Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

SurePetcare: Dvierka, misky a automatické dávkovače krmiva, ktoré budete milovať

Každé chovateľské srdce raz zatúži po bezstarostnom súžití so svojimi štvornohými kamarátmi. Záleží potom len na vás, koľko labiek necháte vstúpiť do vašich dverí. Má to ale niekoľko háčikov, ktoré nie je jednoduché vyriešiť. Bude váš chovanec bývať iba doma, alebo vyžaduje pohyb vonku? A čo v čase, keď ste v práci? Nechcete predsa, aby sa vaši chlpáči hašterili o jedlo a potrebujete poskytnúť každému stravu podľa jeho potrieb. Alebo máte dokonca v dome malé deti, ktoré odjakživa lákalo preskúmať, čo má kto na tanieri, vrátane mištičiek všetkých domácich maznáčikov. Nechajte si tentokrát poradiť od Sure Petcare. Vaše starosti zostanú ďaleko za plotom.

Firma Sure Petcare píše svoju históriu od roku 2008. Vtedy ju založil britský fyzik Dr. Nick Hill. Chcel vtedy pre vlastné mačky bezpečný domov, bez cudzích mačacích návštevníkov. Dnes Sure Petcare vyrába bezpečnostné dvierka, misky aj pomôcky pre kontrolu zdravotného stavu vašich štvornohých miláčikov. A v čom spočívajú všetky tie efektívne riešenia pre spoločný domov so zvieratkami? Sure Petcare vložili technologickú stratégiu do miniatúrneho bezpečnostného opatrenia: mikročipu zvierat.

Cestou invenčných technológií sa Sure Petcare vydáva až k vašim dverám!

Na akom princípe funguje?

Každý chovateľ, veterinár alebo jednoducho majiteľ štvornohého miláčika určite vie o čipe pre zvieratá. Jedná sa o elektronický identifikátor miniatúrnych rozmerov s integrovaným identifikačným kódom. Mikročip sa zavádza srstnatým miláčikom pod kožu (aplikátor mikročipov vyzerá ako injekčná striekačka) a vy sa stanete preukázateľným majiteľom zvieraťa s jednoznačými údajmi (meno, priezvisko, adresa, ID). Mikročip je v prípade potreby aktivovaný magnetickým poľom snímača, ktorý udaje prečíta. Je to nepostrádateľný pomocník pre identifikáciu nájdených zvierat a tiež dôkaz vášho vlastníctva. Uprednostňujete inú variantu očipovania? Od výrobcu Sure petcare máte možnosť obdržať aj obojkovú známku s mikročipom,

Kódy sú na mikročipy vpisované laserovou technológiou na digitálnu matricu čipu po vygenerovaní kódu počítačom. Každý tento niekoľkomiestny kód je jedinečný a nemá dvojníka. Mikročipy už dnes majú možnosť podpory proti preprogramovaniu kódu. Odporúčame sa o tejo možnosť informovať.

SureFlap

 

Dvierka Sure Flap zistia, kto môže vojsť...

Dvierka SureFlap rôznych veľkostí prečítajú z mikročipu zvieraťa, kto práve vchádza do dvierok. Pokiaľ by sa jednalo o nepozvaného hosťa, dvierka ho dovnútra nevpustia. Čítačka mikročipu na dvierkach funguje tak, aby dvierka sprístupnila iba miláčikom S ID, ktoré je vpísané v pamäti čítačky. ID vášho maznáčika je identifikovanou čítačkou pri pokuse zvieraťa prejsť dvierkami a overené podľa vášho nastavenia. Dvere sa potom odblokujú či zablokujú podľa nastavenia. Všetky zobrazované údaje sú dobre čitateľné na kvalitnom podsvietenom displeji. Čítačka sa nachádza na vchodovej, vonkajšej strane dvierok a neznámym zvieratám prístup celkom  zablokuje. Dvierka rozoznávajú až 32 rôznych chlpáčov! Určite spríjemni bývanie obyvateľom, ktorým sú nepríjemne návštevy psov a mačiek z okolia ale aj vstup iných zvieracích návštevníkov.

SureFlap

Pokiaľ potrebujete mať ešte väčšiu kontrolu nad potulkami vašich maznáčikov, máte k dispozícií niekoľko možností nastavenia:

1. Voľný vstup, ale zablokovaný výstup - váš zverenec sa dostane v pokoji domov, ale pre ďalší odchod sa už dvierka neotvoria.

