Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Elektricke-obojky.sk v reportáži na TV Joj!

V reportáži TV Joj hovorila pani Míla Beranová o adopcii hluchých psíkov za pomoci našich elektronických obojkov. Pri výcviku fenky Brity a psa Besta boli použité vibračné výcvikové obojky Pet at School. Vďaka týmto obojkom a profesionálnemu výcviku môžu psy behať na voľno a nemusia byť celý život uviazané na vôdzke. Pokiaľ je pes na voľno, jednoducho ho privoláte stlačením vibrácie na ovládači a psík príde.

 

Pokiaľ máte hluchého psa, určite odporúčame použitie elektronického vibračného obojka. Za pomoci obojka dokážete psa adaptovať na prostredie, v ktorom by sa bežne nemohol pohybovať. Jednoducho ho tak naučíte privolanie a dokážete upútať jeho pozornosť, keď robí niečo zle. Vibračné vícvikové obojky sú naprosto bezpolestné a psovi nijako neublížia. Ich použitie doporučujú všetci profesionálnci kynológovia. Pokiaľ chcete profesionálny výcvik nepočujúceho psíka, odporúčame napríklad toto výcvikové centrum.