Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Smart produkty pre psov: Radujte sa spoločne so svojim psíkom celý deň!

Naši domáci maznáčikovia sú jedna radosť. Milujeme ich, a to bez všetkého, ale pokiaľ chceme mať doma šťastného a spokojného psíka alebo mačičku, stojí nás to veľa času, úsilia a niekedy aj smútku. Pocity viny, že chudák pes celý deň čaká zavretý doma a nudí sa, asi zažil každý majiteľ. Tak prečo to vlastne tak trochu neuľahčiť sebe aj svojmu psíkovi? So Smart produktami bude váš život ešte raz tak zábavnejší!

Premýšľali ste už o tom, že by ste potrebovali s domácim maznáčikom trošku pomôcť? Doba, prepletená mobilnými aplikáciami a smart telefónmi, prináša mnoho výhod a jednou z nich je aj uľahčenie starostlivosti sa o psy a mačky. Napadlo váš to niekedy? Smart produkty vám pomôžu dávkovať psíkovi stravu, kontrolovať ho behom dňa, mať prehľad o všetkom, čo doma vyvádza, alebo sa skrátka medzi všetkými každodennými problémami potešiť z jeho prítomnosti, a to aj v tedy keď ste kilometre ďaleko. 

Prečo práve Smart dávkovač?

Zoberte si napríklad takého horlivého psíka, ktorý sa rád prejedá. Vy máte samozrejme záujem o to, aby mal primeranú dávku krmiva a žil zdravo, lenže ako si na takéto detaily má človek dávať pozor, keď starostí za jeden jediný deň je toľko? Smart dávkovač v podobe misky vám umožní prispôsobiť krmný plán potrebám vášho miláčika, než už sa jedná o malého, stredného alebo veľkého psíka. Miska dokáže zvážiť konkrétnu dávku potravy alebo vody, zatiaľčo vy všetko pohodlne zaznamenávate prostredníctvom mobilnej aplikácie. 

 

 

Aký Smart dávkovač vybrať?

Predným výrobcom Smart misiek je napríklad firma Petkit. Misky Petkit Fresh Metal Smart alebo Petkit Fresh Smart pre psov a mačky sú dostupné v mnohých farebných variantoch, aby sa vám aj vášmu domácemu chlpáčovi páčili. Takáto miska dokáže hravo zvážiť granule alebo vodu a vďaka jej pogumovanej vrstve sa miska nepohybuje po zemi a zamedzuje tak nežiadúcemu rozliatiu vody. Jedná sa o veľmi kvalitný výrobok z najlepších materiálov a rozhodne stojí za to si za takýto designový kúsok dávkovača priplatiť.

 

Absolútnou jedničkou je ale  PetCube Bites Smart dávkovač pre psov a mačky, ktorý je považovaný za najkvalitnejší a najmodernejší dávkovač na svete. Aj veterinári tento vynález veľmi chvália a oceňujú, pretože vďaka nemu tak majitelia možu dávkovať psíkovi stravu aj na diaľku, a to behom celého dňa. Tento dávkovač má hneď niekoľko funkcií, a to: Možete svojho chlpáča kedykoľvek behom dňa skontrolovať a zistiť, či doma príliš nevystrája alebo či naopak nie je smutný. Ak na vás teda v práci príde splín a začne sa vám cnieť po vašom milovanom tvorčekovi, nie je vobec žiadny problém sa pozrieť, ako sa práve má. Tento revolučný dávkovač naviac funguje na princípe zásobníka, ktorý majiteľ jednoducho naplní odmenami, a potom ich postupne psíkovi dáva cez mobilnú aplikáciu.

 

Smart hračky

Poznáte to, kúpite si psa, chcete s ním stráviť čo najviac času a túžite po tom, aby bol veselý a cítil, že mu venujete dostatok svojho času a lásky. Neprajete si ani to, aby keď odídete preč, ostal v zamknutom byte a kňučal. Iste by bolo skvelé nechodiť do práce a hrať si s ním aj celý deň, ale to je, priznajme si to, tak trochu sci-fi. Jemu teda neostáva nič iného než čakať. Vďaka dnešnej technológii a chytrým telefónom sa nám poskytuje možnosť v podobe jednoduchého riešenie so Smart hračkami.

