Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Peliešky od Reedog: Pre sladký spánok vášho psa

Urobili ste naozaj všetko pre zdravie vášho psa? Vybrali ste mu najlepšie psie jedlo a pravidelne s ním chodíte na prechádzky. Ale kde spí? Iba tak, na zemi? Alebo ste mu na podlahe rozprestreli starú deku? A viete, že kvalitný peliešok rozhoduje nie len o pohodlí psa, ale aj o jeho kondícii?

Záleží na tom, ako a kde psíkovi usteliete. Je to podobné ako u nás, ľudí. Našťastie dnes už je z čoho vyberať. Vyrábajú sa prepracované peliešky, deky, búdy do interiérov aj populárne psie iglu. K ich popredným výrobcom patrí najmä značka Reedog, ktorá pripravila celú kolekciu psích pelieškov.

 

Pes a jeho miesto

Je dôležité vyčleniť psíkovi miesto, ktoré bude len a len jeho. Nielen preto, že ho tak z času na čas môžete vďaka tomu odkázať "na miesto". Pes inštinktívne túži po vlastnom zázemí, ktoré si jeho predkovia vytvárali vo voľnej prírode. Miesto, ktoré mu vyčleníte, by malo poskytovať možnosť nerušeného odpočinku, pocit bezpečia, no zároveň výhľad, ktorý mu umožní sledovať dianie okolo seba.

Napríklad peliešok umiestnený uprostred rušnej predsiene nie je ako miesto pre psa celkom ideálny. Bude totiž stále rušený príchodmi a odchodmi, psík tam možno ani nebude chcieť spať. Vhodný je napríklad kút v rohu miestnosti, do ktorého psíkovi zložíte jeho peliešok alebo postavíte textilnú búdu. Teraz sa pozrime na konkrétne možnosti.

Peliešky pre psy od Reedog

Každý pes by mal dostať svoj vlastný peliešok, ktorý mu poskytne zázemie a priestor pre odpočinok a aj pre spánok. Všimnite si, koľko času trávi pes odpočívaním. Pohodlie je pre psa veľmi dôležité. Každý pes sa rád stočí do klbka, aby sa vyspal a nabral nové sily.

Peliešky značky Reedog patria k tým najkvalitnejším na trhu, napriek tomu sa predávajú za skvelé ceny. Vyrobené sú z odolného a príjemneho materiálu, ich veľkou devízou je tiež jednoduchá údržba. Peliešky Reedog môžete vyberať z rôznych veľkostí - určené sú pre veľmi malé, malé, stredné a aj veľké plemená.

Interériérové búdy a iglu pre psy Reedog

Je psou prirodzenosťou občas sa chcieť schovať pred okolitým svetom - no a kam inam, než do búdy?! Čo ak ale žijete v byte? Nie je najlepší nápad postaviť si do obývačky drevenú búdu, len aby ste psíkovi takto vyhoveli. Dnes sú našťastie dostupné krásne, funkčné a pohodlné búdy alebo iglú pre psy, určené do interiérov.

Búdy a psie iglu od Reedog sú medzi psíčkarmi veľmi obľúbené hneď z niekoľkých dôvodov. Ponúkajú variabilitu, uspokoja potreby malých aj väčších psov, sú odolné, pohodlné a ľahko sa udržiavajú a majú vysokú životnosť.

Značka Reedog pripravila iglu pre psy a textilné búdy pre psy v rôznych prevedeniach a designoch. Vybrať si môžete textilné búdy pre psy v klasickom prevedení, ako domčeky, ale tiež môžete zvoliť kocku či iglu.

Kukane Reedog pre psy

Keď je váš psík malý a rád sa schováva, napríklad pod stoličku či pod deku, je to jasný signál: pániček, kúp mi vlastnú búdu alebo domček! Pre malé psíky vyrába Reedog špeciálne kukane, ktoré si doslova zamilujú.

Výhodou kukaní pre psy od Reedog je vysoká kvalita spracovania, jedinečný design, ľahká údržba a záruka pohodlia. Zvolený bol taký materiál, aby bol psíkovi príjemný, komfortný a zaistil mu dostatok tepla.

Deky Reedog pre pohodlie psíka

Keď psíkovi vyberiete vlastnú textilnú búdu, kukaň, iglú alebo peliešok od Reedog, nezabudnite tiež na psiu deku! Psíky ocenia, keď do ich pelieška deku vložíte, pretože im zaistí maximálne pohodlie a teplo. Deku stačí raz za čas jednoducho vyprať a tým si uľahčíte aj údržbu celého pelieška.

Deky Reedog su tiež skvelé na cestovanie - napríklad do zadného priesotru auta, na zadné sedačky. Psík vlastnú deku ocení aj pre prespanie v cudzom prostredí - bude tak vedieť, že má so sebou kúsok svojho domova.