Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

GPS tracker PABY: Majte svojho psa alebo mačku pod dohľadom!

Domáci maznáčikovia sú pre nás samá radosť. Sú zvedaví, občas trochu neposední a najmä radi objavujú svet. To, čo je pre psy ale prirodzené, vás ako majiteľa môže pekne potrápiť, najmä pokial ste tým správnym a starostlivým majiteľom. Radi by ste svojmu psovi dopriali dostatok slobody a nijako ho neobmedzovali, no zároveň oňho máte strach. O svojho štvornohého kamaráta samozrejme nechcete prísť iba kvôli tomu, že neviete, kde sa práve nachádza. Pre všetkých starostlivých majiteľov máme dobrú správu, pretože na slovenský trh vstupuje unikátne sledovacie zariadenie Paby, najľahší GPS systém na svete.

Už ste premýšľali o tom, že by bolo skvelé mať psíka pod dohľadom a súčasne nepotlačovať jeho pudy a túžby? Niektorí chovatelia odmietajú napríklad elektronické obojky, ohradníky, či smart produkty a potom pokojne uviažu svojho psíka na reťaz k psej búde, zatvoria ho do malého koterca, alebo ho nechajú zamknutého v dome celý deň. Pritom na trhu dnes už existujú veľmi šetrné a účinné riešenia, ktoré zviera nijako neohrozujú. Napríklad spomenuté sledovacie zariadenie Paby, ktoré psíkovi v žiadnom prípade neubližuje, je skvelým pomocníkom pre svedomitých majiteľov psov alebo mačiek.

Najväčšou prednosťou tohto nového produktu je to, že je výnimočne ľahký a malý. Informuje vás o správaní sa, pohyboch a životospráve vášho psa a pomáha vám tak odhadnuť, čo presne vaše zviera potrebuje. Vy sa tak dokážete jednoducho zorientovať v jeho návykoch.

Prečo byť so psom neustále v kontakte?

V prvom rade je potrebné si uvedomiť, že túžba po tom, byť so svojim domácim miláčikom čo najviac v kontakte a starať sa o jeho životosprávu nie je ničím zvláštnym ani prehnaným. Obstaráte si psa a ten sa stane členom vašej rodiny, vy ale samozrejme stále musíte chodiť do práce, vozit deti do školy či chodiť na nákupy. Napriek tomu, že by ste s ním najradšej trávili čo najviac času, niekedy zatúžite po pomocníkovi, ktorý by vám našepkal, čo presne váš miláčik potrebuje, alebo čo práve vyvádza. Mať aspoň základný prehľad o živote člena rodiny je predsta celkom bežné, nie?

Prečo uvažovať práve o GPS systéme Paby?

Predstavte si, že vyrazíte so psom na prechádzku do prírody, či na výlet a chcete, aby sa poriadne prebehol. Je zrejmé, že o niečo menej ale túžite po tom, aby ste následne museli svojho maznáčika napokon naháňať všade možne a prípadne ho stratiť úplne.

Nie len poľovníci a ďalší profesionáli púšťajú svoje psy na rozľahlé pozemky. Paby môžete jednoducho pripevniť na krk vášho miláčika a cez mobilnú aplikáciu sledovať, kde sa práve pohybuje, alebo dokonca - vďaka možnosti zaznamenávania histórie - kde sa pohyboval. Zariadenie určí jeho polohu s presnosťou 10 metrov.

Nielen pre psích útekárov

Mnoho majiteľov rieši večný problém: ich pes podhrabal alebo preskočil plot a zasa sa stratil. To isté sužuje aj chovateľov mačiek, ktoré si robia, čo sa im zachce. Vydávať sa do sveta na prieskum je pre ne celkom normálne. Aj v takých prípadoch je samozrejme Paby výnimočne výhodné riešenie, no nejedná sa len o pomocníka pri sledovaní a nachádzaní zvierat, ale aj pre monitorovanie ich aktivít.

„Nie je na to môj chlpáčik už príliš starý?“

„Netrpí náhodou nadváhou? Je to u jeho plemena normálne?“

Pokiaľ si takéto otázky občas kladiete, nemajte strach, že vás niekto odsúdi. Každý správny majiteľ by mal mať veľký záujem o to, aby jeho psík žil zdravo. Všetci to ale poznáme; starostí je až nad hlavu a napriek tomu, že svoje domáce zviera milujete, lámať si hlavu s tým, či má dostatok alebo nadbytok pohybu, je niekedy úmorné.

Systém Paby vám sám prináša mobilnú aplikáciu - prepojenú so samotným zariadením. Ponúka tak celý rad doporučení na základe plemena, váhy a veku zvieraťa a odbúrava tým veľkú časť vašich starostí s tým, či si váš štvornohý kamarát nažíva spokojne. Paby sleduje jeho aktivitu, či už je práve s vami alebo kilometre ďaleko. Funguje vo viac ako sedemdesiatich krajinách.

Vytvárajute virtuálne ploty

Možno už ste počuli o elektronickom ohradníku pre psy. Na podobnom princípe funguje tiež Paby. Kombinuje teda nielen funkcie pre sledovanie a meranie aktivít, ale zároveň si vďaka tomuto systému môžete na mape nadefinovať virtuálny ohradník. Pokiaľ ho pes prekročí, aplikácia vás včas upozorní.

Aké sú najväčšie výhody Paby?

  • Paby je najľahší systém GPS na svete a vášmu miláčikovi na krku nijako neprekáža. Navyše, pokiaľ sa dostane do kontaktu s vodou, zariadeniu sa nič nestane, naopak, psík sa smie pohybovať slobodne naprosto kdekoľvek. Vy napriek tomu vždy viete, čo práve robí. Kedykoľvek si v práci spomeniete na vášho miláčika, nie je nič jednoduchšie, než skontrolovať, čo práve vyvádza.
  • Chodíte so psíkom na prechádzku skoro ráno, alebo neskoro večer? S Paby sa nemusíte báť ani pohybu po zotmení. Má v sebe totiž zabudované veľmi účinné LED svetlo, takže svojho miláčika môžete pokojne nechať vybehať na rozľahlom pozemku v akúkoľvek dennú či nočnú dobu.
  • Všetko je prepojené s mobilnou aplikáciou. Cez váš smartphone môžete sledovať každý psíkov krok, mať prehľad, kedy sa hrá a kedy spí či behá. Vďaka systému GEO Fence navyše pohodlne vytvárate virtuálne ploty a vždy budete upozornení na to, keď zviera toto definované územie opustí.
  • Ak ste skutočným milovníkom zvierat a nemáte doma len jedno, nestrácajte hlavu. Systém Paby je vytvorený pre kontrolovanie až dvadsiatich domácich zvierat.
  • Tento nový produkt je nielen praktický, ale tiež štýlový. Jeho design vás určite neomrzí a môžete si vybrať z niekoľkých atraktívnych variánt.

Akonáhle svojho psa lepšie spoznáte, vaše súžitie bude šťastnejšie a výcvik jednoduchší. Mať prehľad o jeho návykoch a reakciách nie je žiadny hriech, ba naopak.