 

Ktoré Smart hračky sú najlepšie?

Iste ste už o ňom počuli, automatický vrhač loptičiek PetSafe pre psov vášho miláčika zabaví na dlhé hodiny, aspoň do doby, než sa vrátite z práce a budete môcť túto skvelú vecičku vystriedať. Ďalšou alternatívou sú automatické lasery, ktoré môžete využiť ako hračku pre psov, tak aj pre mačky. Zariadenie vydáva červený pohybujúci sa bod a váš miláčik ho prenasleduje. A povedzme si pravdu, ktorá mačka toto nemiluje? Samozrejme to neznamená, že by ste mali začať svojho psíka alebo mačičku zanedbávať, to v žiadnom prípade. Nič menej v dobe vašej neprítomnosti sú Smart hračky výborným pomocníkom.

Čítajte tiež: GPS obojky: A máte prehľad, kde se váš pes túla

 

 

Čo keď sa vám uprostred dňa začne cnieť po psíkovi?

Šéf na vás v práci stále len kričí, zo všetkých strán sa sypú termíny a vy uprostred toho všetkého hľadáte aspoň kúsoček radosti a šťastia…Čo by ste za to dali sa aspoň na chvíľočku potešiť so svojim najlepším štvornohým kamarátom! So Smart kamerou budete so svojim psom alebo mačičkou stále v kontakte. Smart kamery neprenášajú len obraz, ale umožňujú na domáce zvieratká tiež rozprávať. Nie je problém teda psíka cvičiť, alebo ho upozorniť, že ten vankúš nie je na hranie, aj vtedy, keď zrovna nie ste s ním.

Smart kamery značky PetKit

Veľkou výhodou kamery PetKit Mate Wifi  pre psy a mačky je predovšetkým to, že umožňuje bezdrôtové WiFi pripojenie. Nech už budete chcieť svojho miláčika sledovať v reálnom čase, hrať si s ním pomocou laseru, rozprávať naň alebo spraviť pár báječných fotiek pre zachytenie momentov, ktoré by ste bez tejto kamery skrátka prešvihli, budete určite spokojení. Kamera robí aj zábery v noci, naviac je vybavená rotačnou hlavicou, vďaka nej vidíte každý kút miestnosti.

Smart kamery značky PetCube

Táto prvotriedna značka vyrába nie len vysoko kvalitné Smart dávkovače, ale tiež samostatné Smart kamery pre psov a mačky. Konečne smiete preniknúť do sveta zvierat a byť svedkom toho, čo váš neposeda robí za vylomeniny, poprípade ho ihneď pokárať, čo je podľa profesionálnych kynológov omnoho viac účinnejšie než trestať psa až po niekoľkých hodinách.  S interaktívnou PetCube Smart kamerou vás môže počuť, vidieť, alebo si s vami dokonca hrať prostredníctvom zabudovaného laseru, takže nie je potreba sa báť, že sa váš chlpáč bude doma nudiť, alebo že mu bude po vás smutno.

 

 

Rovnako tak kvalitná je aj nová PetCube Play Smart kamera, ktorá má oproti PetCube kamere menšiu veľkosť a môžete s ňou nahrávať aj behom noci.  Takže nie len že má skvelý design a zabudovaný laserový lúč pre hry s vaším miláčikom, ale tiež prenáša skutočne kvalitný obraz, disponuje funkciou nočného videnia a umožňuje ukladanie videí na Cloud. Nezabudnuteľné okamžiky si tedy možete nahrať, ukázať svojim blízkym a chváliť sa, akého máte doma šikovného psíka..

Výber Smart produktov nájdete tu. Mohli by vás zaujímať tiež informácie o elektronickom ohradníku pre psy.