Novinka na e-shope - Automatická miska Reedog Smart Bowl

Firma Reedog prináša na trh úplne novú automatickú misku Reedog Smart Bowl pre psov a mačky, ktorá uľahčí Vášmu miláčikovi kŕmenie a pitie a Vám pomôžu v udržanie čistoty na podlahe. Doprajte psiemu kamarátovi nielen kvalitné konzervy a granule, ale aj samotnú misku, ktorú si Váš miláčik obľúbi a bude sa k nej rád vracať.

      

 

Jak miska funguje?

Miska Smart Bowl funguje a otvára sa vďaka zabudovanému infračervenému senzoru. Akonáhle sa Váš psík alebo mačička priblíži miska sa do 1 sekundy automaticky otvorí a ponúkne vždy čerstvé a voňavé krmivo, alebo čistotu vodu. Rovnako tak funguje aj zatváranie misky, akonáhle pes / mačka opustí priestor infračerveného senzora miska sa automaticky uzavrie. Domáce zvieratko má tak ľubovoľný prístup k svojej potrave, zatiaľ čo vy sa vôbec nemusíte starať o to, či je krmivo vysušené alebo napadnuté hmyzom. Bezpečne uzamknuté v miske vydržia dlho čerstvé a chutné.

 

 

Pre mačky a malé, alebo stredné plemená psov

Automatická miska Reedog Smart Bowl je svojou veľkosťou vhodná pre mačky a malé alebo stredné plemená psov. Veľkosť misky je 21 x 17 x 9,2 cm a váha iba 570 g. Miska je vďaka malým rozmerom vhodná aj na cesty, kedy ju môžete jednoducho zabaliť do tašky a poskytnúť tak Vášmu chlpáčov čerstvé i voňavé jedlo po celú dobu Vášho cestovania. Väčšina chovateľov má misku umiestnenú najčastejšie v kuchyni či obývačke, vďaka modernému vzhľadu a zaujímavému prevedení dokonale zapadne do interiéru a stane sa vítanou ozdobou domácnosti.

 

 

Dlhá životnosť nerezových misiek

Automatická biela miska moderného vzhľadu je vyrobená z vysoko kvalitných, vodeodolných materiálu, ktoré udržia jedlo čerstvé a voňavé. Konštrukcia misky je prachotesná, odolná proti poškriabaniu a nečistotám. Vďaka pogumované spodnej vrstve u misky Reedog, je maximálne zamedzené nežiadúcemu rozliatiu vody alebo vysypanie granúl. Protišmyková spodná časť poskytuje dobrú stabilizáciu pri jedle zvieraťa. Plastový kryt je z priehľadného polykarbonátu a jedlo je pod ním ľahko viditeľné. Vstavaná miska je z nerezovej ocele, ktorá je hygienická, ľahko sa čistí a pojme 350 ml vody a 160 g krmiva. Nerezová miska má navyše aj dlho životnosť a vďaka tomu, že ju možno ľahko vyčistiť, sa na nej len ťažko trvalo usídli baktérie a mikróby.

 

Vždy pripravená na použitie

Miska disponuje kapacitou batérie 2000 mAh, ktorá vydrží na 3 hodiny plného nabíjania až 5 dní v prevádzke. Miska sa nabíja pomocou nabíjacieho kábla, ktorý je súčasťou balenia. Prehľadný LCD displej s veľkými číslicami ukazuje stav kapacity batérie, poskytne Vám tak dokonalý prehľad otom, kedy je potrebné misku opäť dobiť.

 Súvisiace produkty

Je nám ľúto, ale podľa zadaných kritérii neboli nájdené žiadne položky