Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Petkit: Smart misky, kamery, vodítka a automatické dávkovače krmiva

Spoločnosť vznikla v roku 2016 v Shanghaji. Za veľmi krátky čas od svojho založenia začali v dielni Petkitu vznikať nadčasové produkty pre svet smart pet technológií. Prednosťou a unikátom značky Petkit sú prepracované pokrokové technológie s jasnou víziou a zameraním. Vlastnou vývojovou stratégiou navrhujú v Petkite úplne nové materiály s požadovanými vlastnosťami. Či už dosahuje Petkit svoje úspechy húževnatou prácou alebo neoblomnou vôľou dôjsť až do cieľa, dosiahnutie špičkovej kvality je vždy veľkou výzvou.

Chcete byť pri tom? Splňte si svoje chovateľské priania a požiadavky s Petkit!

Podtitulok úvodného hesla Petkit znie Láska je čerstvá! Petkit však neuvažuje v reklamných škatuľkách bežného klišé.

Namiesto toho rozvíja stratégiu, ktorá skutočne koná! IF award Design ocenil v roku 2016 výsledky tejto stratégie za produkty smart miska a monitor aktivity. Kdo by tak ešte pochyboval? IF Award Design je prestížne celosvetové ocenenie, ktoré už od roku 1950 upozorňuje na skutočne inovátorsky a vynaliezavý design. International Design Forum je designová súťaž celosvetovej prestíže. Výzvu príjme asi 70 zemí s celkovým počtom cca 50 000 zúčastnených spoločností. Ocenenie iF Design Awards je vizitkou pokrokového a nadčasového designu a výraznej inovátorskej technológie. Udáva celosvetové trendy kvality.

 

Petkit kladie dôraz na výskum a tieto poznatky investuje do podpory zdravia maznáčikov a praktickej prospešnosti produktov. Dôkazom sú vo výsledku úplne originálne a ojedinelé produkty, ktoré zaručujú, že o vaše domáce zvieratá bude dobre postarané. Petkit vyvinul materiál ABS obohatený bázou čerstvej živice (Micro Science Tech) s antibakteriálnym účinkom a zdokonalil tak servis pre vašich štvornohých miláčikov. Niet preto divu, že Petkit disponuje autorizáciou americkým a tiež kórejskym úradom pre kontrolu potravín a liečiv.

Za hranicami designu

Petkit ponúka výnimočne vkusný a elegantný design, ktorý sa riadi premyslenou funkciou. Misky majú svoj typický tvar, aby nemohlo dôjsť k ich prevrhnutiu. Prenosné fľašky na vodu poskytujú psovi pohodlné občerstvenie. Či už ide o vodítka s komfortnou rukoväťou, fľašky na vodu, misky a ďalšie produkty, ich kvalitný design nie je nikdy samoúčelný. Výkonné technológie pôsobia v jednoduchých líníách s decentným zafarbením neobyčajne vzdušne. Všetky výrobky sú elegantné a vkusné.

Na dne misky...

Váš maznáčik v miske od Petkit nenájde len jedlo. Miska disponuje robustným designom a tvarom proti prevrhnutiu a vysokou odolnosťou. Integruje síce elektronické zariadenie, no je vodotesná! Inovátorská technológia BioCleanAct efektívne chráni potravu zvieraťa pred rizikovou kontamináciou. Konkrétne ide o baktérie escherichia coli staphylococcus aureus a nečistoty, ktoré sú príčinou hnačiek a iných ochorení. Na dne misky sa nachádza, zabudované vnútri misky, inteligentné zariadenie, ktoré vypočíta optimálnu porciu pre vaše zviera. O celom priebehu stravy ste informovaní na váš telefón. Bystré, zdravé, efektívne! Plnohodnotný servis jedla pre vašich chlpatých kamarátov!

