Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Obchod Elektro-obojky.cz rastie. Očakáva obrat 30 miliónov Kč a expanduje do zahraničia

Jeden z najväčších internetových obchodov na trhu s elektronickými obojkami a ďalšími smart technológiami pre psy, e-shop Elektro-obojky.cz, starší brat slovenskej verzie Elektricke-obojky.sk, rastie. Tento rok očakáva obrat 30 miliónov Kč. Spúšťa tiež sesterský obchod Reedog.cz so špičkovými chovateľskými potrebami a súčasne pokračuje v expanzii do zahraničia.

Do konca tohto roka otvoria Elektro-obojky.cz svoje pobočky v Rakúsku, Maďarsku a v Rumunsku. „Začiatkom budúceho roka máme v pláne expandovať aj na britský, francúzsky a ukrajinský trh,“ uvádza Tomáš Mráz, spolumajiteľ obchodu. E-shop už má svoje prosperujúce pobočky v Poľsku a na Slovensku. Teraz expanduje do Nemecka, kde otvára e-shop Elektro-Halsbander.de, a tiež do Ruska, kde bude prevádzkovať internetový obchod Elektro-Osheyniki.ru.

 

Dvojnásobný nárast obratu

Firme, ktorá dodáva popredné svetové značky elektronických výcvikových pomôcok do veľkých obchodov, ako je napríklad Alza.cz, sa dlhodobo darí. „Už od začiatku sme stavili na kvalitu. Sme distribútorom prvotriednych značiek, ako je PetCube alebo PetKit,“ hovorí Matej Jačka, spoluzakladateľ spoločnosti.

 

 

E-shop Elektro-obojky.cz vznikol ako start-up v roku 2013. V tom čase bola téma elektronických obojkov tabu. „Veľkú časť našej práce tvorilo vysvetľovanie, osveta, začali sme publikovať články a rozvíjali sme zákaznícku podporu,“ spomína Matej Jačka. Obchod rástol a tento rok jeho obrat dosiahne 30 miliónov korún. „Budúci rok počítame s dvojnásobkom, teda s obratom 60 miliónov korún,“ dodáva Tomáš Mráz.

 

Vlastná značka Reedog a nový e-shop

Pretože je od začiatku hlavným zámerom firmy kvalita a spokojnosť zákazníkov, pustila sa do budovania značky Reedog. „Chceme sa stať jednotkou na celosvetovom trhu v predaji elektronických obojkov, chovateľských potrieb a ďalších smart produktov pre psy, nie len v Česku ale aj v zahraničí,“ hovorí Matej Jačka. V novom e-shope Reedog.cz postupne pribudne okolo 30 tisíc položiek.

„Aktuálne sme jednotka na českom trhu v oblasti elektronických výcvikových obojkov a ďalších smart produktov pre psy. Výrobky dodávame všetkým chovateľským obchodom. Sortiment neustále rozširujeme, predovšetkým o smart produkty," uzatvára Tomáš Mráz.

Prehľad aktivít a rozširovanie e-shopu Elektro-Obojky.cz

  • Distribútor GPS obojkov PABY pre Českú republiku, Slovensko a Poľsko
  • Distribútor obojkov DT Systems pre Českú republiku, Slovensko a Poľsko
  • Distribútor GPS obojkov Tractive pre Českú republiku, Slovensko a Poľsko
  • Dodávateľ produktov SmartPet pre Datart, Alza, Spokojený pes
  • Aktuálne expanduje do Nemecka s e-shopom Elektro-Halsbander.de
  • Aktuálne expanduje na ruský trh s-eshopom Elektro-Osheyinik.ru

O e-shope

Start-up Elektro-Obojky.cz vznikol v roku 2013. Dnes sa jeho obrat blíži k 30 miliónom korún. Obchod je jednotkou na trhu v Českej republike, v Poľsku a na Slovensku. Expanduje do Nemecka, Rakúska, Maďarska, Rumunska a Ruska. Aktuálne je už spustený nový e-shop Reedog.cz, v ktorom bude predávať vlastné produkty rovnomennej značky. Postupne pribudne až 30 tisíc položiek. Budúci rok obchod očakáva nárast obratu na 60 miliónov korún.

 

 

Kontakt pre médiá

Matěj Jačka

Telefon: +420722927702

E-mail: matej@reedog.cz