Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Ako naučiť psa na záchod? Mobilná toaleta pre psov Pet Loo

Sú chvíle, kedy nemáte čas psa vyvenčiť, alebo keď sa vášmu psovi kvôli vysokým a pre neho nebezpečným vonkajším teplotám vôbec nechce z chladného domu. Máte psa, ktorý nechce opustiť dom v daždi, alebo bývate na 9. poschodí paneláka a nie vždy sa vám podarí so psom vyjsť von. V týchto a mnohých ďalších prípadoch sa vám bude hodiť alternatíva, ako sa postarať o hygienické potreby v podobe prenosnej toalety. S takýmto nápadom prišiel jeden z najlepších výrobcov psích potrieb, spoločnosť PetSafe.

 

 

PetSafe Pet Loo

PetSafe Pet Loo je ideálnym riešením pre zaneprázdnených alebo mestských majiteľov domácich miláčikov. Táto prenosná vnútorná/vonkajšia toaleta je vhodná pre psy a mačky. Už sa nemusíte po práci ponáhľať domov, aby ste svoje šteňa vypustili. Naučte svojho maznáčika chodiť na toaletu vo vnútri! Moč pohodlne preteká cez trávnu podložku do vnútorného priestoru a stelivo alebo prášok vo vnútri pri kontakte tekutinu pohltí, zachytí pachy a uľahčí upratovanie. Pre udržanie sviežeho zápachu postriekajte toaletu špeciálnym sprejom.

Výrobok je k dispozícii v troch veľkostiach S (53x45 cm) M (63x63 cm) a Large (83x83 cm). Funguje teda dobre pre malé aj veľké plemená. Údržba je veľmi jednoduchá, stačí odstrániť trávu a celú jednotku umyť hadicou, sprchou alebo sprejom. Potom ju nechajte úplne vyschnúť. Toaletu Pet Loo je možné používať v interiéri aj exteriéri.

Ako naučím svojho psa používať toaletu PetLoo? Naveďte psa na používanie toalety Pet Loo v čase, keď bežne používa toaletu (po spánku, po jedle alebo po hre). Potom mu dajte nejaký čas na použitie a uistite sa, že váš maznáčik zostane na Pet Loo, kým toaletu nepoužije. Pokiaľ vaše zviera používa toaletu v interiéri prvýkrát, môže trvať niekoľko pokusov, než sa bude cítiť pohodlne. Kľúčom k úspechu je pochvala a trpezlivosť! Potom príde na rad odmena, po správnom použití odmeňte svojho maznáčika obľúbenou maškrtou a veľkou pochvalou.

Pokud si nejste jisti nákupem, přečtěte si některé recenze, které jsme obdrželi od našich zákazníků:

„Mám 2 psy plemene Jack Russel teriér a fenka byla naučena na toaletu za méně než 2 týdny. Mému pejskovi to trvalo asi o týden déle. Teď už nikdy nechodí ven v mrazu, dešti, sněhu nebo dešti. Spí s námi, a když potřebují uprostřed noci na záchod, vyskočí z postele, jdou na záchod a pak se vrátí do postele. Máme 2 záchody a fungují skvěle, nejlepší investice, kterou jsem udělal. Vřele doporučuji.”

„Podle mého názoru je to nejlépe navržený psí záchod minulosti i současnosti. Problém, který jsem měl s jinými značkami, je, že neodvádějí moč tak čistě a efektivně jako PetLoo. PetLoo má dostatečný úhel a odvádí vodu do nádoby, která se snadno vyjímá a přenáší. Nádoba by mohla být o něco větší, ale to mi nevadí.”

„Můj pejsek si na tento výrobek zvykl asi za týden. Prvních pár dní nečůral, ale jen ležel na záchodě. Koupila jsem sprej na čůrání s návnadou a zafungoval jako mávnutím kouzelného proutku! Teď ho používá, když ji nemůžu vzít hned dolů do psího parku. Velmi snadno se čistí.”

Toaleta bude dobre fungovať, ak váš maznáčik zostane doma sám, ste veľmi zaneprázdnení alebo vám počasie a individuálne preferencie vášho maznáčika znemožňujú opustiť dom. Pravidelné čistenie ju udržuje bez zápachu. PetLoo predstavuje veľké pohodlie pre vás aj vášho domáceho maznáčika.


Súvisiace produkty

Neplatí 30 dní na vyskúšanie
Mobilný záchod pre psov Pet Loo
Varianty (1)
S

Mobilný záchod pre psov Pet Loo

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
161.54 €

Porovnať