 

V ponuke Petkit je k dispozícií tiež varianta pre stredné až veľké psíky v designe Fresh metal. Okrem starostlivosti o čerstvosť stravy sa stará tiež o najvyšší komfort vašich milých chlpáčov. Miska je navrhnutá tak, že cez okraj neprepadávajú zvyšky potravy, ako sa bežne stáva a na displeji sa objavuje hmotnosť porcie.

Zdravá kondícia vnútri luxusu

Zaujíma vás zdravá kondícia vašich maznáčikov a potrebujete získať prehľad? Petkit je vyhlásený kvalitou vkusného, miniatúrneho zariadenia, ktoré vám prinesie dôkladné a podrobné informácie o kondícii a nutričnej rovnováhe vášho chlpáča. Elegantný, ľahký a minimalistický design zaručuje komfort pre vašich psov a mačky. Tešte sa na rady a tipy ohľadom cvičenia, rozloženia fyzickej aktivity aj optimálnej výživy. Všetko samozrejme s ohľadom na individuálne dispozície zvieraťa. Monitor aktivity vás o všetkom informuje a referuje vám na diaľku cez mobilnú aplikáciu. Materiálové zloženie Magnalia s povrchovou úpravou pieskovania je neuveriteľne jemné a v kombinácii s ďalšími kvalitami je takmer dychberúce! Pýtate sa, čo sa skrýva pod krásnym, jemným viečkom? Objavíte akcelerometrický senzor, viacnásobný režim snímania dát v reálnom čase, odporúčania a individuálne nastavenia či plne vodotesné vlastnosti. Ďalšiu výhodu predstavuje kvalitný LED svetelný indikátor. Monitor aktivity petkit nezabúda tiež na ekologickú zodpovednosť.

K nezastaveniu a bez obmedzení...

Petkit myslí na to, že vaše jedinečné zviera predstavuje člena rodiny. Aby ste mohli so psom podnikať všetky obľúbené aj náročnejšie aktivity, ponúka Petkit jedinečné popruhy. Petkit vyrába popruhy z tesne pretkaných vlákien polyesteru, aby boli priedušné a poskytovali pohodlie pri nosení. Popruhy sú ideálnou pomôckou pre turistiku alebo športové aktivity. Pohodlie a bezpečie psíka poskytuje ochranná trojúholníková vložka na chrbte a brušku. Pri zdolávaní náročného terénu už psa nebudú sprevádzať bolesti pri ťahaní vodítka a rovnako tak rýchlo neprechladne. Materiál je ale spracovaný tak, aby dýchal a psíkovi umožňuje pohodlie aj pri vysokej aktivite. Společne môžete vyraziť tak ďaleko, ako len chcete.

Kŕmenie vždy pripravené

V jednoducho krásnej designovej úprave ponúka Petkit tiež dávkovač krmiva, ktorý na diaľku zabezpečuje požadovaný prísun potravy. Dávkovač zaujme predovšetkým schopnosťou uchovať potravu čerstvú až celých šesť týždňov. Petkit vytvorili pre tento účel dvojfázový systém úschovy krmiva. Špeciálne silikónové sitko tvorí vzduchotesný uzáver pre krmivo uchované v zvláštnej nádobe. Tu sú nastavené optimálne podmienky pre účel správnej kvality čerstvosti. Vonkajšie dvierka disponujú silikónovým tesnením okolo obovdu, aby nedochádzalo k prívodu vzduchu a následnému opotrebovaniu krmiva. A miska? Je z kvalitného nerezového materiálu, fixovaná silkónovým pásikom proti posúvaniu či prevrhnutiu. Ovládanie cez smart aplikáciu vo vašom telefóne. Smart, bravúrne a samozrejme na diaľku.

 

Ak chcete zabezpečiť aj nutný prísun tekutín, pozrite sa na Eversweet. Jeho inteligentné riešenie vás určite osloví. Získate energeticky úsporné, tiché zariadenie, ktoré disponuje volumetrickým dávkovaním vody. Prírodný karbonit vodu prečisťuje a eliminuje škodlivý obsah chlóru a jeho pachuť. Eversweet filtruje vodu od chlpov a nečistôt a senzor indikuje obsah škodlivých ťažkých kovov.

