Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Interaktívna hračka Cheerble Wicked Mouse - na rozveselenie vašej mačky

Každý majiteľ mačky vie, že spokojná a aktívna mačka je šťastná mačka. Jedným z inovatívnych produktov na trhu, ktorý môže poskytnúť vašej mačke hodiny zábavy a cvičenia, je Cheerble Wicked Mouse. Táto hračka prináša nový rozmer interaktívneho hrania pre vášho chlpatého priateľa.

Cheerble Wicked Mouse je interaktívna hračka, ktorá je špeciálne navrhnutá, aby vašej mačacej kamarátke poskytla hodiny skvelej zábavy. Táto múdra hračka ponúka dva rôzne herné režimy, ktoré spestrí lovecké dobrodružstvo vašej mačky a zároveň simuluje realistické pohyby, ktoré mačky milujú. Vďaka vylepšenému dizajnu a dlhotrvajúcej batérii môžete byť pokojní, že vaša mačka sa bude môcť venovať svojej obľúbenej hre bez prerušenia.

Perfektná zábava

Keď sa vaša mačka nudí a nemá žiadnu aktivitu, môže sa začať motať. Hračka Wicked Mouse vám pomôže sa tomu vyhnúť! Stačí stlačiť tlačidlo skryté v nose myši a zariadenie sa automaticky začne pohybovať a utekať pred vašim maznáčikom. Výrobok využíva inteligentný algoritmus, vďaka ktorému sám mení smer, a keď narazí na prekážku, ako je stena alebo nábytok, zoskočí a kotúľa sa iným smerom. Nemusíte sa báť, že sa niekde zablokuje a pokazí vášmu maznáčikovi zábavu!

 

Dobre premyslený design

Asi každý majiteľ mačiek vie, že títo jedineční miláčikovia milujú lov. Hračka Wicked Mouse bola navrhnutá tak, aby uspokojila lovecké potreby vášho maznáčika. Svojím tvarom pripomína myš a je vybavená chvostom s blikajúcim RGB osvetlením. Vďaka tomu ešte lepšie upúta pozornosť domáceho maznáčika a povzbudí ho, aby vyrazil do naháňačky! Zariadenie bolo navyše vytvorené z ekologicky bezpečných a odolných materiálov – zuby a pazúry vášho maznáčika ho nevydesia!


Inteligentná prevádzka

Zariadenie je navrhnuté tak, aby vaša mačka mala dostatok času na hranie a odpočinok. Wicked Mouse najprv funguje 10 minút a potom prejde do režimu spánku. Možno ho však kedykoľvek znova aktivovať – mačke stačí siahnuť napríklad nosom alebo labkou. Vďaka tomuto riešeniu si môžete byť istí, že sa váš maznáčik neunaví a hračka ho príliš rýchlo neomrzí.

 

Vstavaná dobíjacia batéria

Do hračiek svojho maznáčika nemusíte kupovať batérie a vyhadzovať za to peniaze. Wicked Mouse sa dodáva s dobíjacou batériou s dlhou výdržou – jednoducho ju nabite pomocou priloženého micro USB kábla. Bude to trvať len asi hodinu! Plne nabité zariadenie môže poskytnúť vašej mačke asi 40 minút hrania. Nemusíte ho teda nabíjať príliš často. Zaistite, aby sa váš maznáčik vždy skvele pobavil a buďte si istí, že sa nebude nudiť!

 Výhody

  • Realistický pohyb myši
  • Barevný světelný LED ocas
  • Cyklus haní a odpočinku
  • Automatický reset při převrácení
  • Vyhýbání se překážkám
  • Možnost dobíjení 

Závěr

Cheerble Wicked Mouse sa stala obľúbenou voľbou medzi majiteľmi mačiek, ktorí chcú poskytnúť svojim domácim miláčikom aktívny a zábavný zážitok. S inovatívnym dizajnom, interaktívnymi funkciami a bezpečným prevedením sa táto hračka stala skvelým doplnkom pre domácnosti s mačkami. Nielenže poskytuje fyzickú aktivitu, ale taktiež podporuje mentálnu stimuláciu, čo je kľúčové pre šťastné a zdravé mačky.

Pamätajte, že pri výbere hračiek pre svoje mačky je vždy dôležité sledovať, ako na ne reagujú, a zaistiť, že sú bezpečné pre používanie.


Súvisiace produkty

Zľava -15%
Cheerble Wicked Mouse
Varianty (2)
Modrá Oranžová

Cheerble Wicked Mouse

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
23.33 €
19.83 €

Porovnať