Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Elektricke-obojky.sk na európskom veľtrhu spotrebnej elektroniky IFA 2017

Dlho očakávaného víkendu pre milovníkov spotrebnej elektroniky sme sa, samozrejme, museli zúčastniť aj my.

Najväčší veľtrh spotrebnej elektroniky, IFA 2017 sa konal v dňoch 1. - 5. 9. 2017  nemeckom Berlíne a okrem iného hostil aj našich stálych partnerov ako napríklad Petcube, Tractive, alebo Motorola.

 

Návšteva svetoznámeho veľtrhu je neodmysliteľnou "povinnosťou" pre vštekých obchodníkov, výrobcov a záujemcov, ktorí majú záujem rozvíjať alebo získavať najnovšie trendy, byť v obraze o aktuálnom dianí a aktívne sa podieľať na vzniku profesionálnej platformy sveta spotrebnej elektroniky. My sme sa na IFA 2017 presvedčili na vlastné oči, ako dobre sa našim partnerom darí, ale tiež sme ukojili svoju zvedavosť ohľadom noviniek špičkových smart pet produktov.

Z našej zvedavosti sa následne zrodila podnikateľská účasť na niekoľkých "klenotných" záležitostiach, o ktorých objav by sme rozhodne neradi boli bývali prišli! Nadviazali sme spoluprácu s novými dodávateľmi chovateľských smart produktov. Svoju pozornosť sme venovali vybraným značkám na základe odvážnych inovatívnych produktov, ktoré sú fantastické od pôvodnej myšlienky až po konečné detaily spracovania.

Náš neutíchajúci záujem si získala firma Catspad so svojou chystanou brilantnou novinkou z oblasti stravovania mačiek a tiež výroba Jagger & Lewis, ktorý s neobyčajným perfekcionalizmom realizuje rýchle a neobyčajné detaily k produktom ako sú GPS lokátory psov, alebo smart výcvikové obojky. Tešíme sa, že tieto skvelé zážitky budeme čoskoro môcť sprostredkovať aj vám v podobe rozšírenia ponuky smart produktov pre domácich miláčikov.