Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Cestovanie v bavlnke s Reedog pelechmi a ochrannými poťahmi pre psy

Niečo funkčné a praktické pre vašich domácich miláčikov? Tentokrát vám spríjemníme cestovanie! Či už máte radi cestovanie ako také, dovolenkujete alebo veľa cestujete kvôli  práci, vždy je najlepším variantom vziať svojho miláčika na cesty so sebou. Váš pes bude nadšený a vy o niečo pokojnejší, že ho máte pod dohľadom. 

Chcete naložiť vášho štvornohého kamaráta do auta so všetkou eleganciou a luxusom? Bez problémov vám to zajistia poťahy a pelechy do auta Reedog. 

Prečo si prísť pre poťahy do Reedog? 

  • Výber poťahov na mieru a podľa dispozícií 
  • Praktické detaily robia poťahy Reedog komfortnejšie
  • Rozdeľovací poťah pre rôzne možnosti umiestnenia
  • Kvalitný materiál cordura, ktorý odpudzuje nečistoty
  • Jednoduchá údržba a možnosť prania v práčke
  • Spoľahlivá bariéra proti nečistotám vo vašom aute
  • Pelechy a matrace do auta s pamäťovou penou
  • Elegantné riešenie a luxusný design
  • Poradíme a všetko ukážeme 

Cestujte s miláčikom: pohodlne, efektívne a vkusne! 

Aby bola vaša cesta s miláčikom zážitkom bez starostí je potrebné, aby bolo všetko na svojom mieste a kedykoľvek po ruke. Na poťahy Reedog sa v tomto ohľade môžete spoľahnúť. Sú ľahké a spratné, navrhnuté tak, aby zaručili psovi pohodlie a vám čisté auto bez škrabancov, chlpov alebo škvŕn od blata a pod. 

Autopoťah pre vášho psa je pevne prešívaný a zlepšuje tak súdržnosť a odolnosť materiálu. Pohodlne prekryje celý zadný priestor vrátane sedačiek a pre efektívejšie krytie jednoducho využijete bočné nástavce! 

Podstatnou výhodou autopoťahov Reedog je ich variabilnosť. Poťah sa dá jednoducho rozdeliť, čo je vynikajúcou pomôckou pre usporiadanie podľa vašich potrieb na mieru. Poťah môžete rozdeliť a bez problémov prekryť aj prednú sedačku. Rozdelíte ho rýchlo a jednoducho pomocou suchých zipsov. 

Dôkladná fixácia poťahov do auta je v ponuke Reedog tiež samozrejmosťou. Okrem klasických poťahov na sedačky využijete aj praktické úchytky s prísavkami. Otvory pre bezpečnostné pásy zaručujú perfektnú priliehavosť a bezpečné využitie. 

Praktické detaily v podobe vrecúšok len podčiarkujú precízne spracovanie a určite vám spríjemnia cesty, pretože už nemusíte všade hľadať obojok, vodítko alebo iné zbytočnosti. 

Skvelý materiál je základ, prevedenie luxus ...

Jednoducho, s kvalitnými autopoťahmi z odolnej cordury budete bez starostí a bez blata. Tento materiál sa často využíva pre turistické a outdoorové vybavenie, pri ktorom sa očakávajú vysoké nároky na pevnosť a odolnosť proti znečisteniu. Cordura má naviac antistatické vlastnosti a vďaka tomu sa na ňu neprichytávajú chlpy a nečistoty. Poťah jednoducho jedným ťahom utriete a podľa potreby vyperiete v práčke. 

Vozíte svojho psíka na sedačke, v zadnom priestore alebo rád odpočíva v útulnom mäkkom pelechu? V Reedog máme všetky varianty doplnkov na cesty a vy si jednoducho vyberiete, či chcete prekryť sedačky, kufor alebo si vyberiete navyše aj praktickú cestovnú tašku pre svojho miláčika. V ponuke je aj jedinečný variant, ktorý kombinuje poťah s pelechom. Vo forme matraca s postrannou lištou vyzerá ako kvalitný pelech pre bežné domáce použitie. Praktická priestranná rohož padne presne do auta a vyrieši vám problém so zanesením nečistôt pri tom ako váš psík nastupuje do auta. 

Prezrite si farebné varianty, detaily spracovania a veľkosti, ktoré máme na výber a neváhajte  nás kontaktovať s akýmikoľvek dotazmi. S poťahmi od Reedog už nebudete chcieť cestovať inak.