Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

iFetch: najlepší automatický vrhač loptičiek pre malé aj veľké psy

iFetch je rodinný projekt psích milovníkov, ktorý prináša automatickú interaktívnu zábavu psom všetkých veľkostí. iFetch vrhače loptičiek v troch veľkostných variantách Frenzy, Original a Too simulujú obľúbenú aportovaciu hru aj bez účasti zaneprázdnených majiteľov.

 

iFetch vystreľuje loptičky na voliteľnú vzdialenosť a psík ich aportuje späť, do žliabku aportovacej hračky. Neposedný psík sa jednoducho zabaví na celé hodiny. iFetch skvelo vyhovie majiteľom, ktorí musia svojich huňatých miláčikov občas zanechať doma, vlastnej zábave, potrebujú občas voľné ruky alebo sú jednoducho už opakovaným hádzaním unavení.

Automatický vrhač loptičiek zoberte pohodlne vonku ale využijete ho aj v interiéri. Napája sa 6 ks C batérií ale je zapojiteľný aj do siete. Automatická hračka pre psov iFetch ponúka 3 možnosti nastavenia pre dosah loptičky, preto sa zabavia malé, veľké ale aj rôzne (ne)aktívne psy!

Tak trochu iný hrací komfort na jednoduchom gravitačnom princípe poskytuje automatický vrhač pre menšie plemená iFetch Frenzy. Nevyžaduje žiadne napájanie či batérie a prekvapí psíka jedným z troch smerov, ktorým sa loptička vykotúľa. Do širokého žliabku psík vloží loptičku, ktorá prepadne až na dno, kde sa náhodne vydá jedným z otvorov. Hra funguje ideálne na tvrdej rovnej podlahe, kde sa loptičky najďalej dokotúľajú.

Aportovacia interaktívna hračka bude vášho chlpáča nie len baviť, ale tiež ho motivuje k pravidelnej pohybovej aktivite. Dostatok pohybu a neobmedzený prístup k hernej aktivite vedie k zdravej kondícií a celkovému optimizmu psa. K tomu ešte zbystrí jeho zmysly! Kto sa hrá, nehnevá! Preto je automatický vrhač loptičiek ideálnym rozptýlením pre neposedné psíky zanechané na čas bez dozoru.

 


Súvisiace produkty