Smart pomôckou pre outdoorové aktivity s vašim štvornohým miláčikom je prenosná nádoba pre prístupný pitný režim psa či mačky. Ako funguje? Perfektný design, BioCleanAct antibakteriálna technológia, stopercentné zabezpečenie proti rozlievaniu vody a s miskou, z ktorej bude váš maznáčik jednoducho piť. Vodu sprostredkujete jedným pootočením tlačidla. Pre čistenie vody využíva prírodný karbonit, čo je prírodná zložka šetrná k životnému prostrediu. Prírodný karbonit prečistí vodu a eliminuje škodlivý obsah chlóru.

Kamarát na dohľad

Zaujíma vás, ako je to s vašimi maznáčikmi, keď ste mimo domova? Trpia úzkosťou alebo svoj stres prejavia nevhodným správaním? Inovatívne riešenie od Petkit sa nazýva v preklade Kamarát a je to šikovné zariadenie, ktoré na maznáčika dohliada. Zabudovaná kamera sa otáča po obvode estetického valca smart kamery a vy tak vidíte do všetkých strán a kútov. Uhol pohľadu ovládate na diaľku. Vyzerá vaše zvieratko skleslo či bojácne? Prehovorte naň a povzbuďte ho. Buďte si istí, že vášho miláčika váš hlas upokojí. Pokiaľ sa bude nudiť, môžete mu dopriať rozptýlenie hrou. Smart kamera Petkit disponuje laserovým svetielkom, ktoré vášho miláčika zabaví, akonáhle ho spozoruje a pokúsi sa ho uloviť. Buďte s vašim zvieraťom v kontakte kedykoľvek.

"Viesť" a "viesť"

Máte chuť na prechádzku? Viete, že Petkit vyrába svetoznáme vodítka? Skúste ich aj vy! Dôvodov je niekoľko: príjemny materiál a dômyselný design zmenia vodenie v pohodlí. Vďaka dôsledne spracovanej rukoväti! Páska vodítka v rôznofarebných variantách poteší okrem vzhľadu tiež osvetlením v podmienkach so zníženou viditeľnosťou. Vodítko je možné prepojiť s vašim telefónom smart aplikáciou Go. Plánujte prechádzky a ukladajte si trasu do pamäte. Prichádzajúce hovory uchová aplikácia v pamäti a po vypnutí aplikácie sa zobrazia. Pevná kovová spona zabezpečí kontrolu psa aj spoľahlivú reguláciu dĺžky vodítka.

Čo najlepšie pre vašich drahých huňatých kamarátov?

Ak máte doma štvornohého miláčika a chcete preňho niečo viac v súvislosti s jeho zdravím a bezpečím, Petkit je tou správnou voľbou. Milujúcich a aj veľmi náročných chovateľov uspokojí špeciálnou technológiou, ktorá udáva nadčasový trend. Riešenie Petkit netvorí obyčajnú prehliadku moderných výdobytkov, ale skutočne sa stará o skvalitnenie životnej úrovne tak psov, ako ich chovateľov. Zodpovedne vyvíja a spracováva poznatky za účelom podpory jednotlivých funkcií. O to priaznivejšie je, že tieto funkcie smerujú omnoho viac k zlepšovaniu zdraviu prospešných faktorov. Devízou Petkit je ďalej jednoduchosť, príjemný design a skvelo riešené funkcie. Všetko je obohatené o kvalitnú starostlivosť o zdravie a dôraz na detaily dôležité pre pohodlie vás aj vašich domácich zvierat. Osviežte si vašu chovateľskú vášeň a lásku s nadčasovou špičkou technologickej zodpovednosti značky Petkit! S Petkit jednoducho zaradíte vašich štvornohých miláčikov do rodiny tak, ako si zaslúžia.