2. S druhou variantou umožníte zvieraťu odísť, no potom sa dvierka zablokujú a návrat domov sa znemožní.

3. Pre režim bez obáv zanecháte jednoducho dvierka odomknuté von aj dnu pre akékoľvek vaše zviera.

 

Zdravá porcia v bezpečí

Sure Petcare uviedli na trh tiež jedinečnú misku pre komfortné kŕmenie všetkých štvornohých zverencov. Riešenie ocenia najmä chovatelia viac než jedného miláčika a rovnako tak rodičia malých detí. Sure Petcare totiž navrhli automaticky uzatvárateľnú misku, ktorá rozozná, kto sa prichádza najesť!

SureFlap

Uzatváreteľná miska sa nazýva SureFeed a vďaka tesneniu uchováva stravu pre maznáčikov čerstvú. Pohybový senzor uzatvára poklop misky akonáhle sa zviera od kŕmenia vzdiali. Krmivo je tak v kontakte so vzduchom iba v nutnom momente, kedy zviera konzumuje jedlo. SureFeed poskytuje zvieraťu stravu bez kontaminácie muchami, hmyzom a straty čerstvosti. Predíďte plytvaniu stravy, keď musíte kvôli strate kvality vyhodiť zvyšky krmiva.

Každé domáce zviera rozhodne ocení, že sa z misky SureFeed naje v pokoji. Žiadny stres zo situácí, keď mu jeho porciu zje ďalší huňatý spolubývajúci. SureFeed rovnako ako dvierka SureFlap pracuje so zabudovanou čítačkou čipov. K svojej porcií sa tak dostane bezpečne iba pozvaný stravník identifikovaný čítačkou misky podľa svojho ID!

Jedná sa samozrejme o skvelé riešenie individuálnych stravovacích potrieb vašich maznáčikov. Psík so sklonmi k obezite tak napríklad nezkonzumuje kalorickú stravu svojho suseda či mačky. Máte maznáčikov viac a strácate hlavu? Pre každú misku zakúpte inú farebnú variantu a máte prehľad! SureFeed bezproblémov rozlíši až 32 zvierat. Tiež máte po starostiach s konzumáciou krmiva malými deťmi!

 

 

Istota je istota

Kto chce byť pripravený a včas jednať pre prípad ochorenia domácich maznáčkov, využije rozhodne veľmi spoľahlivú vreckovú čítačku mikročipov Suresense. Na tejto čítačke od značky Sure Petcare je zaujímavá predovšetkým možnosť odčítania teploty z tepelne senzorických mikročipov. Čítačka tiež prevádza údaje obojstranne medzi stupňami Celzia a Fahrenheita. Vďaka ďalším funkicám ukladania dát, pripojenia k mobilnej aplikácií a širokému rozsahu kompatibilných mikročipov sa hodí ako veterinárom a profesionálom, tak amatérskym chovateľom. Údaje o nameranej teplote čítačka uchová (aj po vybití batérie) a cez mobilnú aplikáciu pošle informácie na váš mobil aj spätne, po dobití zariadenia. Vaše podozrenie ohľadom biologickej teploty zvieraťa alebo iných príznakov vyriešite jednoduchým zdieľaním údajov a komunikáciou priamo s veterinárom!

SureFlap

Značka Sure Petcare disponuje striedmym designom, ktorý sa hodí snáď do každého prostredia. Vlastnosti a technológie vynachádza Sure Petcare pre vaše pohodové a zabezpečené súžitie s domácimi maznáčikmi.

Zameriava sa na efektívne riešenie problémov každodenného chodu okolo súžitia s našimi chránencami. Sure Petcare predstavuje vlastnú patentovanú technológiu snímania mikročipov a výrazne tak zvyšuje komfort a pocit zázemia pre vašich maznáčikov. Zabudované (alebo aj samostatné) čítačky mikročipov SurePetcare sú kompatibilné so všetkými najčastejšie užívanými mikročipmi a pre vašu istotu ponúka overenie kompatibility.

Sure Petcare je rozhodne potrebné vyzdvihnúť pre jeho nekomplikované a jednoznačné riešenie v maximálnom rozsahu splnenia požiadaviek. Za skvelé technické prevedenie a schopnosť empatie v porozumení zákazníkom získali Sure Petcare tiež mnohé ocenenia. Jednoducho, presne a mysliac na zdravie zabezpečí Sure Petcare nerušené súžitie s vašimi domácimi maznáčikmi!