Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Elektricke-obojky.sk sa stali distribútorom Motorola Pet Systems

Internetový obchod s elektronickými obojkami a smart produktami pre psy a mačky Elektricke-Obojky.sk sa stáva novým distribútorom produktov Motorola Pet Systems pre predné etablované obchody. Značka Motorola tak najnovšie figuruje ako distribučný sortiment dodávateľa Elektricke-Obojky.sk.

Od 1. 9. 2017 jednotka na trhu so smart produktami pre chovateľov zahájila distribúciu produktov Motorola Pet Systems pre Datart, Alza a iných popredných predajcov. O ponuku produktov Motorola Pet Systems si vďaka distribúcií od dodávateľa Elektricke-Obojky.sk rozšíria svoj sortiment popredné obchody v Česku, Slovensku aj v Poľsku.

Motorola je okrem iných oblastí elektroniky jedným z popredných výrobcov smart produktov pre psov a mačky. K obohateniu ponuky pre smart chovateľov sú k dispozícii špičkové smart kamery, GPS lokátory a aj technologicky pokročilé protištekacie či tréningové obojky. Elektricke-Obojky.sk ako vysoko spoľahlivý dodávateľ potvrdzujú s novozavedeným produktom svoj cieľavedomý štandard. Sústredia sa nie len na nové obzory ohľadom top trendov, ale tiež na primárny záujem o kvalitu ponúkaných produktov, ktorá zaručuje spokojnosť zákazníkov.

Elektricke-Obojky.sk sú doposiaľ distribútorom širokého okruhu značiek akými sú Petrainer, Aetertek, Numaxes, Canicom, Canifugue, Ecollar, Dogtra, DT Systems, Pet At School, Petcube, Petkit, Paby, Mishiko, Sureflap, Catspad, Gosh a svoj srotiment stále rozširujeme práve smerom k oblasti Smart produktov.