešte nepodarilo poškriabať.


Súvisiace produkty

Zľava -15%
Cheerble Wicked Egg
Varianty (2)
zelená oranžová

Cheerble Wicked Egg

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
43.13 €
36.66 €

Porovnať